Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 20. forduló

2019.03.24 - 15:00

Tápiószele, Tápiószele SE Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MINDA RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARANYI ÁDÁM, TAKÁCS TIBOR
Tápiószele SE
Üllő SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

POTEMKIN KÁROLY
SZARVAS SZABOLCS

10'

1 - 1

 

 

1 - 2

25'

POTEMKIN KÁROLY
KISS KRISZTIÁN

36'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 20 16 3 1 65 21 44 51 9.6
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 20 14 3 3 77 21 56 45 9.2
3 Üllő SE Üllő SE 20 13 3 4 72 42 30 42 9
4 Bugyi SE Bugyi SE 20 11 6 3 52 27 25 39 8.2
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 20 11 3 6 55 33 22 36 8.6
6 Örkény SE Örkény SE 20 10 5 5 50 33 17 35 9.2
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 20 10 4 6 65 48 17 34 8.5
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 20 10 4 6 49 36 13 34 8.7
9 Péteri KSK Péteri KSK 20 7 2 11 34 37 -3 23 8.7
10 Pereg SE Pereg SE 20 7 2 11 30 56 -26 23 8.2
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 20 6 3 11 37 42 -5 21 8.1
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 20 5 5 10 21 40 -19 20 7.8
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 20 5 4 11 42 70 -28 19 8.8
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 20 4 6 10 30 49 -19 18 8
15 Monori SE Monori SE 20 3 0 17 26 66 -40 9 8.4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 20 1 1 18 14 98 -84 4 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 8 2 0 20 3 17 26 10 6 2 2 18 3 15 20 20 14 4 2 38 6 32 46
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 4 5 1 18 10 8 17 10 9 0 1 16 3 13 27 20 13 5 2 34 13 21 44
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 6 2 2 12 7 5 20 10 5 2 3 12 6 6 17 20 11 4 5 24 13 11 37
4 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 5 3 2 13 11 2 18 10 6 1 3 15 9 6 19 20 11 4 5 28 20 8 37
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 5 3 3 10 7 3 18 9 4 4 1 14 7 7 16 20 9 7 4 24 14 10 34
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 3 5 2 11 10 1 14 10 5 3 2 19 9 10 18 20 8 8 4 30 19 11 32
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 5 4 1 16 10 6 19 10 3 3 4 6 10 -4 12 20 8 7 5 22 20 2 31
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 10 5 3 2 12 8 4 18 10 3 1 6 9 12 -3 10 20 8 4 8 21 20 1 28
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 4 1 5 5 14 -9 13 10 3 4 3 13 16 -3 13 20 7 5 8 18 30 -12 26
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 2 4 11 9 2 14 10 1 6 3 9 11 -2 9 20 5 8 7 20 20 0 23
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 9 8 1 14 11 2 2 7 4 14 -10 8 20 6 4 10 13 22 -9 22
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 10 4 2 4 6 8 -2 14 20 6 3 11 12 17 -5 21
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 0 4 6 3 10 -7 4 10 4 2 4 9 6 3 14 20 4 6 10 12 16 -4 18
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 3 3 4 6 10 -4 12 10 1 3 6 6 15 -9 6 20 4 6 10 12 25 -13 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 7 17 -10 6 10 1 5 4 5 10 -5 8 20 3 5 12 12 27 -15 14
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 0 3 7 3 20 -17 3 10 0 3 7 2 23 -21 3 20 0 6 14 5 43 -38 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 8 1 1 35 12 23 25 10 8 2 0 30 9 21 26 20 16 3 1 65 21 44 51
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 7 2 1 40 11 29 23 10 7 1 2 37 10 27 22 20 14 3 3 77 21 56 45
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 10 7 1 2 35 20 15 22 10 6 2 2 37 22 15 20 20 13 3 4 72 42 30 42
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 11 6 4 1 25 13 12 22 9 5 2 2 27 14 13 17 20 11 6 3 52 27 25 39
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 10 7 2 1 30 13 17 23 10 4 1 5 25 20 5 13 20 11 3 6 55 33 22 36
6 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 7 2 1 28 14 14 23 10 3 3 4 22 19 3 12 20 10 5 5 50 33 17 35
7 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 6 2 2 37 23 14 20 10 4 2 4 28 25 3 14 20 10 4 6 65 48 17 34
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 10 6 3 1 34 18 16 21 10 4 1 5 15 18 -3 13 20 10 4 6 49 36 13 34
9 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 10 2 1 7 12 20 -8 7 10 5 1 4 22 17 5 16 20 7 2 11 34 37 -3 23
10 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 10 4 1 5 18 24 -6 13 10 3 1 6 12 32 -20 10 20 7 2 11 30 56 -26 23
11 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 10 4 1 5 21 21 0 13 10 2 2 6 16 21 -5 8 20 6 3 11 37 42 -5 21
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 10 2 2 6 10 23 -13 8 20 5 5 10 21 40 -19 20
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 3 1 6 18 34 -16 10 10 2 3 5 24 36 -12 9 20 5 4 11 42 70 -28 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 9 4 2 3 18 16 2 14 11 0 4 7 12 33 -21 4 20 4 6 10 30 49 -19 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 14 33 -19 6 10 1 0 9 12 33 -21 3 20 3 0 17 26 66 -40 9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 1 1 8 9 45 -36 4 10 0 0 10 5 53 -48 0 20 1 1 18 14 98 -84 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 2--0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1--2 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 5-2 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 1-3 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 1-3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 5-1 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 3-1 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 0---3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 2-3 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Tápiószele SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
INFO
Bugyi SE
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 17:00
Tápiószele SE

Üllő SE

2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Üllő SE
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Üllő SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 07. 18:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Monori SE
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
UFC Gyömrő
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 03. 14:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 18. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Üllő SE
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Üllő SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
INFO
Halásztelek FC
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 02. 17:00
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol