Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 20. forduló

2019.03.24 - 15:00

Újhartyán, Újhartyáni sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI NÁNDOR, DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR
Újhartyán VSE
Bugyi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

LACZA SÁNDOR

 

0 - 2

24'

FÜRY MÁRTON
CEMMEL PÉTER

28'

1 - 2

 

BOBÁK NORBERT

34'

2 - 2

 

TÓTH ISTVÁN

53'

3 - 2

 

 

3 - 3

70'

BERKI ÁDÁM
TŐKÉS JÁNOS LEVENTE

83'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 20 16 3 1 65 21 44 51 9.6
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 20 14 3 3 77 21 56 45 9.2
3 Üllő SE Üllő SE 20 13 3 4 72 42 30 42 9
4 Bugyi SE Bugyi SE 20 11 6 3 52 27 25 39 8.2
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 20 11 3 6 55 33 22 36 8.6
6 Örkény SE Örkény SE 20 10 5 5 50 33 17 35 9.2
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 20 10 4 6 65 48 17 34 8.5
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 20 10 4 6 49 36 13 34 8.7
9 Péteri KSK Péteri KSK 20 7 2 11 34 37 -3 23 8.7
10 Pereg SE Pereg SE 20 7 2 11 30 56 -26 23 8.2
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 20 6 3 11 37 42 -5 21 8.1
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 20 5 5 10 21 40 -19 20 7.8
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 20 5 4 11 42 70 -28 19 8.8
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 20 4 6 10 30 49 -19 18 8
15 Monori SE Monori SE 20 3 0 17 26 66 -40 9 8.4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 20 1 1 18 14 98 -84 4 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 8 2 0 20 3 17 26 10 6 2 2 18 3 15 20 20 14 4 2 38 6 32 46
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 4 5 1 18 10 8 17 10 9 0 1 16 3 13 27 20 13 5 2 34 13 21 44
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 6 2 2 12 7 5 20 10 5 2 3 12 6 6 17 20 11 4 5 24 13 11 37
4 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 5 3 2 13 11 2 18 10 6 1 3 15 9 6 19 20 11 4 5 28 20 8 37
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 5 3 3 10 7 3 18 9 4 4 1 14 7 7 16 20 9 7 4 24 14 10 34
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 3 5 2 11 10 1 14 10 5 3 2 19 9 10 18 20 8 8 4 30 19 11 32
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 5 4 1 16 10 6 19 10 3 3 4 6 10 -4 12 20 8 7 5 22 20 2 31
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 10 5 3 2 12 8 4 18 10 3 1 6 9 12 -3 10 20 8 4 8 21 20 1 28
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 4 1 5 5 14 -9 13 10 3 4 3 13 16 -3 13 20 7 5 8 18 30 -12 26
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 2 4 11 9 2 14 10 1 6 3 9 11 -2 9 20 5 8 7 20 20 0 23
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 9 8 1 14 11 2 2 7 4 14 -10 8 20 6 4 10 13 22 -9 22
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 10 4 2 4 6 8 -2 14 20 6 3 11 12 17 -5 21
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 0 4 6 3 10 -7 4 10 4 2 4 9 6 3 14 20 4 6 10 12 16 -4 18
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 3 3 4 6 10 -4 12 10 1 3 6 6 15 -9 6 20 4 6 10 12 25 -13 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 7 17 -10 6 10 1 5 4 5 10 -5 8 20 3 5 12 12 27 -15 14
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 0 3 7 3 20 -17 3 10 0 3 7 2 23 -21 3 20 0 6 14 5 43 -38 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 8 1 1 35 12 23 25 10 8 2 0 30 9 21 26 20 16 3 1 65 21 44 51
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 7 2 1 40 11 29 23 10 7 1 2 37 10 27 22 20 14 3 3 77 21 56 45
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 7 1 2 35 20 15 22 10 6 2 2 37 22 15 20 20 13 3 4 72 42 30 42
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 6 4 1 25 13 12 22 9 5 2 2 27 14 13 17 20 11 6 3 52 27 25 39
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 10 7 2 1 30 13 17 23 10 4 1 5 25 20 5 13 20 11 3 6 55 33 22 36
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 7 2 1 28 14 14 23 10 3 3 4 22 19 3 12 20 10 5 5 50 33 17 35
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 6 2 2 37 23 14 20 10 4 2 4 28 25 3 14 20 10 4 6 65 48 17 34
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 6 3 1 34 18 16 21 10 4 1 5 15 18 -3 13 20 10 4 6 49 36 13 34
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 2 1 7 12 20 -8 7 10 5 1 4 22 17 5 16 20 7 2 11 34 37 -3 23
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 4 1 5 18 24 -6 13 10 3 1 6 12 32 -20 10 20 7 2 11 30 56 -26 23
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 1 5 21 21 0 13 10 2 2 6 16 21 -5 8 20 6 3 11 37 42 -5 21
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 10 2 2 6 10 23 -13 8 20 5 5 10 21 40 -19 20
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 3 1 6 18 34 -16 10 10 2 3 5 24 36 -12 9 20 5 4 11 42 70 -28 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 18 16 2 14 11 0 4 7 12 33 -21 4 20 4 6 10 30 49 -19 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 14 33 -19 6 10 1 0 9 12 33 -21 3 20 3 0 17 26 66 -40 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 1 1 8 9 45 -36 4 10 0 0 10 5 53 -48 0 20 1 1 18 14 98 -84 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 1-3 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 1-3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Újhartyán VSE

2018. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Újhartyán VSE
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 10. 21. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 11. 11. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
UFC Gyömrő
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2019. 03. 30. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 04. 13. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 04. 21. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 04. 28. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Monori SE
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Újhartyán VSE
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC

Bugyi SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 10. 27. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 10. 27. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Bugyi SE
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószele SE
Bugyi SE
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->