Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. DÉL 15. forduló

2019.03.16 - 15:00

Kunfehértó, Kunfehértó Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. DÉL

Játékvezető
MOLNÁR ALEX
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAKÁCS TIBOR, BECZE MILÁN
KUNFEHÉRTÓ KSE
BÁCSBOKODI SK
90'
45'

Gólok

DOSZPOD JÓZSEF

4'

1 - 0

 

SZKLÁR DÁVID

7'

2 - 0

 

DOSZPOD JÓZSEF

39'

3 - 0

 

GRÁCZ LÁSZLÓ GERGŐ

45'

4 - 0

 

GRÁCZ LÁSZLÓ GERGŐ

75'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISSZÁLLÁSI SC KISSZÁLLÁSI SC 15 11 3 1 58 17 41 36 6.9
2 GARAI KSE GARAI KSE 15 10 3 2 73 17 56 33 6.5
3 MADARASI SE MADARASI SE 15 10 0 5 47 27 20 30 6.9
4 KUNFEHÉRTÓ KSE KUNFEHÉRTÓ KSE 15 9 3 3 45 21 24 30 7.2
5 SZILÁDY RFC KISKUNHALAS SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 15 7 2 6 41 29 12 23 6.3
6 VASKÚTI BÁCSKA SE VASKÚTI BÁCSKA SE 15 5 5 5 32 29 3 20 6.5
7 ÖREGCSERTŐ KSE ÖREGCSERTŐ KSE 15 5 3 7 38 53 -15 18 6.7
8 KELEBIA KNSK II. KELEBIA KNSK II. 15 7 3 5 50 33 17 16 6.3 (-8 pont)
9 RÉMI SZSE RÉMI SZSE 15 3 3 9 24 48 -24 12 6.7
10 DUNAFALVA SE DUNAFALVA SE 15 6 1 8 47 39 8 11 6.7 (-8 pont)
11 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 15 2 0 13 18 89 -71 6 5.7
12 TATAHÁZA SE TATAHÁZA SE 15 2 0 13 16 87 -71 6 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATAHÁZA SE GARAI KSE 7 6 1 0 20 1 19 19 8 5 3 0 12 4 8 18 15 11 4 0 32 5 27 37
2 TATAHÁZA SE KISSZÁLLÁSI SC 7 5 2 0 11 1 10 17 8 3 3 2 18 10 8 12 15 8 5 2 29 11 18 29
3 TATAHÁZA SE KELEBIA KNSK II. 7 4 1 2 10 7 3 10 8 6 1 1 14 4 10 14 15 10 2 3 24 11 13 24
4 TATAHÁZA SE MADARASI SE 8 6 2 0 16 3 13 20 7 1 1 5 3 8 -5 4 15 7 3 5 19 11 8 24
5 TATAHÁZA SE SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 8 3 4 1 8 4 4 13 7 3 1 3 10 7 3 10 15 6 5 4 18 11 7 23
6 TATAHÁZA SE KUNFEHÉRTÓ KSE 8 4 4 0 14 4 10 16 7 1 3 3 10 6 4 6 15 5 7 3 24 10 14 22
7 TATAHÁZA SE VASKÚTI BÁCSKA SE 8 5 1 2 10 5 5 16 7 1 2 4 5 7 -2 5 15 6 3 6 15 12 3 21
8 TATAHÁZA SE RÉMI SZSE 7 3 2 2 6 5 1 11 8 1 2 5 3 10 -7 5 15 4 4 7 9 15 -6 16
9 TATAHÁZA SE ÖREGCSERTŐ KSE 7 1 3 3 7 13 -6 6 8 2 1 5 9 14 -5 7 15 3 4 8 16 27 -11 13
10 TATAHÁZA SE DUNAFALVA SE 8 4 1 3 15 9 6 9 7 0 5 2 5 8 -3 1 15 4 6 5 20 17 3 10
11 TATAHÁZA SE BÁCSBOKODI SK 7 1 0 6 5 26 -21 3 8 1 0 7 4 25 -21 3 15 2 0 13 9 51 -42 6
12 TATAHÁZA SE TATAHÁZA SE 8 1 2 5 2 17 -15 5 7 0 1 6 2 21 -19 1 15 1 3 11 4 38 -34 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATAHÁZA SE KISSZÁLLÁSI SC 7 5 2 0 24 7 17 17 8 6 1 1 34 10 24 19 15 11 3 1 58 17 41 36
2 TATAHÁZA SE GARAI KSE 7 6 1 0 51 4 47 19 8 4 2 2 22 13 9 14 15 10 3 2 73 17 56 33
3 TATAHÁZA SE MADARASI SE 8 8 0 0 37 10 27 24 7 2 0 5 10 17 -7 6 15 10 0 5 47 27 20 30
4 TATAHÁZA SE KUNFEHÉRTÓ KSE 8 6 1 1 22 8 14 19 7 3 2 2 23 13 10 11 15 9 3 3 45 21 24 30
5 TATAHÁZA SE SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 8 4 1 3 21 11 10 13 7 3 1 3 20 18 2 10 15 7 2 6 41 29 12 23
6 TATAHÁZA SE VASKÚTI BÁCSKA SE 8 4 3 1 20 12 8 15 7 1 2 4 12 17 -5 5 15 5 5 5 32 29 3 20
7 TATAHÁZA SE ÖREGCSERTŐ KSE 7 2 2 3 17 25 -8 8 8 3 1 4 21 28 -7 10 15 5 3 7 38 53 -15 18
8 TATAHÁZA SE KELEBIA KNSK II. 7 3 1 3 19 17 2 7 8 4 2 2 31 16 15 9 15 7 3 5 50 33 17 16
9 TATAHÁZA SE RÉMI SZSE 7 2 1 4 14 20 -6 7 8 1 2 5 10 28 -18 5 15 3 3 9 24 48 -24 12
10 TATAHÁZA SE DUNAFALVA SE 8 4 1 3 33 18 15 9 7 2 0 5 14 21 -7 2 15 6 1 8 47 39 8 11
11 TATAHÁZA SE BÁCSBOKODI SK 7 1 0 6 11 42 -31 3 8 1 0 7 7 47 -40 3 15 2 0 13 18 89 -71 6
12 TATAHÁZA SE TATAHÁZA SE 8 2 0 6 12 34 -22 6 7 0 0 7 4 53 -49 0 15 2 0 13 16 87 -71 6
 
BÁCSBOKODI SK
--5 - 41 - 120 - 112 - 43 - 4-0 - 3-0 - 4
DUNAFALVA SE
10 - 01 - 22 - 22 - 47 - 4-4 - 22 - 4-5 - 0-
GARAI KSE
7 - 0----4 - 09 - 01 - 13 - 123 - 04 - 2
KELEBIA KNSK II.
--2 - 21 - 40 - 24 - 14 - 35 - 13 - 4--
KISSZÁLLÁSI SC
--2 - 2-1 - 12 - 1-6 - 04 - 03 - 26 - 1
KUNFEHÉRTÓ KSE
5 - 03 - 22 - 1-0 - 21 - 0-2 - 1-8 - 11 - 1
MADARASI SE
6 - 06 - 24 - 35 - 2--3 - 12 - 0-8 - 03 - 2
ÖREGCSERTŐ KSE
-3 - 21 - 31 - 82 - 52 - 2-3 - 35 - 2--
RÉMI SZSE
7 - 02 - 5-0 - 5--0 - 31 - 6-3 - 01 - 1
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
7 - 21 - 01 - 31 - 30 - 00 - 24 - 1-7 - 0--
TATAHÁZA SE
2 - 50 - 3-0 - 51 - 73 - 1-2 - 3-2 - 92 - 1
VASKÚTI BÁCSKA SE
3 - 06 - 00 - 62 - 23 - 0--2 - 2-1 - 13 - 1

Meccsek

KUNFEHÉRTÓ KSE

2018. 10. 27. 14:30
Kunfehértó Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
DUNAFALVA SE
2018. 11. 04. 13:30
Tataháza Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 08. 25. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 09. 01. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 09. 08. 16:30
Kunfehértó Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
GARAI KSE
2018. 09. 16. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 09. 22. 16:00
Kunfehértó Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
RÉMI SZSE
2018. 09. 29. 16:00
Öregcsertő Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 10. 06. 15:00
Kunfehértó Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
MADARASI SE
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 14. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 10. 20. 14:30
Kunfehértó Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 05. 12. 17:00
Dunafalva Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2019. 05. 18. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
TATAHÁZA SE
2019. 03. 10. 14:30
Kisszállás Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
KUNFEHÉRTÓ KSE
2019. 03. 16. 15:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
BÁCSBOKODI SK
2019. 03. 24. 15:00
Gara Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Gara Sporttelep
GARAI KSE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2019. 03. 31. 16:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
KELEBIA KNSK II.
2019. 04. 06. 16:30
2019. 04. 06. 16:30
RÉMI SZSE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2019. 04. 13. 16:30
Kunfehértó Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 04. 20. 17:00
Madaras Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2019. 04. 27. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2019. 05. 04. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
KUNFEHÉRTÓ KSE

BÁCSBOKODI SK

2018. 10. 27. 14:30
Madaras Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 11. 03. 13:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2018. 08. 25. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 01. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 09. 09. 16:30
Tataháza Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 15. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 09. 23. 16:00
Dunafalva Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 30. 16:00
Gara Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Gara Sporttelep
GARAI KSE
BÁCSBOKODI SK
2018. 10. 06. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KELEBIA KNSK II.
2018. 10. 14. 15:00
2018. 10. 14. 15:00
RÉMI SZSE
BÁCSBOKODI SK
2018. 10. 20. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 05. 11. 17:00
Bácsbokod Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
MADARASI SE
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
BÁCSBOKODI SK
2019. 03. 09. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 03. 16. 15:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
BÁCSBOKODI SK
2019. 03. 23. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
TATAHÁZA SE
2019. 03. 31. 16:00
Kisszállás Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
BÁCSBOKODI SK
2019. 04. 06. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
DUNAFALVA SE
2019. 04. 13. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
GARAI KSE
2019. 04. 20. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
BÁCSBOKODI SK
2019. 04. 27. 17:00
Bácsbokod Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
RÉMI SZSE
2019. 05. 04. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
BÁCSBOKODI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom