Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 16. forduló

2019.02.23 - 14:00

Tápiószentmárton, Aranyszarvas SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
DÉVÉNYI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETI CSABA, GUBÁNYI GERGELY
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

MOLNÁR ANDRÁS JÁNOS

42'

1 - 0

 

 

1 - 1

47'

ANTAL DOMINIK

 

1 - 2

53'

ANTAL DOMINIK
VÖRÖS PÉTER

90'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 16 13 1 2 69 16 53 40 9.1
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 16 12 3 1 52 15 37 39 9.4
3 Üllő SE Üllő SE 16 11 2 3 59 33 26 35 8.9
4 Bugyi SE Bugyi SE 16 10 5 1 45 17 28 35 9.2
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 16 10 1 5 46 25 21 31 9.1
6 Örkény SE Örkény SE 16 8 5 3 40 27 13 29 8.6
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 16 7 4 5 40 28 12 25 8.8
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 16 7 3 6 47 41 6 24 8.4
9 Péteri KSK Péteri KSK 16 6 1 9 28 31 -3 19 8.1
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 16 5 3 8 16 29 -13 18 7.9
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 5 3 8 39 59 -20 18 8.6
12 Pereg SE Pereg SE 16 5 1 10 24 48 -24 16 8.2
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 16 3 5 8 24 41 -17 14 8.4
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 16 3 3 10 26 39 -13 12 7.9
15 Monori SE Monori SE 16 3 0 13 23 54 -31 9 7.8
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 16 0 0 16 8 83 -75 0 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 7 1 0 16 3 13 22 8 6 0 2 18 3 15 18 16 13 1 2 34 6 28 40
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 3 4 1 14 7 7 13 8 7 0 1 13 2 11 21 16 10 4 2 27 9 18 34
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 4 2 3 9 7 2 14 7 4 3 0 11 3 8 15 16 8 5 3 20 10 10 29
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 8 4 2 2 9 7 2 14 8 4 2 2 11 5 6 14 16 8 4 4 20 12 8 28
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 5 7 -2 11 9 5 1 3 14 9 5 16 16 8 3 5 19 16 3 27
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 2 5 2 7 10 -3 11 7 4 2 1 13 5 8 14 16 6 7 3 20 15 5 25
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 4 2 2 8 5 3 14 8 3 1 4 7 8 -1 10 16 7 3 6 15 13 2 24
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 13 8 5 15 8 2 3 3 5 6 -1 9 16 6 6 4 18 14 4 24
9 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 2 1 5 5 6 -1 7 8 4 1 3 6 6 0 13 16 6 2 8 11 12 -1 20
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 4 13 -9 10 8 2 4 2 12 13 -1 10 16 5 5 6 16 26 -10 20
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 8 7 1 11 9 2 1 6 4 13 -9 7 16 5 3 8 12 20 -8 18
12 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 3 1 4 8 9 -1 10 8 0 5 3 6 9 -3 5 16 3 6 7 14 18 -4 15
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 0 3 5 3 9 -6 3 8 3 2 3 6 4 2 11 16 3 5 8 9 13 -4 14
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 2 3 3 4 6 -2 9 8 1 2 5 6 14 -8 5 16 3 5 8 10 20 -10 14
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 8 2 0 6 7 14 -7 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 16 3 4 9 11 22 -11 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 2 6 3 19 -16 2 8 0 3 5 1 15 -14 3 16 0 5 11 4 34 -30 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 6 1 1 33 9 24 19 8 7 0 1 36 7 29 21 16 13 1 2 69 16 53 40
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 6 1 1 28 9 19 19 8 6 2 0 24 6 18 20 16 12 3 1 52 15 37 39
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 6 1 2 29 19 10 19 7 5 1 1 30 14 16 16 16 11 2 3 59 33 26 35
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 9 5 3 1 22 11 11 18 7 5 2 0 23 6 17 17 16 10 5 1 45 17 28 35
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 6 1 1 24 10 14 19 8 4 0 4 22 15 7 12 16 10 1 5 46 25 21 31
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 8 5 2 1 20 12 8 17 8 3 3 2 20 15 5 12 16 8 5 3 40 27 13 29
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 8 4 3 1 28 16 12 15 8 3 1 4 12 12 0 10 16 7 4 5 40 28 12 25
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 20 17 3 11 9 4 1 4 27 24 3 13 16 7 3 6 47 41 6 24
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 8 2 0 6 11 18 -7 6 8 4 1 3 17 13 4 13 16 6 1 9 28 31 -3 19
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 8 3 2 3 8 12 -4 11 8 2 1 5 8 17 -9 7 16 5 3 8 16 29 -13 18
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 16 29 -13 10 8 2 2 4 23 30 -7 8 16 5 3 8 39 59 -20 18
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 4 0 4 16 18 -2 12 8 1 1 6 8 30 -22 4 16 5 1 10 24 48 -24 16
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 7 3 2 2 14 12 2 11 9 0 3 6 10 29 -19 3 16 3 5 8 24 41 -17 14
14 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 8 2 1 5 14 21 -7 7 8 1 2 5 12 18 -6 5 16 3 3 10 26 39 -13 12
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 8 2 0 6 14 27 -13 6 8 1 0 7 9 27 -18 3 16 3 0 13 23 54 -31 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 0 0 8 6 43 -37 0 8 0 0 8 2 40 -38 0 16 0 0 16 8 83 -75 0
 
Alsónémedi SE
---1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 4-1 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 2--1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 1--1 - 23 - 02 - 02 - 2-3 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 2--1 - 2-1 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 0-0 - 04 - 0----0 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1----3 - 1-5 - 3
Monori SE
-2 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 4-4 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
----4 - 10 - 11 - 0--1 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0---0 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 1-5 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 3-3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 0--6 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5--2 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 7-
Üllő SE
-7 - 5----3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Aranyszarvas SE

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
03. 23. 15:00
Pereg SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
03. 30. 15:30
Aranyszarvas SE
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 06. 16:00
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 13. 16:00
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
04. 18. 19:00
Aranyszarvas SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
04. 27. 16:30
Törökbálinti TC
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
05. 05. 16:30
Aranyszarvas SE
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
05. 11. 16:30
Újhartyán VSE
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
05. 18. 17:00
Aranyszarvas SE
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
05. 25. 17:00
Taksony SE II.
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 02. 17:00
Aranyszarvas SE

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
03. 24. 15:00
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 30. 15:30
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
04. 07. 16:00
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 14. 16:00
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 20. 16:00
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
04. 27. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 04. 16:30
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
05. 11. 16:30
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 19. 18:00
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
05. 26. 17:00
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 17:00
Tápiószele SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol