Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 25. forduló

2019.04.27 - 16:30

Alsónémedi, Alsónémedi SE Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
EISENBACHER MIHÁLY, BRUSZT BENCE
Alsónémedi SE
Bugyi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

NAGY-JÁGER DÁVID
URBÁN GÁBOR

69'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 25 20 4 1 93 26 67 64 9.4
2 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 25 19 3 3 105 22 83 60 9.4
3 Bugyi SE Bugyi SE 25 14 7 4 58 31 27 49 8.7
4 Üllő SE Üllő SE 25 15 3 7 82 54 28 48 9.6
5 Örkény SE Örkény SE 25 12 7 6 60 40 20 43 9.1
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 25 12 5 8 62 45 17 41 8.9
7 Tápiószele SE Tápiószele SE 25 12 5 8 61 49 12 41 8.2
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 25 13 5 7 78 55 23 40 8.8 (-4 pont)
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 25 9 4 12 45 46 -1 31 8.4
10 Péteri KSK Péteri KSK 25 9 3 13 40 54 -14 30 8.4
11 FC Dabas II. FC Dabas II. 25 7 6 12 46 61 -15 27 8.2
12 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 25 7 4 14 53 87 -34 25 8.1
13 Pereg SE Pereg SE 25 7 3 15 35 73 -38 23 7.7 (-1 pont)
14 Taksony SE II. Taksony SE II. 25 5 5 15 24 54 -30 20 7.5
15 Monori SE Monori SE 25 5 1 19 34 82 -48 16 7.9
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 25 1 1 23 19 116 -97 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 12 9 3 0 24 3 21 30 13 9 2 2 29 4 25 29 25 18 5 2 53 7 46 59
2 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 12 6 5 1 27 11 16 23 13 11 0 2 22 4 18 33 25 17 5 3 49 15 34 56
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 6 3 3 12 7 5 21 13 6 6 1 16 7 9 24 25 12 9 4 28 14 14 45
4 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 12 7 3 2 15 7 8 24 13 5 4 4 13 8 5 19 25 12 7 6 28 15 13 43
5 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 12 5 3 4 13 13 0 17 13 9 1 3 20 9 11 25 25 14 4 7 33 22 11 42
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 13 6 4 3 17 15 2 22 12 4 4 4 8 10 -2 16 25 10 8 7 25 25 0 38
7 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 13 3 8 2 13 12 1 17 12 5 4 3 20 13 7 19 25 8 12 5 33 25 8 36
8 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 13 6 4 3 15 10 5 22 12 3 2 7 10 18 -8 11 25 9 6 10 25 28 -3 33
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 13 5 3 5 12 10 2 18 12 3 6 3 11 11 0 15 25 8 9 8 23 21 2 33
10 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 13 5 2 6 9 19 -10 17 12 3 4 5 13 22 -9 13 25 8 6 11 22 41 -19 30
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 12 5 2 5 13 11 2 17 13 3 3 7 8 16 -8 12 25 8 5 12 21 27 -6 29
12 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 12 2 2 8 6 10 -4 8 13 4 3 6 8 14 -6 15 25 6 5 14 14 24 -10 23
13 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 13 0 6 7 4 17 -13 6 12 5 2 5 10 9 1 17 25 5 8 12 14 26 -12 23
14 Dunavarsányi TE II. Monori SE 13 3 1 9 10 20 -10 10 12 2 5 5 7 13 -6 11 25 5 6 14 17 33 -16 21
15 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 13 4 3 6 7 13 -6 14 12 1 4 7 6 18 -12 7 25 5 7 13 13 31 -18 21
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 12 0 3 9 4 25 -21 3 13 0 5 8 2 25 -23 5 25 0 8 17 6 50 -44 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunavarsányi TE II. Törökbálinti TC 12 10 1 1 52 14 38 31 13 10 3 0 41 12 29 33 25 20 4 1 93 26 67 64
2 Dunavarsányi TE II. UFC Gyömrő 12 9 2 1 50 11 39 29 13 10 1 2 55 11 44 31 25 19 3 3 105 22 83 60
3 Dunavarsányi TE II. Bugyi SE 12 7 4 1 27 13 14 25 13 7 3 3 31 18 13 24 25 14 7 4 58 31 27 49
4 Dunavarsányi TE II. Üllő SE 13 9 1 3 41 25 16 28 12 6 2 4 41 29 12 20 25 15 3 7 82 54 28 48
5 Dunavarsányi TE II. Örkény SE 12 9 2 1 35 16 19 29 13 3 5 5 25 24 1 14 25 12 7 6 60 40 20 43
6 Dunavarsányi TE II. Halásztelek FC 13 7 4 2 40 25 15 25 12 5 1 6 22 20 2 16 25 12 5 8 62 45 17 41
7 Dunavarsányi TE II. Tápiószele SE 13 8 3 2 34 18 16 27 12 4 2 6 27 31 -4 14 25 12 5 8 61 49 12 41
8 Dunavarsányi TE II. Újhartyán VSE 12 7 2 3 40 26 14 22 13 6 3 4 38 29 9 18 25 13 5 7 78 55 23 40
9 Dunavarsányi TE II. Alsónémedi SE 13 6 2 5 27 23 4 20 12 3 2 7 18 23 -5 11 25 9 4 12 45 46 -1 31
10 Dunavarsányi TE II. Péteri KSK 13 3 2 8 16 30 -14 11 12 6 1 5 24 24 0 19 25 9 3 13 40 54 -14 30
11 Dunavarsányi TE II. FC Dabas II. 12 5 2 5 25 23 2 17 13 2 4 7 21 38 -17 10 25 7 6 12 46 61 -15 27
12 Dunavarsányi TE II. Aranyszarvas SE 13 5 1 7 29 41 -12 16 12 2 3 7 24 46 -22 9 25 7 4 14 53 87 -34 25
13 Dunavarsányi TE II. Pereg SE 13 4 2 7 22 33 -11 13 12 3 1 8 13 40 -27 10 25 7 3 15 35 73 -38 23
14 Dunavarsányi TE II. Taksony SE II. 12 3 3 6 11 19 -8 12 13 2 2 9 13 35 -22 8 25 5 5 15 24 54 -30 20
15 Dunavarsányi TE II. Monori SE 13 3 1 9 18 41 -23 10 12 2 0 10 16 41 -25 6 25 5 1 19 34 82 -48 16
16 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 12 1 1 10 13 57 -44 4 13 0 0 13 6 59 -53 0 25 1 1 23 19 116 -97 4
 
Alsónémedi SE
5 - 01 - 12 - 01 - 1-3 - 23 - 1-0 - 32 - 32 - 12 - 42 - 01 - 23 - 5
Aranyszarvas SE
4 - 22 - 43 - 02 - 20 - 27 - 11 - 52 - 33 - 2-0 - 41 - 41 - 10-3 - 2
Bugyi SE
2 - 1-2 - 02 - 1-6 - 12 - 1-1 - 23 - 02 - 02 - 21 - 13 - 31 - 1
Dunavarsányi TE II.
0 - 3-0 - 74 - 60 - 61 - 22 - 1-1 - 21 - 11 - 91 - 3-1 - 81 - 9
FC Dabas II.
-2 - 21 - 24 - 02 - 03 - 20 - 04 - 0-5 - 1-1 - 20 - 51 - 42 - 5
Halásztelek FC
2 - 26 - 00 - 47 - 1-3 - 14 - 41 - 1-4 - 03 - 10 - 53 - 12 - 25 - 3
Monori SE
0 - 22 - 41 - 3-4 - 21 - 4-2 - 40 - 42 - 10 - 00 - 40 - 62 - 54 - 2
Örkény SE
3 - 1-1 - 15 - 03 - 12 - 13 - 25 - 10 - 45 - 14 - 11 - 1-3 - 2-
Pereg SE
3 - 13 - 21 - 33 - 0-1 - 51 - 31 - 23 - 2-2 - 22 - 21 - 31 - 40 - 4
Péteri KSK
-1 - 1-2 - 14 - 10 - 11 - 02 - 20 - 11 - 22 - 40 - 30 - 71 - 32 - 4
Taksony SE II.
0 - 12 - 20 - 12 - 11 - 11 - 0-0 - 32 - 0--2 - 40 - 21 - 10 - 3
Tápiószele SE
0 - 03 - 0--3 - 13 - 24 - 00 - 05 - 14 - 15 - 10 - 41 - 54 - 12 - 2
Törökbálinti TC
3 - 24 - 34 - 13 - 010 - 00 - 0--4 - 16 - 01 - 011 - 21 - 45 - 1-
UFC Gyömrő
4 - 27 - 01 - 113 - 01 - 16 - 16 - 23 - 23 - 03 - 02 - 01 - 2---
Újhartyán VSE
2 - 14 - 54 - 37 - 22 - 14 - 0-3 - 36 - 01 - 21 - 1--0 - 76 - 1
Üllő SE
-7 - 52 - 06 - 11 - 3-3 - 03 - 16 - 12 - 23 - 23 - 10 - 31 - 44 - 2

Meccsek

Alsónémedi SE

2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószele SE
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 12. 05. 18:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Monori SE
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Alsónémedi SE
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Alsónémedi SE
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Alsónémedi SE
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 02. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2019. 03. 10. 14:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Péteri KSK sportpálya
Monori SE
Alsónémedi SE
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 03. 30. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 13. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
05. 25. 17:00
Alsónémedi SE
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
06. 02. 17:00
Pereg SE

Bugyi SE

2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Monori SE
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
Bugyi SE
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 16. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
2018. 09. 30. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Taksony SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
FC Dabas II.
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 10. 27. 13:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Bugyi SE
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Péteri KSK
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
2018. 11. 18. 13:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tápiószele SE
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Aranyszarvas SE Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Bugyi SE
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 03. 14:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
UFC Gyömrő
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Dunavarsányi TE II.
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 06. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2019. 04. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 05. 16:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
ELMARDT
Halásztelek FC
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 07. 18:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
2019. 05. 11. 16:30
Péteri KSK sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Tápiószele SE Sportpálya
Tápiószele SE
05. 25. 17:00
Bugyi SE
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 02. 17:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol