Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 3.csop. 21. forduló

2019.04.14 - 17:00

Budapest, UTE Bánka Kristóf Sportközpont

Budapest

BLSZ IV. osztály 3.csop.

Játékvezető
VÁLÓCZI GYÖRGY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZENDRŐDI BARNABÁS, SÖRÖS ATTILA
GB Hegyalja 2050
HENGER VL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL
H. NAGY MÁTÉ

10'

1 - 1

 

 

1 - 2

17'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

 

1 - 3

23'

CSUTH LÁSZLÓ

 

1 - 4

33'

PAPP RICHARD

 

1 - 5

75'

KOVÁCS ÁRON DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 19 15 4 0 90 25 65 49 8.4
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 20 14 2 4 63 29 34 44 8.8
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 20 13 3 4 82 31 51 42 8.9
4 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 20 12 4 4 57 28 29 40 8.4
5 KÜLKER SC KÜLKER SC 20 12 4 4 46 37 9 40 8.9
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 20 10 4 6 76 51 25 34 8.4
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 20 10 3 7 64 51 13 33 7.4
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 19 9 5 5 33 25 8 31 7.6 (-1 pont)
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 19 9 1 9 53 47 6 28 7.8
10 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 19 6 1 12 63 69 -6 19 7.9
11 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 20 4 3 13 41 61 -20 15 7.7
12 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 20 4 3 13 32 83 -51 15 8
13 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 19 3 4 12 30 71 -41 13 7.5
14 MUN SE II. MUN SE II. 19 2 2 15 26 69 -43 8 6.9
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 20 2 1 17 23 102 -79 7 7.1
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 10 7 2 1 24 4 20 23 9 8 0 1 27 2 25 24 19 15 2 2 51 6 45 47
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 11 7 2 2 19 5 14 23 9 6 2 1 18 8 10 20 20 13 4 3 37 13 24 43
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 9 5 2 2 13 6 7 17 11 5 4 2 10 3 7 19 20 10 6 4 23 9 14 36
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 10 5 1 4 14 12 2 16 10 4 4 2 14 15 -1 16 20 9 5 6 28 27 1 32
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 9 3 5 1 11 9 2 14 11 5 3 3 11 12 -1 18 20 8 8 4 22 21 1 32
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 5 2 4 16 14 2 17 9 3 3 3 17 12 5 12 20 8 5 7 33 26 7 29
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 10 2 6 2 12 8 4 12 10 5 2 3 10 8 2 17 20 7 8 5 22 16 6 29
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 9 2 2 5 10 11 -1 8 10 6 1 3 16 12 4 19 19 8 3 8 26 23 3 27
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 9 4 2 3 9 7 2 14 10 2 5 3 9 14 -5 11 19 6 7 6 18 21 -3 25
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 11 3 2 6 18 17 1 11 8 4 1 3 8 10 -2 13 19 7 3 9 26 27 -1 24
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 9 4 2 3 7 7 0 14 11 2 2 7 7 19 -12 8 20 6 4 10 14 26 -12 22
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 9 3 3 3 5 5 0 11 10 2 5 3 8 7 1 11 19 5 8 6 13 12 1 22
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 9 1 3 5 9 16 -7 6 10 1 3 6 2 12 -10 6 19 2 6 11 11 28 -17 12
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 10 0 2 8 4 26 -22 2 10 2 2 6 9 23 -14 8 20 2 4 14 13 49 -36 10
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 11 0 5 6 3 22 -19 5 9 0 4 5 3 17 -14 4 20 0 9 11 6 39 -33 9
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ROMHÁNY SE (Kizárva) II. KER. UFC II. 10 7 3 0 43 17 26 24 9 8 1 0 47 8 39 25 19 15 4 0 90 25 65 49
2 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDAKESZI SC 10 6 1 3 28 18 10 19 10 8 1 1 35 11 24 25 20 14 2 4 63 29 34 44
3 ROMHÁNY SE (Kizárva) ISSIMO SE II. 11 8 1 2 45 10 35 25 9 5 2 2 37 21 16 17 20 13 3 4 82 31 51 42
4 ROMHÁNY SE (Kizárva) MAHATMA GANDI 9 6 0 3 30 16 14 18 11 6 4 1 27 12 15 22 20 12 4 4 57 28 29 40
5 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÜLKER SC 9 5 4 0 26 12 14 19 11 7 0 4 20 25 -5 21 20 12 4 4 46 37 9 40
6 ROMHÁNY SE (Kizárva) GB Hegyalja 2050 10 4 2 4 32 26 6 14 10 6 2 2 44 25 19 20 20 10 4 6 76 51 25 34
7 ROMHÁNY SE (Kizárva) KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 7 1 3 35 27 8 22 9 3 2 4 29 24 5 11 20 10 3 7 64 51 13 33
8 ROMHÁNY SE (Kizárva) 3R SPARTACUS 9 5 2 2 14 10 4 16 10 4 3 3 19 15 4 15 19 9 5 5 33 25 8 31
9 ROMHÁNY SE (Kizárva) HENGER VL FC 9 3 0 6 19 26 -7 9 10 6 1 3 34 21 13 19 19 9 1 9 53 47 6 28
10 ROMHÁNY SE (Kizárva) UNIONE FC II. 11 4 0 7 43 42 1 12 8 2 1 5 20 27 -7 7 19 6 1 12 63 69 -6 19
11 ROMHÁNY SE (Kizárva) HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 9 2 2 5 20 22 -2 8 11 2 1 8 21 39 -18 7 20 4 3 13 41 61 -20 15
12 ROMHÁNY SE (Kizárva) CSABAGYÖNGYE SE 11 0 3 8 15 54 -39 3 9 4 0 5 17 29 -12 12 20 4 3 13 32 83 -51 15
13 ROMHÁNY SE (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 9 0 2 7 13 30 -17 2 10 3 2 5 17 41 -24 11 19 3 4 12 30 71 -41 13
14 ROMHÁNY SE (Kizárva) MUN SE II. 9 1 1 7 17 35 -18 4 10 1 1 8 9 34 -25 4 19 2 2 15 26 69 -43 8
15 ROMHÁNY SE (Kizárva) AMATŐR SE 10 0 0 10 6 48 -42 0 10 2 1 7 17 54 -37 7 20 2 1 17 23 102 -79 7
16 ROMHÁNY SE (Kizárva) ROMHÁNY SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
3R SPARTACUS
-0 - 4-1 - 0-2 - 04 - 1-1 - 1-1 - 20 - 02 - 0-3 - 2
AMATŐR SE
0 - 41 - 51 - 40 - 21 - 7-1 - 50 - 92 - 10-0 - 10 - 1---
BUDAKESZI SC
2 - 04 - 03 - 08 - 03 - 6-3 - 11 - 41 - 51 - 1-2 - 1---
BUDATÉTÉNY SE II.
0 - 3--2 - 40 - 0-3 - 3-3 - 5-1 - 42 - 50 - 3-2 - 3
CSABAGYÖNGYE SE
1 - 23 - 32 - 20 - 33 - 91 - 102 - 51 - 51 - 10 - 8-1 - 6---
GB Hegyalja 2050
2 - 3--4 - 4-1 - 54 - 32 - 2-6 - 20 - 12 - 36 - 0-5 - 3
HENGER VL FC
-7 - 10 - 32 - 42 - 30 - 41 - 00 - 41 - 5-6 - 2----
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2 - 29 - 11 - 4---3 - 1--1 - 51 - 20 - 22 - 2-1 - 3
II. KER. UFC II.
2 - 2--9 - 1-5 - 4-7 - 05 - 22 - 22 - 12 - 22 - 0-7 - 3
ISSIMO SE II.
2 - 02 - 0-15 - 1-1 - 16 - 06 - 01 - 23 - 17 - 10 - 42 - 0--
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
3 - 27 - 31 - 44 - 0-6 - 31 - 33 - 20 - 3--1 - 14 - 3-5 - 3
KÜLKER SC
1 - 18 - 33 - 10 - 03 - 1-2 - 2---3 - 22 - 24 - 0--
MAHATMA GANDI
-0 - 32 - 3-6 - 2-1 - 35 - 1--5 - 33 - 06 - 0-2 - 1
MUN SE II.
-1 - 20 - 3-2 - 34 - 52 - 4-1 - 114 - 3-1 - 2--2 - 2
ROMHÁNY SE
---------------
UNIONE FC II.
-13 - 11 - 63 - 05 - 22 - 52 - 6-2 - 73 - 53 - 53 - 4-6 - 1-

Meccsek

GB Hegyalja 2050

2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 02. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 08. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 20. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
ISSIMO SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 16. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
II. KER. UFC II.
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
2018. 09. 22. 16:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
GB Hegyalja 2050
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 09. 30. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 14. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
3R SPARTACUS
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 21. 10:00
Panoráma Sportközpont
AMATŐR SE
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
2018. 10. 28. 18:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MAHATMA GANDI
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
2018. 11. 04. 13:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 11. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 18. 16:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
GB Hegyalja 2050
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
2018. 11. 25. 14:00
Panoráma Sportközpont
GB Hegyalja 2050
KÜLKER SC
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
2019. 03. 10. 17:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
UNIONE FC II.
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 24. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
GB Hegyalja 2050
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
MUN SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
2019. 04. 06. 16:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HENGER VL FC
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
GB Hegyalja 2050
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 28. 19:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
AMATŐR SE
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2019. 05. 05. 18:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAHATMA GANDI
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
ISSIMO SE II.
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
BUDAKESZI SC
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 19. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
GB Hegyalja 2050
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 05. 26. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
CSABAGYÖNGYE SE
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
2019. 06. 02. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
GB Hegyalja 2050

HENGER VL FC

2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 02. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
HENGER VL FC
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 09. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 10. 20:10
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
MAHATMA GANDI
HENGER VL FC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
2018. 09. 15. 16:30
Külker SC
KÜLKER SC
HENGER VL FC
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 22. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
ISSIMO SE II.
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 09. 26. 20:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDAKESZI SC
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 06. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
GB Hegyalja 2050
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC II.
HENGER VL FC
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 10. 20. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
II. KER. UFC II.
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
2018. 10. 27. 15:30
Nagytétényi SE
MUN SE II.
HENGER VL FC
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 04. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Vasas Sporttelep
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
HENGER VL FC
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 18. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
3R SPARTACUS
HENGER VL FC
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 11. 24. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
AMATŐR SE
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 03. 10. 09:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
2019. 03. 17. 19:00
Elektromos SE
CSABAGYÖNGYE SE
HENGER VL FC
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2019. 03. 24. 20:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
KÜLKER SC
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 03. 31. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
ISSIMO SE II.
HENGER VL FC
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 04. 14. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
GB Hegyalja 2050
HENGER VL FC
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 20. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
UNIONE FC II.
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 04. 27. 17:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
II. KER. UFC II.
HENGER VL FC
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 04. 15:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MUN SE II.
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 08. 20:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
MAHATMA GANDI
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
2019. 05. 11. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HENGER VL FC
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 18. 11:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
2019. 05. 22. 18:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
HENGER VL FC
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2019. 05. 25. 13:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
3R SPARTACUS
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
2019. 06. 02. 13:00
Ikarus BSE
AMATŐR SE
HENGER VL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom