Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 20. forduló

2019.04.07 - 16:00

Budakeszi, Budakeszi sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
SZABÓ LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZEGLÉDI BARNA, KOVÁCS ANDRÁS
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
90'
45'

Gólok

KÁDÁR JÓZSEF

48'

1 - 0

 

BIRÓ BENCE

50'

2 - 0

 

 

2 - 1

70'

KESZEI BALÁZS
SZABÓ ÁDÁM

86'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 18 14 4 0 88 25 63 46 8.1
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 19 14 1 4 61 27 34 43 8.6
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 19 12 3 4 80 31 49 39 8.5
4 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 19 12 3 4 55 26 29 39 8.6
5 KÜLKER SC KÜLKER SC 19 12 3 4 44 35 9 39 9.1
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 19 10 4 5 75 46 29 34 8.4
7 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 19 9 5 5 33 25 8 31 7.7 (-1 pont)
8 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 19 9 3 7 61 49 12 30 7.1
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 18 8 1 9 48 46 2 25 7.9
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 18 5 1 12 60 69 -9 16 7.7
11 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 19 4 3 12 39 58 -19 15 7.7
12 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 19 4 2 13 30 81 -51 14 8.2
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 18 3 4 11 30 68 -38 13 7.4
14 MUN SE II. MUN SE II. 18 2 2 14 26 67 -41 8 7.2
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 19 2 1 16 23 100 -77 7 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 9 6 2 1 23 4 19 20 9 8 0 1 27 2 25 24 18 14 2 2 50 6 44 44
2 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 10 6 2 2 18 5 13 20 9 6 2 1 18 8 10 20 19 12 4 3 36 13 23 40
3 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 9 5 2 2 13 6 7 17 10 5 3 2 10 3 7 18 19 10 5 4 23 9 14 35
4 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 9 5 1 3 13 8 5 16 10 4 4 2 14 15 -1 16 19 9 5 5 27 23 4 32
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 8 3 4 1 11 9 2 13 11 5 3 3 11 12 -1 18 19 8 7 4 22 21 1 31
6 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 10 2 6 2 12 8 4 12 9 5 1 3 9 7 2 16 19 7 7 5 21 15 6 28
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 10 4 2 4 13 13 0 14 9 3 3 3 17 12 5 12 19 7 5 7 30 25 5 26
8 AMATŐR SE HENGER VL FC 9 2 2 5 10 11 -1 8 9 5 1 3 12 11 1 16 18 7 3 8 22 22 0 24
9 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 9 4 2 3 9 7 2 14 9 2 4 3 9 14 -5 10 18 6 6 6 18 21 -3 24
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 10 3 1 6 18 17 1 10 8 4 1 3 8 10 -2 13 18 7 2 9 26 27 -1 23
11 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 9 4 2 3 7 7 0 14 10 2 2 6 6 16 -10 8 19 6 4 9 13 23 -10 22
12 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 9 3 3 3 5 5 0 11 10 2 5 3 8 7 1 11 19 5 8 6 13 12 1 22
13 AMATŐR SE MUN SE II. 9 1 3 5 9 16 -7 6 9 1 3 5 2 11 -9 6 18 2 6 10 11 27 -16 12
14 AMATŐR SE AMATŐR SE 10 0 2 8 4 26 -22 2 9 2 2 5 9 22 -13 8 19 2 4 13 13 48 -35 10
15 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 10 0 4 6 2 21 -19 4 9 0 4 5 3 17 -14 4 19 0 8 11 5 38 -33 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 9 6 3 0 41 17 24 21 9 8 1 0 47 8 39 25 18 14 4 0 88 25 63 46
2 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 10 6 1 3 28 18 10 19 9 8 0 1 33 9 24 24 19 14 1 4 61 27 34 43
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 10 7 1 2 43 10 33 22 9 5 2 2 37 21 16 17 19 12 3 4 80 31 49 39
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 9 6 0 3 30 16 14 18 10 6 3 1 25 10 15 21 19 12 3 4 55 26 29 39
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 8 5 3 0 24 10 14 18 11 7 0 4 20 25 -5 21 19 12 3 4 44 35 9 39
6 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 9 4 2 3 31 21 10 14 10 6 2 2 44 25 19 20 19 10 4 5 75 46 29 34
7 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 9 5 2 2 14 10 4 16 10 4 3 3 19 15 4 15 19 9 5 5 33 25 8 31
8 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 10 6 1 3 32 25 7 19 9 3 2 4 29 24 5 11 19 9 3 7 61 49 12 30
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 9 3 0 6 19 26 -7 9 9 5 1 3 29 20 9 16 18 8 1 9 48 46 2 25
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 10 3 0 7 40 42 -2 9 8 2 1 5 20 27 -7 7 18 5 1 12 60 69 -9 16
11 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 9 2 2 5 20 22 -2 8 10 2 1 7 19 36 -17 7 19 4 3 12 39 58 -19 15
12 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 10 0 2 8 13 52 -39 2 9 4 0 5 17 29 -12 12 19 4 2 13 30 81 -51 14
13 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 9 0 2 7 13 30 -17 2 9 3 2 4 17 38 -21 11 18 3 4 11 30 68 -38 13
14 AMATŐR SE MUN SE II. 9 1 1 7 17 35 -18 4 9 1 1 7 9 32 -23 4 18 2 2 14 26 67 -41 8
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 10 0 0 10 6 48 -42 0 9 2 1 6 17 52 -35 7 19 2 1 16 23 100 -77 7
 
3R SPARTACUS
-0 - 4-1 - 0-2 - 04 - 1-1 - 1-1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7-1 - 50 - 92 - 10-0 - 10 - 1---
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6-3 - 11 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 40 - 0-3 - 3-3 - 5-1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 23 - 3-0 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4--4 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 36 - 0-5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5-6 - 2----
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 20 - 22 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1-5 - 4-7 - 05 - 22 - 22 - 12 - 2--7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 0--15 - 1-1 - 16 - 06 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 31 - 44 - 0-6 - 31 - 3-0 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
1 - 18 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 2---3 - 2-4 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 32 - 3-6 - 2-1 - 35 - 1--5 - 33 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-1 - 2--2 - 2
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 6-5 - 22 - 52 - 6-2 - 73 - 53 - 53 - 4-6 - 1-

Meccsek

BUDAKESZI SC

2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
3R SPARTACUS
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 09. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
BUDAKESZI SC
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 19. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
BUDAKESZI SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDAKESZI SC
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDAKESZI SC
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 07. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
ISSIMO SE II.
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
BUDAKESZI SC
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
II. KER. UFC II.
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
2018. 11. 24. 13:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
BUDAKESZI SC
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 03. 17. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
AMATŐR SE
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDAKESZI SC
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 31. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
BUDAKESZI SC
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 14. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
BUDAKESZI SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
BUDAKESZI SC
KÜLKER SC
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
2019. 05. 08. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
BUDAKESZI SC
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDAKESZI SC
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 19. 11:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
UNIONE FC II.
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
INFO
HENGER VL FC
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 26. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
05. 26. 19:00
BUDAKESZI SC
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
06. 01. 17:00
MUN SE II.

HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING

2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HENGER VL FC
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 12. 18:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MUN SE II.
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 16. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
AMATŐR SE
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
2018. 09. 26. 19:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 30. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
BUDAKESZI SC
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 27. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 18. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
UNIONE FC II.
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 24. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 18. 19:30
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
3R SPARTACUS
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 15. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
AMATŐR SE
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
2019. 04. 14. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 18. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
ISSIMO SE II.
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 07. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 22.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 22.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
05. 22.
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
05. 25. 13:00
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 31. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
05. 31. 19:15
II. KER. UFC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol