Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2019.03.17 - 15:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
DÉCSI NÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁNYÁSI ISTVÁN, KOVÁCS TAMÁS
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

ORBÁN MÁRK

 

0 - 2

67'

MINDLER NORBERT
DANYIS ATTILA

72'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 19 15 3 1 62 19 43 48 9.5
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 19 13 3 3 71 20 51 42 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 19 13 2 4 70 40 30 41 9.4
4 Bugyi SE Bugyi SE 19 11 6 2 49 23 26 39 8.3
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 19 11 2 6 53 31 22 35 8.8
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 19 10 4 5 48 30 18 34 9.2
7 Örkény SE Örkény SE 19 9 5 5 47 32 15 32 8.9
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 19 9 4 6 61 45 16 31 8.7
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 19 6 3 10 35 39 -4 21 8.5
10 Péteri KSK Péteri KSK 19 6 2 11 30 37 -7 20 8.3
11 Pereg SE Pereg SE 19 6 2 11 27 54 -27 20 7.8
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 19 5 4 10 20 39 -19 19 7.5
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 19 5 4 10 40 67 -27 19 8.5
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 19 4 6 9 29 46 -17 18 8.1
15 Monori SE Monori SE 19 3 0 16 26 62 -36 9 8.1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 19 1 0 18 13 97 -84 3 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 9 7 2 0 16 3 13 23 10 6 2 2 18 3 15 20 19 13 4 2 34 6 28 43
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 9 4 4 1 16 8 8 16 10 9 0 1 16 3 13 27 19 13 4 2 32 11 21 43
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 11 9 2 17 10 6 1 3 15 9 6 19 19 11 3 5 26 18 8 36
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 9 5 2 2 11 7 4 17 10 5 2 3 12 6 6 17 19 10 4 5 23 13 10 34
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 5 3 3 10 7 3 18 8 4 3 1 12 5 7 15 19 9 6 4 22 12 10 33
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 3 5 2 11 10 1 14 9 5 2 2 17 7 10 17 19 8 7 4 28 17 11 31
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 5 4 1 16 10 6 19 9 3 3 3 6 6 0 12 19 8 7 4 22 16 6 31
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 9 5 2 2 10 6 4 17 10 3 1 6 9 12 -3 10 19 8 3 8 19 18 1 27
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 9 3 1 5 4 14 -10 10 10 3 4 3 13 16 -3 13 19 6 5 8 17 30 -13 23
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 9 8 1 14 10 2 2 6 4 13 -9 8 19 6 4 9 13 21 -8 22
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 2 4 11 9 2 14 9 1 5 3 7 9 -2 8 19 5 7 7 18 18 0 22
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 9 4 1 4 6 8 -2 13 19 6 2 11 12 17 -5 20
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 3 3 4 6 10 -4 12 9 1 3 5 6 14 -8 6 19 4 6 9 12 24 -12 18
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 0 4 6 3 10 -7 4 9 3 2 4 7 6 1 11 19 3 6 10 10 16 -6 15
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 9 2 0 7 7 15 -8 6 10 1 5 4 5 10 -5 8 19 3 5 11 12 25 -13 14
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 0 2 7 3 20 -17 2 10 0 3 7 2 23 -21 3 19 0 5 14 5 43 -38 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 9 7 1 1 32 10 22 22 10 8 2 0 30 9 21 26 19 15 3 1 62 19 43 48
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 9 6 2 1 34 10 24 20 10 7 1 2 37 10 27 22 19 13 3 3 71 20 51 42
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 7 1 2 35 20 15 22 9 6 1 2 35 20 15 19 19 13 2 4 70 40 30 41
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 6 4 1 25 13 12 22 8 5 2 1 24 10 14 17 19 11 6 2 49 23 26 39
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 9 7 1 1 28 11 17 22 10 4 1 5 25 20 5 13 19 11 2 6 53 31 22 35
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 6 3 1 34 18 16 21 9 4 1 4 14 12 2 13 19 10 4 5 48 30 18 34
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 9 6 2 1 25 13 12 20 10 3 3 4 22 19 3 12 19 9 5 5 47 32 15 32
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 33 20 13 17 10 4 2 4 28 25 3 14 19 9 4 6 61 45 16 31
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 1 5 21 21 0 13 9 2 2 5 14 18 -4 8 19 6 3 10 35 39 -4 21
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 2 1 7 12 20 -8 7 9 4 1 4 18 17 1 13 19 6 2 11 30 37 -7 20
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 4 1 5 18 24 -6 13 9 2 1 6 9 30 -21 7 19 6 2 11 27 54 -27 20
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 9 2 1 6 9 22 -13 7 19 5 4 10 20 39 -19 19
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 9 3 1 5 16 31 -15 10 10 2 3 5 24 36 -12 9 19 5 4 10 40 67 -27 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 18 16 2 14 10 0 4 6 11 30 -19 4 19 4 6 9 29 46 -17 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 9 2 0 7 14 29 -15 6 10 1 0 9 12 33 -21 3 19 3 0 16 26 62 -36 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 1 0 8 8 44 -36 3 10 0 0 10 5 53 -48 0 19 1 0 18 13 97 -84 3
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 2-1 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 1-3 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 1-6 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5-7 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

FC Dabas II.

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 08. 26. 17:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
FC Dabas II.
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
UFC Gyömrő
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkény SE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Dunavarsányi TE II.
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelek FC
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Pereg SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Monori SE
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
FC Dabas II.
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas II.
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
INFO
FC Dabas II.
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 17:00
Tápiószele SE

Törökbálinti TC

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Törökbálinti TC
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Törökbálinti TC
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Monori SE
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Törökbálinti TC
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
INFO
Örkény SE
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
06. 02. 17:00
Törökbálinti TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol