Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 21. forduló

2019.03.30 - 15:30

Tápiószele, Tápiószele SE Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NÉMETH KEVE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER, WINKLER LÁSZLÓ
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

KISS KRISZTIÁN

15'

1 - 0

 

SERES EDUÁRD

19'

2 - 0

 

SERES EDUÁRD

48'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 21 17 3 1 70 21 49 54 9.4
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 21 15 3 3 84 21 63 48 9.1
3 Üllő SE Üllő SE 21 14 3 4 75 44 31 45 9.2
4 Bugyi SE Bugyi SE 21 12 6 3 54 27 27 42 8.5
5 Tápiószele SE Tápiószele SE 21 12 3 6 58 33 25 39 8.8
6 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 21 11 4 6 69 49 20 37 8.9
7 Örkény SE Örkény SE 21 10 5 6 51 36 15 35 9
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 21 10 4 7 49 41 8 34 8.3
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 21 7 3 11 40 43 -3 24 8.1
10 Péteri KSK Péteri KSK 21 7 2 12 34 44 -10 23 8.3
11 Pereg SE Pereg SE 21 7 2 12 31 59 -28 23 8.5
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 21 5 5 11 23 43 -20 20 7.6
13 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 21 5 4 12 42 73 -31 19 8.6
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 21 4 6 11 31 53 -22 18 7.9
15 Monori SE Monori SE 21 4 0 17 29 67 -38 12 8.4
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 21 1 1 19 14 100 -86 4 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 8 2 0 20 3 17 26 11 7 2 2 24 3 21 23 21 15 4 2 44 6 38 49
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 4 5 1 18 10 8 17 11 10 0 1 19 3 16 30 21 14 5 2 37 13 24 47
3 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 5 3 2 13 11 2 18 11 7 1 3 16 9 7 22 21 12 4 5 29 20 9 40
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 6 2 2 12 7 5 20 11 5 2 4 12 7 5 17 21 11 4 6 24 14 10 37
5 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 9 4 4 1 14 7 7 16 21 10 7 4 26 14 12 37
6 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 3 6 2 12 11 1 15 10 5 3 2 19 9 10 18 21 8 9 4 31 20 11 33
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 6 3 2 14 8 6 21 10 3 1 6 9 12 -3 10 21 9 4 8 23 20 3 31
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 5 4 2 16 13 3 19 10 3 3 4 6 10 -4 12 21 8 7 6 22 23 -1 31
9 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 4 1 5 5 14 -9 13 11 3 4 4 13 18 -5 13 21 7 5 9 18 32 -14 26
10 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 2 4 12 9 3 17 10 1 6 3 9 11 -2 9 21 6 8 7 21 20 1 26
11 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 2 1 7 6 9 -3 7 11 4 3 4 7 9 -2 15 21 6 4 11 13 18 -5 22
12 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 9 9 0 14 11 2 2 7 4 14 -10 8 21 6 4 11 13 23 -10 22
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 0 4 7 3 16 -13 4 10 4 2 4 9 6 3 14 21 4 6 11 12 22 -10 18
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 3 3 5 6 11 -5 12 10 1 3 6 6 15 -9 6 21 4 6 11 12 26 -14 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 7 17 -10 6 11 2 5 4 6 10 -4 11 21 4 5 12 13 27 -14 17
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 0 3 7 3 20 -17 3 11 0 3 8 2 25 -23 3 21 0 6 15 5 45 -40 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 10 8 1 1 35 12 23 25 11 9 2 0 35 9 26 29 21 17 3 1 70 21 49 54
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 10 7 2 1 40 11 29 23 11 8 1 2 44 10 34 25 21 15 3 3 84 21 63 48
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 11 8 1 2 38 22 16 25 10 6 2 2 37 22 15 20 21 14 3 4 75 44 31 45
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 9 5 2 2 27 14 13 17 21 12 6 3 54 27 27 42
5 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 11 8 2 1 33 13 20 26 10 4 1 5 25 20 5 13 21 12 3 6 58 33 25 39
6 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 10 6 2 2 37 23 14 20 11 5 2 4 32 26 6 17 21 11 4 6 69 49 20 37
7 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 10 7 2 1 28 14 14 23 11 3 3 5 23 22 1 12 21 10 5 6 51 36 15 35
8 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 11 6 3 2 34 23 11 21 10 4 1 5 15 18 -3 13 21 10 4 7 49 41 8 34
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 11 5 1 5 24 22 2 16 10 2 2 6 16 21 -5 8 21 7 3 11 40 43 -3 24
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 11 2 1 8 12 27 -15 7 10 5 1 4 22 17 5 16 21 7 2 12 34 44 -10 23
11 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 11 4 1 6 19 27 -8 13 10 3 1 6 12 32 -20 10 21 7 2 12 31 59 -28 23
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 10 3 3 4 11 17 -6 12 11 2 2 7 12 26 -14 8 21 5 5 11 23 43 -20 20
13 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 10 3 1 6 18 34 -16 10 11 2 3 6 24 39 -15 9 21 5 4 12 42 73 -31 19
14 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 10 4 2 4 19 20 -1 14 11 0 4 7 12 33 -21 4 21 4 6 11 31 53 -22 18
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 10 2 0 8 14 33 -19 6 11 2 0 9 15 34 -19 6 21 4 0 17 29 67 -38 12
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 10 1 1 8 9 45 -36 4 11 0 0 11 5 55 -50 0 21 1 1 19 14 100 -86 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0--1 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 2-1 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10--
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 7--1 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 2-4 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0---1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 1-5 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 1-0 - 4-2 - 5-
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 1-3 - 2-0 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 2-1 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 0-0 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
-2 - 2-2 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 4-4 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 1-1 - 0-1 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 2-1 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 2-3 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
-4 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 0-1 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 5-6 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Tápiószele SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
INFO
Bugyi SE
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 02. 17:00
Tápiószele SE

Aranyszarvas SE

2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Aranyszarvas SE
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2018. 10. 06. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
UFC Gyömrő
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkény SE
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 11.
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Dunavarsányi TE II.
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 04. 18. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Aranyszarvas SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Törökbálinti TC
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Aranyszarvas SE
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
INFO
Taksony SE II.
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 02. 17:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol