Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 16. forduló

2019.02.23 - 14:00

Tápiószele, Tápiószele SE Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ZOLTÁN, TÁBI ZOLTÁN
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 16 13 1 2 69 16 53 40 9.1
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 16 12 3 1 52 15 37 39 9.4
3 Üllő SE Üllő SE 16 11 2 3 59 33 26 35 8.9
4 Bugyi SE Bugyi SE 16 10 5 1 45 17 28 35 9.2
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 16 10 1 5 46 25 21 31 9.1
6 Örkény SE Örkény SE 16 8 5 3 40 27 13 29 8.6
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 16 7 4 5 40 28 12 25 8.8
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 16 7 3 6 47 41 6 24 8.4
9 Péteri KSK Péteri KSK 16 6 1 9 28 31 -3 19 8.1
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 16 5 3 8 16 29 -13 18 7.9
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 5 3 8 39 59 -20 18 8.6
12 Pereg SE Pereg SE 16 5 1 10 24 48 -24 16 8.2
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 16 3 5 8 24 41 -17 14 8.4
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 16 3 3 10 26 39 -13 12 7.9
15 Monori SE Monori SE 16 3 0 13 23 54 -31 9 7.8
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 16 0 0 16 8 83 -75 0 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 7 1 0 16 3 13 22 8 6 0 2 18 3 15 18 16 13 1 2 34 6 28 40
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 3 4 1 14 7 7 13 8 7 0 1 13 2 11 21 16 10 4 2 27 9 18 34
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 4 2 3 9 7 2 14 7 4 3 0 11 3 8 15 16 8 5 3 20 10 10 29
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 8 4 2 2 9 7 2 14 8 4 2 2 11 5 6 14 16 8 4 4 20 12 8 28
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 5 7 -2 11 9 5 1 3 14 9 5 16 16 8 3 5 19 16 3 27
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 2 5 2 7 10 -3 11 7 4 2 1 13 5 8 14 16 6 7 3 20 15 5 25
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 4 2 2 8 5 3 14 8 3 1 4 7 8 -1 10 16 7 3 6 15 13 2 24
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 13 8 5 15 8 2 3 3 5 6 -1 9 16 6 6 4 18 14 4 24
9 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 2 1 5 5 6 -1 7 8 4 1 3 6 6 0 13 16 6 2 8 11 12 -1 20
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 4 13 -9 10 8 2 4 2 12 13 -1 10 16 5 5 6 16 26 -10 20
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 8 7 1 11 9 2 1 6 4 13 -9 7 16 5 3 8 12 20 -8 18
12 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 3 1 4 8 9 -1 10 8 0 5 3 6 9 -3 5 16 3 6 7 14 18 -4 15
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 0 3 5 3 9 -6 3 8 3 2 3 6 4 2 11 16 3 5 8 9 13 -4 14
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 2 3 3 4 6 -2 9 8 1 2 5 6 14 -8 5 16 3 5 8 10 20 -10 14
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 8 2 0 6 7 14 -7 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 16 3 4 9 11 22 -11 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 2 6 3 19 -16 2 8 0 3 5 1 15 -14 3 16 0 5 11 4 34 -30 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 6 1 1 33 9 24 19 8 7 0 1 36 7 29 21 16 13 1 2 69 16 53 40
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 6 1 1 28 9 19 19 8 6 2 0 24 6 18 20 16 12 3 1 52 15 37 39
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 6 1 2 29 19 10 19 7 5 1 1 30 14 16 16 16 11 2 3 59 33 26 35
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 5 3 1 22 11 11 18 7 5 2 0 23 6 17 17 16 10 5 1 45 17 28 35
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 6 1 1 24 10 14 19 8 4 0 4 22 15 7 12 16 10 1 5 46 25 21 31
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 8 5 2 1 20 12 8 17 8 3 3 2 20 15 5 12 16 8 5 3 40 27 13 29
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 28 16 12 15 8 3 1 4 12 12 0 10 16 7 4 5 40 28 12 25
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 20 17 3 11 9 4 1 4 27 24 3 13 16 7 3 6 47 41 6 24
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 2 0 6 11 18 -7 6 8 4 1 3 17 13 4 13 16 6 1 9 28 31 -3 19
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 3 2 3 8 12 -4 11 8 2 1 5 8 17 -9 7 16 5 3 8 16 29 -13 18
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 16 29 -13 10 8 2 2 4 23 30 -7 8 16 5 3 8 39 59 -20 18
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 4 0 4 16 18 -2 12 8 1 1 6 8 30 -22 4 16 5 1 10 24 48 -24 16
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 14 12 2 11 9 0 3 6 10 29 -19 3 16 3 5 8 24 41 -17 14
14 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 2 1 5 14 21 -7 7 8 1 2 5 12 18 -6 5 16 3 3 10 26 39 -13 12
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 8 2 0 6 14 27 -13 6 8 1 0 7 9 27 -18 3 16 3 0 13 23 54 -31 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 0 8 6 43 -37 0 8 0 0 8 2 40 -38 0 16 0 0 16 8 83 -75 0
 
Alsónémedi SE
---1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 4-1 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 2--1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 1--1 - 23 - 02 - 02 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 2--1 - 2-1 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 0-0 - 04 - 0----0 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1----3 - 1-5 - 3
Monori SE
-2 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 4-4 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
----4 - 10 - 11 - 0--1 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0---0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 1-5 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 3-3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 0--6 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5--2 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 7-
Üllő SE
-7 - 5----3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Tápiószele SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
INFO
Bugyi SE
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 17:00
Tápiószele SE

Alsónémedi SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Alsónémedi SE
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 10. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Monori SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
INFO
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
06. 02. 17:00
Pereg SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol