Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 17. forduló

2019.03.17 - 19:00

Budapest, Elektromos SE (Elektromos)

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
HOMOKI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ŐSZ MÁTÉ, POLGÁR BENCE
CSABAGYÖNGYE SE
HENGER VL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

 

0 - 2

29'

DOBOS DÁVID

 

0 - 3

39'

PAPP RICHARD

 

0 - 4

56'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL
ÓHEGYI GYÖRGY

65'

1 - 4

 

 

1 - 5

66'

DOBOS DÁVID

 

1 - 6

74'

PAPP JÁNOS ISTVÁN

 

1 - 7

78'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

 

1 - 8

87'

DOBOS DÁVID

 

1 - 9

88'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

 

1 - 10

90'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 15 12 3 0 74 17 57 39 8.3
2 KÜLKER SC KÜLKER SC 16 11 2 3 40 28 12 35 9.1
3 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 16 11 1 4 51 23 28 34 8.8
4 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 16 10 3 3 45 21 24 33 8.6
5 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 16 10 2 4 68 27 41 32 8.1
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 16 9 3 4 65 41 24 30 8.2
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 16 8 2 6 53 40 13 26 7.7
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 16 8 3 5 30 23 7 26 7.9 (-1 pont)
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 16 7 1 8 42 38 4 22 8.4
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 15 5 0 10 53 55 -2 15 7.7
11 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 16 4 1 11 25 71 -46 13 8.2
12 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 16 3 3 10 33 52 -19 12 7.8
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 16 3 3 10 27 63 -36 12 7.5
14 MUN SE II. MUN SE II. 16 2 1 13 24 59 -35 7 7.1
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 16 2 0 14 19 91 -72 6 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 7 5 1 1 19 4 15 16 8 7 0 1 23 1 22 21 15 12 1 2 42 5 37 37
2 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 9 5 2 2 15 5 10 17 7 5 1 1 15 7 8 16 16 10 3 3 30 12 18 33
3 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 7 4 2 1 7 3 4 14 9 4 3 2 9 3 6 15 16 8 5 3 16 6 10 29
4 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 8 4 1 3 11 8 3 13 8 4 3 1 14 11 3 15 16 8 4 4 25 19 6 28
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 7 3 3 1 10 8 2 12 9 4 2 3 8 10 -2 14 16 7 5 4 18 18 0 26
6 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 9 2 5 2 12 8 4 11 7 4 1 2 6 4 2 13 16 6 6 4 18 12 6 24
7 AMATŐR SE HENGER VL FC 8 2 1 5 8 9 -1 7 8 5 1 2 12 8 4 16 16 7 2 7 20 17 3 23
8 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 7 4 1 2 8 4 4 13 9 2 4 3 9 14 -5 10 16 6 5 5 17 18 -1 23
9 AMATŐR SE UNIONE FC II. 8 3 1 4 15 10 5 10 7 3 1 3 6 10 -4 10 15 6 2 7 21 20 1 20
10 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 3 2 4 12 13 -1 11 7 2 2 3 14 10 4 8 16 5 4 7 26 23 3 19
11 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 4 2 2 7 6 1 14 8 1 1 6 2 16 -14 4 16 5 3 8 9 22 -13 18
12 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 7 2 2 3 4 5 -1 7 9 2 4 3 7 6 1 10 16 4 6 6 11 11 0 17
13 AMATŐR SE MUN SE II. 8 1 3 4 9 14 -5 6 8 1 3 4 2 9 -7 6 16 2 6 8 11 23 -12 12
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 9 0 4 5 1 19 -18 4 7 0 4 3 3 12 -9 4 16 0 8 8 4 31 -27 8
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 8 0 2 6 4 21 -17 2 8 1 2 5 7 21 -14 5 16 1 4 11 11 42 -31 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 7 5 2 0 34 11 23 17 8 7 1 0 40 6 34 22 15 12 3 0 74 17 57 39
2 AMATŐR SE KÜLKER SC 7 5 2 0 23 9 14 17 9 6 0 3 17 19 -2 18 16 11 2 3 40 28 12 35
3 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 9 5 1 3 25 17 8 16 7 6 0 1 26 6 20 18 16 11 1 4 51 23 28 34
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 7 5 0 2 22 11 11 15 9 5 3 1 23 10 13 18 16 10 3 3 45 21 24 33
5 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 9 6 1 2 37 10 27 19 7 4 1 2 31 17 14 13 16 10 2 4 68 27 41 32
6 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 8 3 2 3 25 21 4 11 8 6 1 1 40 20 20 19 16 9 3 4 65 41 24 30
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 9 6 1 2 31 21 10 19 7 2 1 4 22 19 3 7 16 8 2 6 53 40 13 26
8 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 7 4 1 2 12 9 3 12 9 4 2 3 18 14 4 14 16 8 3 5 30 23 7 26
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 8 2 0 6 13 24 -11 6 8 5 1 2 29 14 15 16 16 7 1 8 42 38 4 22
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 8 3 0 5 35 30 5 9 7 2 0 5 18 25 -7 6 15 5 0 10 53 55 -2 15
11 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 9 0 1 8 10 49 -39 1 7 4 0 3 15 22 -7 12 16 4 1 11 25 71 -46 13
12 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 8 2 2 4 20 20 0 8 8 1 1 6 13 32 -19 4 16 3 3 10 33 52 -19 12
13 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 7 0 1 6 10 25 -15 1 9 3 2 4 17 38 -21 11 16 3 3 10 27 63 -36 12
14 AMATŐR SE MUN SE II. 8 1 0 7 15 33 -18 3 8 1 1 6 9 26 -17 4 16 2 1 13 24 59 -35 7
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 8 0 0 8 5 42 -37 0 8 2 0 6 14 49 -35 6 16 2 0 14 19 91 -72 6
 
3R SPARTACUS
-0 - 4---2 - 04 - 1---1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7--0 - 92 - 10--0 - 1---
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6--1 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 4--3 - 3---1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 2--0 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 3--5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5------
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 2-2 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1---7 - 05 - 2-2 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 1-6 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 3-4 - 0-6 - 31 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
-8 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 3----1 - 35 - 1--5 - 33 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-1 - 2---
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6-5 - 22 - 52 - 6--3 - 5-3 - 4-6 - 1-

Meccsek

CSABAGYÖNGYE SE

2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
2018. 10. 24. 16:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
II. KER. UFC II.
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
3R SPARTACUS
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 26. 18:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
MAHATMA GANDI
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 17. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
ISSIMO SE II.
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
2019. 03. 09. 15:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
CSABAGYÖNGYE SE
HENGER VL FC
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 03. 31. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
AMATŐR SE
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
BUDAKESZI SC
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 28. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÜLKER SC
2019. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 06. 30.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
INFO
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 22. 19:00
Budatétény SE
CSABAGYÖNGYE SE
INFO
MUN SE II.
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
05. 26. 17:00
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
2019. 06. 02. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
06. 02. 17:00
UNIONE FC II.

HENGER VL FC

2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HENGER VL FC
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MAHATMA GANDI
HENGER VL FC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
HENGER VL FC
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
ISSIMO SE II.
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
HENGER VL FC
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HENGER VL FC
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HENGER VL FC
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
AMATŐR SE
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
CSABAGYÖNGYE SE
HENGER VL FC
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
KÜLKER SC
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HENGER VL FC
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HENGER VL FC
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
HENGER VL FC
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MUN SE II.
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MAHATMA GANDI
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HENGER VL FC
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
INFO
HENGER VL FC
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
05. 25. 13:00
3R SPARTACUS
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
06. 02. 13:00
HENGER VL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol