Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2019.03.17 - 15:00

Péteri, Péteri KSK sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
DÉVÉNYI BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARA PÁL, FILÁCZ RICHÁRD
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

BALATONI BALÁZS
HRUTKA ZSOLT

92'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 19 15 3 1 62 19 43 48 9.5
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 19 13 3 3 71 20 51 42 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 19 13 2 4 70 40 30 41 9.4
4 Bugyi SE Bugyi SE 19 11 6 2 49 23 26 39 8.3
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 19 11 2 6 53 31 22 35 8.8
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 19 10 4 5 48 30 18 34 9.2
7 Örkény SE Örkény SE 19 9 5 5 47 32 15 32 8.9
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 19 9 4 6 61 45 16 31 8.7
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 19 6 3 10 35 39 -4 21 8.5
10 Péteri KSK Péteri KSK 19 6 2 11 30 37 -7 20 8.3
11 Pereg SE Pereg SE 19 6 2 11 27 54 -27 20 7.8
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 19 5 4 10 20 39 -19 19 7.5
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 19 5 4 10 40 67 -27 19 8.5
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 19 4 6 9 29 46 -17 18 8.1
15 Monori SE Monori SE 19 3 0 16 26 62 -36 9 8.1
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 19 1 0 18 13 97 -84 3 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 9 7 2 0 16 3 13 23 10 6 2 2 18 3 15 20 19 13 4 2 34 6 28 43
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 9 4 4 1 16 8 8 16 10 9 0 1 16 3 13 27 19 13 4 2 32 11 21 43
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 11 9 2 17 10 6 1 3 15 9 6 19 19 11 3 5 26 18 8 36
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 9 5 2 2 11 7 4 17 10 5 2 3 12 6 6 17 19 10 4 5 23 13 10 34
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 5 3 3 10 7 3 18 8 4 3 1 12 5 7 15 19 9 6 4 22 12 10 33
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 3 5 2 11 10 1 14 9 5 2 2 17 7 10 17 19 8 7 4 28 17 11 31
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 5 4 1 16 10 6 19 9 3 3 3 6 6 0 12 19 8 7 4 22 16 6 31
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 9 5 2 2 10 6 4 17 10 3 1 6 9 12 -3 10 19 8 3 8 19 18 1 27
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 9 3 1 5 4 14 -10 10 10 3 4 3 13 16 -3 13 19 6 5 8 17 30 -13 23
10 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 9 8 1 14 10 2 2 6 4 13 -9 8 19 6 4 9 13 21 -8 22
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 2 4 11 9 2 14 9 1 5 3 7 9 -2 8 19 5 7 7 18 18 0 22
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 9 4 1 4 6 8 -2 13 19 6 2 11 12 17 -5 20
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 3 3 4 6 10 -4 12 9 1 3 5 6 14 -8 6 19 4 6 9 12 24 -12 18
14 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 0 4 6 3 10 -7 4 9 3 2 4 7 6 1 11 19 3 6 10 10 16 -6 15
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 9 2 0 7 7 15 -8 6 10 1 5 4 5 10 -5 8 19 3 5 11 12 25 -13 14
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 0 2 7 3 20 -17 2 10 0 3 7 2 23 -21 3 19 0 5 14 5 43 -38 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 9 7 1 1 32 10 22 22 10 8 2 0 30 9 21 26 19 15 3 1 62 19 43 48
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 9 6 2 1 34 10 24 20 10 7 1 2 37 10 27 22 19 13 3 3 71 20 51 42
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 7 1 2 35 20 15 22 9 6 1 2 35 20 15 19 19 13 2 4 70 40 30 41
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 6 4 1 25 13 12 22 8 5 2 1 24 10 14 17 19 11 6 2 49 23 26 39
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 9 7 1 1 28 11 17 22 10 4 1 5 25 20 5 13 19 11 2 6 53 31 22 35
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 6 3 1 34 18 16 21 9 4 1 4 14 12 2 13 19 10 4 5 48 30 18 34
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 9 6 2 1 25 13 12 20 10 3 3 4 22 19 3 12 19 9 5 5 47 32 15 32
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 33 20 13 17 10 4 2 4 28 25 3 14 19 9 4 6 61 45 16 31
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 1 5 21 21 0 13 9 2 2 5 14 18 -4 8 19 6 3 10 35 39 -4 21
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 2 1 7 12 20 -8 7 9 4 1 4 18 17 1 13 19 6 2 11 30 37 -7 20
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 4 1 5 18 24 -6 13 9 2 1 6 9 30 -21 7 19 6 2 11 27 54 -27 20
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 9 2 1 6 9 22 -13 7 19 5 4 10 20 39 -19 19
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 9 3 1 5 16 31 -15 10 10 2 3 5 24 36 -12 9 19 5 4 10 40 67 -27 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 18 16 2 14 10 0 4 6 11 30 -19 4 19 4 6 9 29 46 -17 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 9 2 0 7 14 29 -15 6 10 1 0 9 12 33 -21 3 19 3 0 16 26 62 -36 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 9 1 0 8 8 44 -36 3 10 0 0 10 5 53 -48 0 19 1 0 18 13 97 -84 3
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 5-3 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 2-1 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 1-3 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 4-2 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 0--3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 1-
Törökbálinti TC
-4 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 1-6 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 5-7 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Péteri KSK

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Péteri KSK
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Monori SE
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Péteri KSK
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2018. 10. 14. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Péteri KSK
2018. 10. 27. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Halásztelek FC
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 02. 14:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 03. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Péteri KSK
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 30. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
UFC Gyömrő
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Péteri KSK
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Péteri KSK
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
05. 25. 17:00
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
06. 02. 17:00
Péteri KSK

Aranyszarvas SE

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aranyszarvas SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Törökbálinti TC
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Aranyszarvas SE
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
05. 25. 17:00
Taksony SE II.
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 02. 17:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol