Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 3.csop. 25. forduló

2019.05.26 - 20:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ III. osztály 3.csop.

Játékvezető
SÁNDOR MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSIKY LAJOS, HALMAI BALÁZS
NIMRÓD SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
90'
45'

Gólok

HALÁSZ GERGŐ

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

9'

KÖNCZEY BALÁZS
JÁNOSSY BARNABÁS ENDRE

12'

2 - 1

 

PRAINER RÓBERT

18'

3 - 1

 

SOÓKY NORBERT

21'

4 - 1

 

PRAINER RÓBERT

28'

5 - 1

 

SOÓKY NORBERT

44'

6 - 1

 

HALÁSZ GERGŐ

58'

7 - 1

 

KACZOR PATRIK

60'

8 - 1

 

HALÁSZ GERGŐ

75'

9 - 1

 

HALÁSZ GERGŐ

81'

10 - 1

 

HALÁSZ GERGŐ

85'

11 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 25 21 2 2 141 30 111 65 8
2 TESTVÉRISÉG SE II TESTVÉRISÉG SE II 25 20 2 3 84 36 48 62 7.8
3 ISSIMO SE ISSIMO SE 25 19 3 3 121 25 96 60 7.7
4 DUNA SK DUNA SK 25 15 3 7 97 66 31 48 7.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK II. FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 25 13 5 7 85 66 19 44 7.4
6 BAK RESPECT  BAK RESPECT  25 13 3 9 73 52 21 42 7.5
7 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 25 10 3 12 49 60 -11 33 7.7
8 ÚJPESTI FLOTTA ÚJPESTI FLOTTA 25 9 5 11 75 72 3 32 7.2
9 FUTBALFÉRIA SC FUTBALFÉRIA SC 25 8 3 14 72 82 -10 27 7.6
10 BEAC BEAC 25 8 3 14 47 65 -18 27 7.5
11 MTK BARÁTI KÖR MTK BARÁTI KÖR 25 8 2 15 63 100 -37 26 7.3
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 25 7 3 15 36 71 -35 24 7.3
13 PIRAMIS SE PIRAMIS SE 25 5 1 19 62 102 -40 15 7 (-1 pont)
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 25 0 0 25 13 191 -178 0 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 13 10 2 1 40 6 34 32 12 8 3 1 26 6 20 27 25 18 5 2 66 12 54 59
2 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 13 10 3 0 28 3 25 33 12 6 4 2 21 7 14 22 25 16 7 2 49 10 39 55
3 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 12 7 3 2 22 11 11 24 13 8 3 2 21 5 16 27 25 15 6 4 43 16 27 51
4 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 13 8 3 2 24 9 15 27 12 4 4 4 9 9 0 16 25 12 7 6 33 18 15 43
5 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 13 8 1 4 24 9 15 25 12 4 4 4 23 22 1 16 25 12 5 8 47 31 16 41
6 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 5 4 3 24 15 9 19 13 6 1 6 15 18 -3 19 25 11 5 9 39 33 6 38
7 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 5 2 5 15 14 1 17 13 4 5 4 22 21 1 17 25 9 7 9 37 35 2 34
8 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 2 5 5 10 19 -9 11 13 5 3 5 10 21 -11 18 25 7 8 10 20 40 -20 29
9 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 2 4 6 8 17 -9 10 13 5 3 5 13 16 -3 18 25 7 7 11 21 33 -12 28
10 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 3 6 15 21 -6 15 12 3 2 7 18 27 -9 10 25 7 5 13 33 48 -15 25
11 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 13 3 3 7 9 16 -7 12 12 3 4 5 11 12 -1 13 25 6 7 12 20 28 -8 25
12 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 3 5 4 18 18 0 14 13 2 5 6 15 21 -6 11 25 5 10 10 33 39 -6 25
13 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 1 6 5 6 20 -14 9 13 3 4 6 7 17 -10 13 25 4 10 11 13 37 -24 22
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 13 0 2 11 2 35 -33 2 12 0 1 11 2 43 -41 1 25 0 3 22 4 78 -74 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DINAMO TORPEDO KSE NIMRÓD SE 13 11 1 1 86 16 70 34 12 10 1 1 55 14 41 31 25 21 2 2 141 30 111 65
2 DINAMO TORPEDO KSE TESTVÉRISÉG SE II 12 11 0 1 42 20 22 33 13 9 2 2 42 16 26 29 25 20 2 3 84 36 48 62
3 DINAMO TORPEDO KSE ISSIMO SE 13 10 2 1 66 14 52 32 12 9 1 2 55 11 44 28 25 19 3 3 121 25 96 60
4 DINAMO TORPEDO KSE DUNA SK 13 8 0 5 52 32 20 24 12 7 3 2 45 34 11 24 25 15 3 7 97 66 31 48
5 DINAMO TORPEDO KSE FŐV. VÍZMŰVEK SK II. 12 4 5 3 43 32 11 17 13 9 0 4 42 34 8 27 25 13 5 7 85 66 19 44
6 DINAMO TORPEDO KSE BAK RESPECT 13 7 0 6 42 26 16 21 12 6 3 3 31 26 5 21 25 13 3 9 73 52 21 42
7 DINAMO TORPEDO KSE RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 12 4 2 6 21 27 -6 14 13 6 1 6 28 33 -5 19 25 10 3 12 49 60 -11 33
8 DINAMO TORPEDO KSE ÚJPESTI FLOTTA 12 4 3 5 33 32 1 15 13 5 2 6 42 40 2 17 25 9 5 11 75 72 3 32
9 DINAMO TORPEDO KSE FUTBALFÉRIA SC 12 5 2 5 41 35 6 17 13 3 1 9 31 47 -16 10 25 8 3 14 72 82 -10 27
10 DINAMO TORPEDO KSE BEAC 13 4 1 8 21 34 -13 13 12 4 2 6 26 31 -5 14 25 8 3 14 47 65 -18 27
11 DINAMO TORPEDO KSE MTK BARÁTI KÖR 12 4 1 7 36 44 -8 13 13 4 1 8 27 56 -29 13 25 8 2 15 63 100 -37 26
12 DINAMO TORPEDO KSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY II. 12 3 2 7 20 34 -14 11 13 4 1 8 16 37 -21 13 25 7 3 15 36 71 -35 24
13 DINAMO TORPEDO KSE PIRAMIS SE 13 4 0 9 33 45 -12 12 12 1 1 10 29 57 -28 3 25 5 1 19 62 102 -40 15
14 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 13 0 0 13 6 85 -79 0 12 0 0 12 7 106 -99 0 25 0 0 25 13 191 -178 0
 
BAK RESPECT
3 - 110 - 01 - 31 - 34 - 11 - 28 - 51 - 22 - 01 - 25 - 12 - 53 - 1
BEAC
1 - 43 - 01 - 10 - 22 - 11 - 70 - 20 - 54 - 24 - 02 - 31 - 42 - 3
DINAMO TORPEDO KSE
1 - 70 - 70 - 30 - 31 - 70 - 140 - 70 - 102 - 90 - 20 - 72 - 60 - 3
DUNA SK
0 - 23 - 213 - 13 - 105 - 31 - 411 - 10 - 37 - 10 - 34 - 13 - 02 - 1
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
3 - 34 - 0-4 - 44 - 11 - 11 - 52 - 59 - 32 - 20 - 35 - 58 - 0
FUTBALFÉRIA SC
2 - 23 - 09 - 13 - 52 - 61 - 63 - 0-2 - 24 - 51 - 64 - 17 - 1
ISSIMO SE
6 - 24 - 414 - 12 - 36 - 18 - 06 - 02 - 08 - 05 - 10 - 03 - 22 - 0
MTK BARÁTI KÖR
-4 - 26 - 12 - 61 - 27 - 40 - 33 - 97 - 40 - 32 - 23 - 61 - 2
NIMRÓD SE
4 - 06 - 120 - 010 - 211 - 17 - 32 - 111 - 05 - 15 - 20 - 13 - 32 - 1
PIRAMIS SE
2 - 30 - 18 - 01 - 62 - 83 - 62 - 80 - 22 - 33 - 10 - 65 - 15 - 0
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2 - 21 - 27 - 1-1 - 22 - 00 - 30 - 00 - 64 - 21 - 52 - 11 - 3
TESTVÉRISÉG SE II
3 - 1-4 - 05 - 32 - 13 - 21 - 08 - 20 - 54 - 33 - 16 - 23 - 0
ÚJPESTI FLOTTA
1 - 23 - 310 - 12 - 63 - 00 - 21 - 65 - 12 - 2-5 - 30 - 51 - 1
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
1 - 30 - 32 - 13 - 32 - 31 - 1-3 - 22 - 53 - 21 - 31 - 21 - 6

Meccsek

NIMRÓD SE

2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
2018. 09. 01. 16:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
NIMRÓD SE
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 09. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
TESTVÉRISÉG SE II
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 16. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
NIMRÓD SE
2018. 09. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 09. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
PIRAMIS SE
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 30. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
NIMRÓD SE
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DUNA SK
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
2018. 10. 14. 09:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
NIMRÓD SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
2018. 10. 20. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
NIMRÓD SE
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 10. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ISSIMO SE
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
NIMRÓD SE
2018. 11. 11. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 11. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
NIMRÓD SE
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 11. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
FUTBALFÉRIA SC
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2019. 03. 17. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
TESTVÉRISÉG SE II
NIMRÓD SE
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
ÚJPESTI FLOTTA
2019. 03. 31. 14:00
BKV Előre Stadion
2019. 03. 31. 14:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
NIMRÓD SE
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BEAC
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 13. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
NIMRÓD SE
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
BAK RESPECT
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 28. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
DINAMO TORPEDO KSE
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 04. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
NIMRÓD SE
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 05. 12. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
NIMRÓD SE
MTK BARÁTI KÖR
2019. 05. 19. 19:00
Kelen SC
2019. 05. 19. 19:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
NIMRÓD SE
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
NIMRÓD SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
FUTBALFÉRIA SC
NIMRÓD SE

FŐV. VÍZMŰVEK SK II.

2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 02. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ISSIMO SE
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
MTK BARÁTI KÖR
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 16. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 09. 23. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BAK RESPECT
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
2018. 09. 29. 17:30
Vasas Sporttelep
FUTBALFÉRIA SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 07. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE II
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 10. 21. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ÚJPESTI FLOTTA
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 10. 28. 17:00
BKV Előre Stadion
PIRAMIS SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 04. 10:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
BEAC
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 11. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 18. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
NIMRÓD SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
2018. 11. 24. 15:00
Elektromos SE
DINAMO TORPEDO KSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 09. 16:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 03. 17. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
MTK BARÁTI KÖR
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
2019. 03. 24. 17:00
Kelen SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
2019. 03. 30. 17:00
Láng SK Sporttelep
BAK RESPECT
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
FUTBALFÉRIA SC
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
2019. 04. 14. 16:30
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 21. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
TESTVÉRISÉG SE II
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 04. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ÚJPESTI FLOTTA
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 05. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
ELMARDT
PIRAMIS SE
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 22. 17:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
PIRAMIS SE
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 15:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 05. 19. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DUNA SK
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
2019. 05. 26. 20:00
Goldball Park
NIMRÓD SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2019. 06. 02. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK II.
DINAMO TORPEDO KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom