Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 17. forduló

2019.03.03 - 14:00

Bugyi, Bugyi Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALOGH II. ZOLTÁN, WINKLER LÁSZLÓ
Bugyi SE
UFC Gyömrő
90'
45'

Gólok

BÖDŐ DOMINIC

80'

1 - 0

 

 

1 - 1

81'

RONTÓ ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 17 13 3 1 56 17 39 42 9.5
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 17 13 2 2 70 17 53 41 8.7
3 Bugyi SE Bugyi SE 17 10 6 1 46 18 28 36 8.8
4 Üllő SE Üllő SE 17 11 2 4 60 39 21 35 8.8
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 17 10 1 6 47 28 19 31 8.9
6 Örkény SE Örkény SE 17 8 5 4 41 29 12 29 9.1
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 17 8 4 5 43 29 14 28 8.5
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 17 8 3 6 53 42 11 27 8.1
9 Péteri KSK Péteri KSK 17 6 1 10 28 32 -4 19 8.3
10 Pereg SE Pereg SE 17 6 1 10 25 48 -23 19 8.4
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 17 5 3 9 18 33 -15 18 7.5
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 17 5 3 9 39 64 -25 18 8.9
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 17 4 5 8 27 43 -16 17 8.8
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 17 4 3 10 31 39 -8 15 8.2
15 Monori SE Monori SE 17 3 0 14 25 57 -32 9 8.1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 17 1 0 16 10 84 -74 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 7 1 0 16 3 13 22 9 6 1 2 18 3 15 19 17 13 2 2 34 6 28 41
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 3 4 1 14 7 7 13 9 8 0 1 15 3 12 24 17 11 4 2 29 10 19 37
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 8 4 2 2 9 7 2 14 9 5 2 2 12 5 7 17 17 9 4 4 21 12 9 31
4 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 8 4 2 2 7 8 -1 14 9 5 1 3 14 9 5 16 17 9 3 5 21 17 4 30
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 10 4 3 3 9 7 2 15 7 4 3 0 11 3 8 15 17 8 6 3 20 10 10 30
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 9 5 3 1 15 9 6 18 8 2 3 3 5 6 -1 9 17 7 6 4 20 15 5 27
7 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 2 5 2 7 10 -3 11 8 4 2 2 14 7 7 14 17 6 7 4 21 17 4 25
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 4 2 2 8 5 3 14 9 3 1 5 8 10 -2 10 17 7 3 7 16 15 1 24
9 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 8 4 2 2 9 7 2 14 9 2 1 6 4 13 -9 7 17 6 3 8 13 20 -7 21
10 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 9 2 1 6 6 8 -2 7 8 4 1 3 6 6 0 13 17 6 2 9 12 14 -2 20
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 4 13 -9 10 9 2 4 3 12 16 -4 10 17 5 5 7 16 29 -13 20
12 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 9 4 1 4 11 9 2 13 8 0 5 3 6 9 -3 5 17 4 6 7 17 18 -1 18
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 9 0 4 5 3 9 -6 4 8 3 2 3 6 4 2 11 17 3 6 8 9 13 -4 15
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 2 3 3 4 6 -2 9 9 1 3 5 6 14 -8 6 17 3 6 8 10 20 -10 15
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 8 2 0 6 7 14 -7 6 9 1 4 4 4 9 -5 7 17 3 4 10 11 23 -12 13
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 0 2 7 3 20 -17 2 8 0 3 5 1 15 -14 3 17 0 5 12 4 35 -31 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 8 6 1 1 28 9 19 19 9 7 2 0 28 8 20 23 17 13 3 1 56 17 39 42
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 8 6 1 1 33 9 24 19 9 7 1 1 37 8 29 22 17 13 2 2 70 17 53 41
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 10 5 4 1 23 12 11 19 7 5 2 0 23 6 17 17 17 10 6 1 46 18 28 36
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 9 6 1 2 29 19 10 19 8 5 1 2 31 20 11 16 17 11 2 4 60 39 21 35
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 8 6 1 1 24 10 14 19 9 4 0 5 23 18 5 12 17 10 1 6 47 28 19 31
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 8 5 2 1 20 12 8 17 9 3 3 3 21 17 4 12 17 8 5 4 41 29 12 29
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 9 5 3 1 31 17 14 18 8 3 1 4 12 12 0 10 17 8 4 5 43 29 14 28
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 8 4 2 2 26 18 8 14 9 4 1 4 27 24 3 13 17 8 3 6 53 42 11 27
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 9 2 0 7 11 19 -8 6 8 4 1 3 17 13 4 13 17 6 1 10 28 32 -4 19
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 8 4 0 4 16 18 -2 12 9 2 1 6 9 30 -21 7 17 6 1 10 25 48 -23 19
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 9 3 2 4 10 16 -6 11 8 2 1 5 8 17 -9 7 17 5 3 9 18 33 -15 18
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 8 3 1 4 16 29 -13 10 9 2 2 5 23 35 -12 8 17 5 3 9 39 64 -25 18
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 8 4 2 2 17 14 3 14 9 0 3 6 10 29 -19 3 17 4 5 8 27 43 -16 17
14 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 9 3 1 5 19 21 -2 10 8 1 2 5 12 18 -6 5 17 4 3 10 31 39 -8 15
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 8 2 0 6 14 27 -13 6 9 1 0 8 11 30 -19 3 17 3 0 14 25 57 -32 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 1 0 8 8 44 -36 3 8 0 0 8 2 40 -38 0 17 1 0 16 10 84 -74 3
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 4-1 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 2--1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 1--1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 2-1 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0----0 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1--4 - 41 - 1--3 - 1-3 - 1-5 - 3
Monori SE
-2 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 4-4 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2---1 - 3--
Péteri KSK
----4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 2-0 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 1-5 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 3-3 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 0--6 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5--2 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5----3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Bugyi SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Bugyi SE
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
05. 25. 17:00
Bugyi SE
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 02. 17:00
Aranyszarvas SE

UFC Gyömrő

2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
UFC Gyömrő
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
UFC Gyömrő
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Monori SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
UFC Gyömrő
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Örkény SE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
UFC Gyömrő
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 11. 23. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Dunavarsányi TE II.
2019. 02. 23. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Taksony SE II.
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Halásztelek FC
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 06.
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Pereg SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aranyszarvas SE
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Üllő SE
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Törökbálinti TC
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
UFC Gyömrő
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 25. 17:00
Újhartyán VSE
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
06. 02. 17:00
UFC Gyömrő
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol