Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport 3. forduló

2019.01.20 - 09:40

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

8. U13-as PMF7vége, I. osztály, C-csoport

Játékvezető
PETŐ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁRTON LAJOS
Kakucs KSE
Gödöllői SK I.
30'
15'

Gólok

MITÁK MILÁN JÓZSEF

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

9'

TÓTH BENDEGÚZ

 

1 - 2

10'

TÓTH BENDEGÚZ

 

1 - 3

11'

PETHŐ ERIK

 

1 - 4

12'

TÓTH BENDEGÚZ

 

1 - 5

16'

HÉBENSTREIT ÁRON

 

1 - 6

17'

SOMODI ATTILA

 

1 - 7

26'

PETHŐ ERIK

 

1 - 8

27'

TÓTH BARNABÁS

 

1 - 9

29'

SOMODI ATTILA

 

1 - 10

30'

SOMODI ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ikarus BSE IV. Ikarus BSE IV. 6 6 0 0 47 11 36 18 5.8
2 UFC Gyömrő I. UFC Gyömrő I. 6 5 0 1 53 15 38 15 5.8
3 Gödöllői SK I. Gödöllői SK I. 6 4 0 2 38 17 21 12 4.5
4 Kakucs KSE Kakucs KSE 6 4 0 2 35 18 17 12 4.7
5 Gödöllői SK II. Gödöllői SK II. 6 3 0 3 37 16 21 9 4.7
6 FC Dabas FC Dabas 6 2 0 4 18 21 -3 6 4.5
7 Felsőpakony KSE I. Felsőpakony KSE I. 6 2 0 4 15 36 -21 6 5.8
8 Ikarus BSE III. Ikarus BSE III. 6 1 0 5 28 33 -5 3 4.7
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 6 0 0 6 1 105 -104 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 3 3 0 0 12 1 11 9 3 3 0 0 10 3 7 9 6 6 0 0 22 4 18 18
2 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 3 3 0 0 16 1 15 9 3 2 0 1 12 5 7 6 6 5 0 1 28 6 22 15
3 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 3 2 0 1 9 4 5 6 3 2 0 1 9 3 6 6 6 4 0 2 18 7 11 12
4 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 3 2 0 1 6 6 0 6 3 1 1 1 14 5 9 4 6 3 1 2 20 11 9 10
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 3 1 1 1 10 6 4 4 3 2 0 1 8 6 2 6 6 3 1 2 18 12 6 10
6 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 3 1 0 2 7 9 -2 3 3 1 0 2 2 7 -5 3 6 2 0 4 9 16 -7 6
7 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 3 1 0 2 4 5 -1 3 3 0 1 2 2 10 -8 1 6 1 1 4 6 15 -9 4
8 UFC Gyömrő II. FC Dabas 3 0 0 3 4 11 -7 0 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 1 0 5 7 17 -10 3
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 3 0 1 2 0 17 -17 1 3 0 0 3 0 23 -23 0 6 0 1 5 0 40 -40 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE IV. 3 3 0 0 31 4 27 9 3 3 0 0 16 7 9 9 6 6 0 0 47 11 36 18
2 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő I. 3 3 0 0 32 6 26 9 3 2 0 1 21 9 12 6 6 5 0 1 53 15 38 15
3 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK I. 3 2 0 1 15 9 6 6 3 2 0 1 23 8 15 6 6 4 0 2 38 17 21 12
4 UFC Gyömrő II. Kakucs KSE 3 2 0 1 14 11 3 6 3 2 0 1 21 7 14 6 6 4 0 2 35 18 17 12
5 UFC Gyömrő II. Gödöllői SK II. 3 2 0 1 7 8 -1 6 3 1 0 2 30 8 22 3 6 3 0 3 37 16 21 9
6 UFC Gyömrő II. FC Dabas 3 1 0 2 7 15 -8 3 3 1 0 2 11 6 5 3 6 2 0 4 18 21 -3 6
7 UFC Gyömrő II. Felsőpakony KSE I. 3 1 0 2 9 21 -12 3 3 1 0 2 6 15 -9 3 6 2 0 4 15 36 -21 6
8 UFC Gyömrő II. Ikarus BSE III. 3 1 0 2 24 18 6 3 3 0 0 3 4 15 -11 0 6 1 0 5 28 33 -5 3
9 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 3 0 0 3 0 41 -41 0 3 0 0 3 1 64 -63 0 6 0 0 6 1 105 -104 0
 
Csakacsel Futsal II.
------------------
ESMTK I.
------------------
ESMTK II.
------------------
FC Dabas
------2 - 1--2 - 4------3 - 10-
Felsőpakony KSE I.
---0 - 82 - 10-7 - 3-----------
Gödöllői SK I.
-----4 - 36 - 05 - 6----------
Gödöllői SK II.
---3 - 24 - 3--0 - 3----------
Ikarus BSE III.
-------2 - 7--------4 - 1018 - 1
Ikarus BSE IV.
---3 - 1-----5 - 3-------23 - 0
Isaszegi SE
------------------
Kakucs KSE
----11 - 01 - 10----------2 - 1-
KISE I.
------------------
KISE II.
------------------
Kőbányáért FNLA
------------------
Maglódi TC
------------------
Péceli SSE I.
------------------
Péceli SSE II.
------------------
UFC Gyömrő I.
-----5 - 34 - 3----------23 - 0
UFC Gyömrő II.
----0 - 3-0 - 24---0 - 14-------

Meccsek

Kakucs KSE

2018. 12. 08. 10:45
Bugyi Sportcsarnok
2018. 12. 08. 10:45
Bugyi Sportcsarnok
Kakucs KSE
UFC Gyömrő I.
2018. 12. 08. 11:55
Bugyi Sportcsarnok
2018. 12. 08. 11:55
Bugyi Sportcsarnok
UFC Gyömrő II.
Kakucs KSE
2019. 01. 12. 12:25
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 12:25
Alsónémedi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Felsőpakony KSE I.
2019. 01. 12. 13:10
Alsónémedi Sportcsarnok
2019. 01. 12. 13:10
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Kakucs KSE
2019. 01. 20. 08:30
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 08:30
Üllő Városi Sportcsarnok
Ikarus BSE IV.
Kakucs KSE
2019. 01. 20. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Gödöllői SK I.
2019. 02. 03. 11:15
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 11:15
Monor Városi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Gödöllői SK II.
2019. 02. 03. 12:25
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 12:25
Monor Városi Sportcsarnok
Ikarus BSE III.
Kakucs KSE

Gödöllői SK I.

2018. 12. 09. 09:00
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 09:00
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Gödöllői SK I.
Gödöllői SK II.
2018. 12. 09. 10:10
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
2018. 12. 09. 10:10
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Dabas)
Felsőpakony KSE I.
Gödöllői SK I.
2019. 01. 13. 13:40
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 13:40
Csömöri Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
Ikarus BSE III.
2019. 01. 13. 14:50
Csömöri Sportcsarnok
2019. 01. 13. 14:50
Csömöri Sportcsarnok
UFC Gyömrő I.
Gödöllői SK I.
2019. 01. 20. 09:05
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 09:05
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
Ikarus BSE IV.
2019. 01. 20. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
2019. 01. 20. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
Kakucs KSE
Gödöllői SK I.
2019. 02. 03. 08:45
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 08:45
Monor Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK I.
FC Dabas
2019. 02. 03. 09:30
Monor Városi Sportcsarnok
2019. 02. 03. 09:30
Monor Városi Sportcsarnok
UFC Gyömrő II.
Gödöllői SK I.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom