Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 21. forduló

2019.04.14 - 15:00

Budapest, Külker SC

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
NYEKITA BENJAMIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENCZE ANDRÁS, KOVÁCS MÁTÉ
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 19 15 4 0 90 25 65 49 8.4
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 20 14 2 4 63 29 34 44 8.8
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 20 13 3 4 82 31 51 42 8.9
4 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 20 12 4 4 57 28 29 40 8.4
5 KÜLKER SC KÜLKER SC 20 12 4 4 46 37 9 40 8.9
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 20 10 4 6 76 51 25 34 8.4
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 20 10 3 7 64 51 13 33 7.4
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 19 9 5 5 33 25 8 31 7.6 (-1 pont)
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 19 9 1 9 53 47 6 28 7.8
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 19 6 1 12 63 69 -6 19 7.9
11 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 20 4 3 13 41 61 -20 15 7.7
12 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 20 4 3 13 32 83 -51 15 8
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 19 3 4 12 30 71 -41 13 7.5
14 MUN SE II. MUN SE II. 19 2 2 15 26 69 -43 8 6.9
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 20 2 1 17 23 102 -79 7 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 10 7 2 1 24 4 20 23 9 8 0 1 27 2 25 24 19 15 2 2 51 6 45 47
2 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 11 7 2 2 19 5 14 23 9 6 2 1 18 8 10 20 20 13 4 3 37 13 24 43
3 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 9 5 2 2 13 6 7 17 11 5 4 2 10 3 7 19 20 10 6 4 23 9 14 36
4 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 10 5 1 4 14 12 2 16 10 4 4 2 14 15 -1 16 20 9 5 6 28 27 1 32
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 9 3 5 1 11 9 2 14 11 5 3 3 11 12 -1 18 20 8 8 4 22 21 1 32
6 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 5 2 4 16 14 2 17 9 3 3 3 17 12 5 12 20 8 5 7 33 26 7 29
7 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 10 2 6 2 12 8 4 12 10 5 2 3 10 8 2 17 20 7 8 5 22 16 6 29
8 AMATŐR SE HENGER VL FC 9 2 2 5 10 11 -1 8 10 6 1 3 16 12 4 19 19 8 3 8 26 23 3 27
9 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 9 4 2 3 9 7 2 14 10 2 5 3 9 14 -5 11 19 6 7 6 18 21 -3 25
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 11 3 2 6 18 17 1 11 8 4 1 3 8 10 -2 13 19 7 3 9 26 27 -1 24
11 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 9 4 2 3 7 7 0 14 11 2 2 7 7 19 -12 8 20 6 4 10 14 26 -12 22
12 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 9 3 3 3 5 5 0 11 10 2 5 3 8 7 1 11 19 5 8 6 13 12 1 22
13 AMATŐR SE MUN SE II. 9 1 3 5 9 16 -7 6 10 1 3 6 2 12 -10 6 19 2 6 11 11 28 -17 12
14 AMATŐR SE AMATŐR SE 10 0 2 8 4 26 -22 2 10 2 2 6 9 23 -14 8 20 2 4 14 13 49 -36 10
15 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 11 0 5 6 3 22 -19 5 9 0 4 5 3 17 -14 4 20 0 9 11 6 39 -33 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 10 7 3 0 43 17 26 24 9 8 1 0 47 8 39 25 19 15 4 0 90 25 65 49
2 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 10 6 1 3 28 18 10 19 10 8 1 1 35 11 24 25 20 14 2 4 63 29 34 44
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 11 8 1 2 45 10 35 25 9 5 2 2 37 21 16 17 20 13 3 4 82 31 51 42
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 9 6 0 3 30 16 14 18 11 6 4 1 27 12 15 22 20 12 4 4 57 28 29 40
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 9 5 4 0 26 12 14 19 11 7 0 4 20 25 -5 21 20 12 4 4 46 37 9 40
6 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 10 4 2 4 32 26 6 14 10 6 2 2 44 25 19 20 20 10 4 6 76 51 25 34
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 7 1 3 35 27 8 22 9 3 2 4 29 24 5 11 20 10 3 7 64 51 13 33
8 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 9 5 2 2 14 10 4 16 10 4 3 3 19 15 4 15 19 9 5 5 33 25 8 31
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 9 3 0 6 19 26 -7 9 10 6 1 3 34 21 13 19 19 9 1 9 53 47 6 28
10 AMATŐR SE UNIONE FC II. 11 4 0 7 43 42 1 12 8 2 1 5 20 27 -7 7 19 6 1 12 63 69 -6 19
11 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 9 2 2 5 20 22 -2 8 11 2 1 8 21 39 -18 7 20 4 3 13 41 61 -20 15
12 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 11 0 3 8 15 54 -39 3 9 4 0 5 17 29 -12 12 20 4 3 13 32 83 -51 15
13 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 9 0 2 7 13 30 -17 2 10 3 2 5 17 41 -24 11 19 3 4 12 30 71 -41 13
14 AMATŐR SE MUN SE II. 9 1 1 7 17 35 -18 4 10 1 1 8 9 34 -25 4 19 2 2 15 26 69 -43 8
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 10 0 0 10 6 48 -42 0 10 2 1 7 17 54 -37 7 20 2 1 17 23 102 -79 7
 
3R SPARTACUS
-0 - 4-1 - 0-2 - 04 - 1-1 - 1-1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7-1 - 50 - 92 - 10-0 - 10 - 1---
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6-3 - 11 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 40 - 0-3 - 3-3 - 5-1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 23 - 32 - 20 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4-1 - 54 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 36 - 0-5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5-6 - 2----
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 20 - 22 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1-5 - 4-7 - 05 - 22 - 22 - 12 - 22 - 0-7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 02 - 0-15 - 1-1 - 16 - 06 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 31 - 44 - 0-6 - 31 - 33 - 20 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
1 - 18 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 2---3 - 22 - 24 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 32 - 3-6 - 2-1 - 35 - 1--5 - 33 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-1 - 2--2 - 2
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 63 - 05 - 22 - 52 - 6-2 - 73 - 53 - 53 - 4-6 - 1-

Meccsek

KÜLKER SC

2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
2018. 09. 01. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
MUN SE II.
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
2018. 09. 08. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 12. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
HENGER VL FC
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
KÜLKER SC
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 25. 18:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
KÜLKER SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
2018. 09. 29. 16:00
Külker SC
KÜLKER SC
AMATŐR SE
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
2018. 10. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 21. 19:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
KÜLKER SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
2018. 10. 27. 14:30
Külker SC
KÜLKER SC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
2018. 11. 04. 13:30
Külker SC
KÜLKER SC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 10. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
KÜLKER SC
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
KÜLKER SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
2019. 03. 17. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
KÜLKER SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
2019. 03. 31. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
3R SPARTACUS
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
2019. 04. 07. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
KÜLKER SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
2019. 04. 19. 10:00
Budakeszi SC
BUDAKESZI SC
KÜLKER SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
2019. 04. 28. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 05. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
CSABAGYÖNGYE SE
KÜLKER SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
2019. 05. 08. 17:30
Külker SC
KÜLKER SC
ELMARDT
UNIONE FC II.
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
2019. 05. 12. 11:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
KÜLKER SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
ISSIMO SE II.
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
2019. 05. 23. 18:00
Külker SC
KÜLKER SC
INFO
II. KER. UFC II.
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
06. 02. 15:00
GB Hegyalja 2050

MAHATMA GANDI

2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
AMATŐR SE
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
MAHATMA GANDI
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MAHATMA GANDI
HENGER VL FC
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MAHATMA GANDI
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 23. 16:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 27. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
MAHATMA GANDI
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 18:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
MAHATMA GANDI
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
KÜLKER SC
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 10. 13. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
MAHATMA GANDI
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MAHATMA GANDI
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 04. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
UNIONE FC II.
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 10. 12:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC II.
MAHATMA GANDI
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 14:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
MUN SE II.
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
2018. 11. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
MAHATMA GANDI
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
2019. 03. 10. 10:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
MAHATMA GANDI
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 17. 19:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 03. 24. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
BUDAKESZI SC
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 31. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
MAHATMA GANDI
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 07. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
2019. 04. 14. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
MAHATMA GANDI
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 04. 20. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
ISSIMO SE II.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MAHATMA GANDI
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 12. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
MAHATMA GANDI
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
2019. 05. 19. 16:00
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
II. KER. UFC II.
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
2019. 05. 22. 19:30
Ikarus BSE
MAHATMA GANDI
INFO
3R SPARTACUS
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
INFO
MAHATMA GANDI
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 06. 02. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
06. 02. 18:00
BUDATÉTÉNY SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol