Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport 17. forduló

2019.05.13 - 18:00

Táborfalva, Táborfalva KSE Sporttelep

Pest

Pest megyei öregfiú-bajnokság, Délkeleti csoport

Játékvezető
REMENÁR MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MITTANA ERVIN LIONEL
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 17 16 0 1 89 31 58 48 6.2
2 FC Dabas FC Dabas 17 12 2 3 105 38 67 38 6.2
3 Monori SE Monori SE 17 12 1 4 67 34 33 37 5.6
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 17 9 1 7 64 39 25 28 5.5
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 17 7 2 8 53 72 -19 23 5.5
6 Nagykáta SE Nagykáta SE 17 6 1 10 49 66 -17 19 5.5
7 Kakucs KSE Kakucs KSE 17 4 3 10 38 68 -30 15 5.1
8 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 17 4 3 10 32 63 -31 15 5.4
9 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 17 4 1 12 37 72 -35 13 5.2
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 17 2 4 11 27 78 -51 10 4.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 8 6 2 0 19 3 16 20 9 7 2 0 21 6 15 23 17 13 4 0 40 9 31 43
2 Vasadi RSC FC Dabas 9 7 0 2 31 6 25 21 8 5 1 2 19 6 13 16 17 12 1 4 50 12 38 37
3 Vasadi RSC Monori SE 8 5 3 0 19 4 15 18 9 4 3 2 11 10 1 15 17 9 6 2 30 14 16 33
4 Vasadi RSC Dömsödi SE 8 6 1 1 16 5 11 19 9 3 1 5 10 22 -12 10 17 9 2 6 26 27 -1 29
5 Vasadi RSC Albertirsa SE 9 5 2 2 19 8 11 17 8 3 1 4 9 10 -1 10 17 8 3 6 28 18 10 27
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 9 4 1 4 12 14 -2 13 8 0 2 6 6 17 -11 2 17 4 3 10 18 31 -13 15
7 Vasadi RSC Táborfalva KSE 9 1 4 4 7 15 -8 7 8 2 1 5 6 16 -10 7 17 3 5 9 13 31 -18 14
8 Vasadi RSC Kakucs KSE 9 1 4 4 9 15 -6 7 8 1 3 4 8 19 -11 6 17 2 7 8 17 34 -17 13
9 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 8 2 2 4 7 15 -8 8 9 0 5 4 4 16 -12 5 17 2 7 8 11 31 -20 13
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 8 1 3 4 6 14 -8 6 9 0 3 6 5 23 -18 3 17 1 6 10 11 37 -26 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Vasadi RSC Aranyszarvas SE 8 8 0 0 48 13 35 24 9 8 0 1 41 18 23 24 17 16 0 1 89 31 58 48
2 Vasadi RSC FC Dabas 9 8 0 1 69 19 50 24 8 4 2 2 36 19 17 14 17 12 2 3 105 38 67 38
3 Vasadi RSC Monori SE 8 8 0 0 43 11 32 24 9 4 1 4 24 23 1 13 17 12 1 4 67 34 33 37
4 Vasadi RSC Albertirsa SE 9 6 1 2 42 16 26 19 8 3 0 5 22 23 -1 9 17 9 1 7 64 39 25 28
5 Vasadi RSC Dömsödi SE 8 6 0 2 33 18 15 18 9 1 2 6 20 54 -34 5 17 7 2 8 53 72 -19 23
6 Vasadi RSC Nagykáta SE 9 6 0 3 36 26 10 18 8 0 1 7 13 40 -27 1 17 6 1 10 49 66 -17 19
7 Vasadi RSC Kakucs KSE 9 3 3 3 21 28 -7 12 8 1 0 7 17 40 -23 3 17 4 3 10 38 68 -30 15
8 Vasadi RSC Táborfalva KSE 9 3 2 4 18 23 -5 11 8 1 1 6 14 40 -26 4 17 4 3 10 32 63 -31 15
9 Vasadi RSC Dabas-Gyón FC 8 4 0 4 25 30 -5 12 9 0 1 8 12 42 -30 1 17 4 1 12 37 72 -35 13
10 Vasadi RSC Vasadi RSC 8 1 3 4 14 28 -14 6 9 1 1 7 13 50 -37 4 17 2 4 11 27 78 -51 10
 
Albertirsa SE
2 - 37 - 12 - 32 - 24 - 36 - 08 - 16 - 05 - 3
Aranyszarvas SE
4 - 33 - 011 - 2-3 - 04 - 23 - 28 - 212 - 2
Dabas-Gyón FC
-1 - 64 - 11 - 115 - 20 - 27 - 36 - 21 - 3
Dömsödi SE
1 - 02 - 39 - 33 - 16 - 40 - 3-3 - 29 - 2
FC Dabas
6 - 21 - 46 - 112 - 213 - 05 - 38 - 39 - 39 - 1
Kakucs KSE
2 - 64 - 63 - 22 - 21 - 83 - 11 - 12 - 23 - 0
Monori SE
1 - 04 - 28 - 110 - 25 - 33 - 16 - 1-6 - 1
Nagykáta SE
5 - 11 - 53 - 27 - 42 - 35 - 33 - 76 - 14 - 0
Táborfalva KSE
3 - 42 - 52 - 13 - 11 - 41 - 42 - 23 - 11 - 1
Vasadi RSC
1 - 61 - 71 - 13 - 34 - 4-0 - 44 - 10 - 2

Meccsek

Táborfalva KSE

2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
2018. 10. 18. 18:30
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Táborfalva KSE
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 10. 17:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2018. 09. 17. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Táborfalva KSE
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 09. 24. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Kakucs KSE
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 01. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 08. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Táborfalva KSE
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 15. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Dömsödi SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Monori SE
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 03. 25. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Vasadi RSC
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Táborfalva KSE
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 08. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Albertirsa SE
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2019. 04. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Táborfalva KSE
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 23. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Nagykáta SE
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 04. 29. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
FC Dabas
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
2019. 05. 23. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Táborfalva KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 05. 20. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Táborfalva KSE

Aranyszarvas SE

2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 09. 20. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dömsödi SE
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 10. 18:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 17. 19:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Aranyszarvas SE
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
2018. 09. 24. 18:00
Vasadi sportpálya
Vasadi RSC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 10. 01. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Aranyszarvas SE
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 08. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Albertirsa SE
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
2018. 10. 15. 18:30
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
Aranyszarvas SE
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2018. 10. 22. 15:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Táborfalva KSE
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 29. 18:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas
Aranyszarvas SE
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 05. 16. 18:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Dömsödi SE
Aranyszarvas SE
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 01. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Nagykáta SE
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 08. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Monori SE
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 15. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Vasadi RSC
2019. 04. 23.
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 04. 23.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Dabas-Gyón FC
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 04. 29. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 06.
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 06.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Kakucs KSE
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2019. 05. 13. 18:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Aranyszarvas SE
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 05. 20. 18:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple