Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 24. forduló

2019.04.20 - 16:00

Törökbálint, Törökbálinti Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NÉMETH GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁKOS MÁRK DÁVID, BERENDI TAMÁS CSABA
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
90'
45'

Gólok

ORBÁN MÁRK

2'

1 - 0

 

ORBÁN MÁRK

4'

2 - 0

 

 

2 - 1

13'

APRÓ JÓZSEF
SZIKES PÉTER

15'

3 - 1

 

VATTAMÁNY DÁVID

35'

4 - 1

 

VÁGVÖLGYI PÁL

36'

5 - 1

 

VÁGVÖLGYI PÁL

40'

6 - 1

 

MINDLER NORBERT

51'

7 - 1

 

 

7 - 2

59'

ORBÁN MÁRK
SZIKES PÉTER

74'

8 - 2

 

ORBÁN MÁRK

75'

9 - 2

 

MATHAUSER ÁDÁM MÁTÉ

90'

10 - 2

 

RÓZA LÁSZLÓ JÁNOS

94'

11 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 24 19 4 1 89 25 64 61 9.4
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 24 18 3 3 99 22 77 57 9.2
3 Üllő SE Üllő SE 24 15 3 6 81 51 30 48 9.5
4 Bugyi SE Bugyi SE 24 14 6 4 57 30 27 48 8.7
5 Örkény SE Örkény SE 24 12 6 6 60 40 20 42 9.3
6 Tápiószele SE Tápiószele SE 24 12 4 8 61 49 12 40 8.3
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 24 11 5 8 58 45 13 38 8.5
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 24 12 5 7 74 54 20 37 8.7 (-4 pont)
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 24 9 3 12 44 45 -1 30 8.5
10 Péteri KSK Péteri KSK 24 8 3 13 38 53 -15 27 7.9
11 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 24 7 4 13 52 83 -31 25 8.4
12 Pereg SE Pereg SE 24 7 3 14 34 69 -35 24 7.7
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 24 6 6 12 43 60 -17 24 8.3
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 24 5 5 14 24 50 -26 20 7.6
15 Monori SE Monori SE 24 5 1 18 34 76 -42 16 8.2
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 24 1 1 22 18 114 -96 4 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 12 9 3 0 24 3 21 30 12 8 2 2 26 4 22 26 24 17 5 2 50 7 43 56
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 12 6 5 1 27 11 16 23 12 10 0 2 19 4 15 30 24 16 5 3 46 15 31 53
3 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 12 7 3 2 15 7 8 24 12 5 3 4 13 8 5 18 24 12 6 6 28 15 13 42
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 12 5 6 1 15 7 8 21 24 11 9 4 27 14 13 42
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 12 5 3 4 13 13 0 17 12 8 1 3 18 9 9 22 24 13 4 7 31 22 9 39
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 12 5 4 3 16 15 1 19 12 4 4 4 8 10 -2 16 24 9 8 7 24 25 -1 35
7 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 12 3 7 2 12 11 1 16 12 5 4 3 20 13 7 19 24 8 11 5 32 24 8 35
8 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 12 5 3 4 12 9 3 18 12 3 6 3 11 11 0 15 24 8 9 7 23 20 3 33
9 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 12 6 3 3 15 10 5 21 12 3 2 7 10 18 -8 11 24 9 5 10 25 28 -3 32
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 12 5 2 5 9 16 -7 17 12 3 4 5 13 22 -9 13 24 8 6 10 22 38 -16 30
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 12 5 2 5 13 11 2 17 12 3 2 7 7 15 -8 11 24 8 4 12 20 26 -6 28
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 12 2 2 8 6 10 -4 8 12 4 3 5 8 13 -5 15 24 6 5 13 14 23 -9 23
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 12 0 5 7 4 17 -13 5 12 5 2 5 10 9 1 17 24 5 7 12 14 26 -12 22
14 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 12 4 3 5 7 11 -4 15 12 1 4 7 6 18 -12 7 24 5 7 12 13 29 -16 22
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 12 3 1 8 10 17 -7 10 12 2 5 5 7 13 -6 11 24 5 6 13 17 30 -13 21
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 12 0 3 9 4 25 -21 3 12 0 4 8 2 25 -23 4 24 0 7 17 6 50 -44 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 12 10 1 1 52 14 38 31 12 9 3 0 37 11 26 30 24 19 4 1 89 25 64 61
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 12 9 2 1 50 11 39 29 12 9 1 2 49 11 38 28 24 18 3 3 99 22 77 57
3 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 12 9 1 2 40 22 18 28 12 6 2 4 41 29 12 20 24 15 3 6 81 51 30 48
4 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 12 7 2 3 30 17 13 23 24 14 6 4 57 30 27 48
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 12 9 2 1 35 16 19 29 12 3 4 5 25 24 1 13 24 12 6 6 60 40 20 42
6 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 12 8 2 2 34 18 16 26 12 4 2 6 27 31 -4 14 24 12 4 8 61 49 12 40
7 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 12 6 4 2 36 25 11 22 12 5 1 6 22 20 2 16 24 11 5 8 58 45 13 38
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 12 7 2 3 40 26 14 22 12 5 3 4 34 28 6 15 24 12 5 7 74 54 20 37
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 12 6 1 5 26 22 4 19 12 3 2 7 18 23 -5 11 24 9 3 12 44 45 -1 30
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 12 2 2 8 14 29 -15 8 12 6 1 5 24 24 0 19 24 8 3 13 38 53 -15 27
11 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 12 5 1 6 28 37 -9 16 12 2 3 7 24 46 -22 9 24 7 4 13 52 83 -31 25
12 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 12 4 2 6 21 29 -8 14 12 3 1 8 13 40 -27 10 24 7 3 14 34 69 -35 24
13 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 12 5 2 5 25 23 2 17 12 1 4 7 18 37 -19 7 24 6 6 12 43 60 -17 24
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 12 3 3 6 11 19 -8 12 12 2 2 8 13 31 -18 8 24 5 5 14 24 50 -26 20
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 12 3 1 8 18 35 -17 10 12 2 0 10 16 41 -25 6 24 5 1 18 34 76 -42 16
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 12 1 1 10 13 57 -44 4 12 0 0 12 5 57 -52 0 24 1 1 22 18 114 -96 4
 
Alsónémedi SE
5 - 0-2 - 01 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 2-0 - 4-1 - 10-3 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 60 - 61 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0-5 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1--3 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 10 - 00 - 4-2 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 22 - 21 - 3-0 - 4
Péteri KSK
-1 - 1--4 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 0-5 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 01 - 21 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 52 - 06 - 1--3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Törökbálinti TC

2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 19.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dunavarsányi TE II.
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
FC Dabas II.
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Halásztelek FC
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Törökbálinti TC
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Monori SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
UFC Gyömrő
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2019. 02. 24. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Törökbálinti TC
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Törökbálinti TC
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Péteri KSK
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Törökbálinti TC
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
2019. 04. 27. 16:30
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Törökbálinti TC
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 04.
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Monori SE
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Törökbálinti TC
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC

Tápiószele SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Halásztelek FC
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Tápiószele SE
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Pereg SE
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2018. 09. 15. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Tápiószele SE
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószele SE
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Monori SE
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Tápiószele SE
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 13. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Törökbálinti TC
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tápiószele SE
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Újhartyán VSE
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tápiószele SE
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Taksony SE II.
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
FC Dabas II.
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tápiószele SE
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Péteri KSK
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tápiószele SE
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Üllő SE
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Tápiószele SE
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
UFC Gyömrő
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tápiószele SE
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Örkény SE
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Tápiószele SE
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Tápiószele SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Bugyi SE
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 06. 02. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószele SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom