Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U16-os bajnokság, Déli csoport 15. forduló

2019.03.16 - 11:30

Felsőpakony, Felsőpakony KSE Sporttelep

Pest

U16-os bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
BALOGH I. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FILÁCZ RICHÁRD
Felsőpakony KSE
Nagykáta SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

UTASI BENCE

 

0 - 2

34'

MISKOLCZI GERGŐ

 

0 - 3

40'

MÁGA PATRIK JÁNOS

 

0 - 4

50'

IVÁNFY MÁRK

 

0 - 5

71'

TOMÓCSIK LÁSZLÓ

 

0 - 6

77'

MISKOLCZI GERGŐ

 

0 - 7

78'

IVÁNFY MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Nagykáta SE Nagykáta SE 13 13 0 0 111 6 105 39 7.5
2 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 12 11 0 1 86 10 76 33 7.3
3 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 12 10 0 2 92 20 72 30 7.3
4 Sülysápi Gyerekfoci Sülysápi Gyerekfoci 12 9 0 3 77 29 48 27 7
5 Pilisi LK Pilisi LK 13 7 1 5 54 36 18 22 6.8
6 Nagykőrösi Kinizsi SE Nagykőrösi Kinizsi SE 13 6 0 7 54 50 4 18 6.7
7 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 12 6 0 6 50 69 -19 18 6.6
8 Pereg SE Pereg SE 12 5 1 6 37 49 -12 15 6.4 (-1 pont)
9 Felsőpakony KSE Felsőpakony KSE 13 2 1 10 24 69 -45 7 5.8
10 Tápióság KSK Tápióság KSK 13 1 2 10 17 76 -59 5 6
11 Albertirsa SE Albertirsa SE 13 1 1 11 26 108 -82 4 5.4
12 Úri KSK Úri KSK 12 1 0 11 13 119 -106 3 5.8
13 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 7 5 1 1 26 4 22 16 6 6 0 0 18 1 17 18 13 11 1 1 44 5 39 34
2 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 6 4 2 0 25 4 21 14 6 5 1 0 24 4 20 16 12 9 3 0 49 8 41 30
3 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 6 4 0 2 17 7 10 12 7 5 1 1 13 4 9 16 13 9 1 3 30 11 19 28
4 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 5 3 1 1 20 1 19 10 7 5 1 1 17 5 12 16 12 8 2 2 37 6 31 26
5 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 7 6 0 1 26 7 19 18 5 2 1 2 10 7 3 7 12 8 1 3 36 14 22 25
6 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 6 3 1 2 11 8 3 10 6 3 1 2 10 13 -3 9 12 6 2 4 21 21 0 19
7 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 7 2 1 4 8 11 -3 7 6 3 0 3 10 11 -1 9 13 5 1 7 18 22 -4 16
8 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 6 2 1 3 11 13 -2 7 6 1 1 4 10 26 -16 4 12 3 2 7 21 39 -18 11
9 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 6 1 0 5 5 14 -9 3 7 2 0 5 5 20 -15 6 13 3 0 10 10 34 -24 9
10 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 7 0 1 6 2 18 -16 1 6 2 1 3 8 16 -8 7 13 2 2 9 10 34 -24 8
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 7 1 0 6 10 22 -12 3 6 1 0 5 5 24 -19 3 13 2 0 11 15 46 -31 6
12 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 5 0 0 5 0 27 -27 0 7 1 1 5 6 30 -24 4 12 1 1 10 6 57 -51 4
13 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK (Kizárva) Nagykáta SE 7 7 0 0 70 5 65 21 6 6 0 0 41 1 40 18 13 13 0 0 111 6 105 39
2 Péteri KSK (Kizárva) Bolha-FTSE-Tárnok 5 4 0 1 36 2 34 12 7 7 0 0 50 8 42 21 12 11 0 1 86 10 76 33
3 Péteri KSK (Kizárva) Abonyi KID FC 6 5 0 1 43 7 36 15 6 5 0 1 49 13 36 15 12 10 0 2 92 20 72 30
4 Péteri KSK (Kizárva) Sülysápi Gyerekfoci 7 6 0 1 57 13 44 18 5 3 0 2 20 16 4 9 12 9 0 3 77 29 48 27
5 Péteri KSK (Kizárva) Pilisi LK 6 4 1 1 30 17 13 13 7 3 0 4 24 19 5 9 13 7 1 5 54 36 18 22
6 Péteri KSK (Kizárva) Nagykőrösi Kinizsi SE 7 3 0 4 22 17 5 9 6 3 0 3 32 33 -1 9 13 6 0 7 54 50 4 18
7 Péteri KSK (Kizárva) Dabas-Gyón FC 6 3 0 3 26 36 -10 9 6 3 0 3 24 33 -9 9 12 6 0 6 50 69 -19 18
8 Péteri KSK (Kizárva) Pereg SE 6 3 0 3 21 20 1 9 6 2 1 3 16 29 -13 6 12 5 1 6 37 49 -12 15
9 Péteri KSK (Kizárva) Felsőpakony KSE 6 1 0 5 11 31 -20 3 7 1 1 5 13 38 -25 4 13 2 1 10 24 69 -45 7
10 Péteri KSK (Kizárva) Tápióság KSK 7 0 1 6 4 44 -40 1 6 1 1 4 13 32 -19 4 13 1 2 10 17 76 -59 5
11 Péteri KSK (Kizárva) Albertirsa SE 7 1 1 5 18 51 -33 4 6 0 0 6 8 57 -49 0 13 1 1 11 26 108 -82 4
12 Péteri KSK (Kizárva) Úri KSK 5 0 0 5 3 57 -54 0 7 1 0 6 10 62 -52 3 12 1 0 11 13 119 -106 3
13 Péteri KSK (Kizárva) szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Péteri KSK (Kizárva) Péteri KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi KID FC
-0 - 2-14 - 0--8 - 1-4 - 25 - 2-12 - 0
Albertirsa SE
4 - 141 - 10--0 - 91 - 74 - 4---2 - 56 - 2
Bolha-FTSE-Tárnok
-6 - 011 - 0-0 - 216 - 0----3 - 0-
Dabas-Gyón FC
1 - 812 - 3--0 - 93 - 133 - 0---7 - 3-
Felsőpakony KSE
-5 - 32 - 44 - 70 - 7---0 - 50 - 5--
Nagykáta SE
5 - 210 - 0--11 - 0-12 - 0-5 - 29 - 1-18 - 0
Nagykőrösi Kinizsi SE
2 - 3---5 - 11 - 61 - 3-2 - 4-8 - 03 - 0
Pereg SE
--3 - 40 - 33 - 2---5 - 21 - 5-9 - 4
Péteri KSK
------------
Pilisi LK
-17 - 10 - 75 - 43 - 1-3 - 2---2 - 2-
Sülysápi Gyerekfoci
-7 - 12 - 612 - 1--10 - 1--2 - 010 - 314 - 1
Tápióság KSK
1 - 8---1 - 10 - 80 - 91 - 8--1 - 70 - 3
Úri KSK
0 - 14-0 - 171 - 91 - 8----1 - 9--

Meccsek

Felsőpakony KSE

2018. 09. 18. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 18. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Pilisi LK
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Felsőpakony KSE
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Felsőpakony KSE
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Dabas-Gyón FC
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 10. 06. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakony KSE
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
2018. 10. 28. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
Felsőpakony KSE
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 10. 31. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Albertirsa SE
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Felsőpakony KSE
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
2018. 12. 01. 10:00
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Felsőpakony KSE
2019. 03. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 03. 09. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Felsőpakony KSE
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykáta SE
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Felsőpakony KSE
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 31. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Abonyi KID FC
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 04. 06. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Felsőpakony KSE
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Pereg SE
2019. 04. 25. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 04. 25. 19:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Úri KSK
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Felsőpakony KSE
2019. 05. 21. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 05. 21. 18:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
05. 21. 18:00
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 05. 26. 10:00
Kóka KSK Sportpálya
2019. 05. 26. 10:00
Kóka KSK Sportpálya
Sülysápi Gyerekfoci
05. 26. 10:00
Felsőpakony KSE
2019. 06. 02. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 06. 02. 10:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
06. 02. 10:00
Tápióság KSK

Nagykáta SE

2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
2018. 09. 13. 19:00
Ecsedi László Sporttelep
Albertirsa SE
Nagykáta SE
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Felsőpakony KSE
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Nagykőrösi Kinizsi FC sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE
Nagykáta SE
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Sülysápi Gyerekfoci
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági Sportpálya
2018. 09. 29. 13:30
Tápiósági Sportpálya
Tápióság KSK
Nagykáta SE
2018. 10. 06. 12:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 06. 12:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pilisi LK
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagykáta SE
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Abonyi KID FC
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
Nagykáta SE
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 10:30
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Pereg SE
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2018. 11. 10. 18:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Úri KSK
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Albertirsa SE
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakony KSE
Nagykáta SE
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Nagykőrösi Kinizsi SE
2019. 03. 31. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
2019. 03. 31. 10:00
Sülysápi Sportpálya (Malom utca)
Sülysápi Gyerekfoci
Nagykáta SE
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Tápióság KSK
2019. 04. 14. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Pilisi LK Sportpálya
Pilisi LK
Nagykáta SE
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Abonyi KID FC Sporttelep
Abonyi KID FC
Nagykáta SE
2019. 05. 11. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2019. 05. 11. 13:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Nagykáta SE
Dabas-Gyón FC
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Nagykáta SE
2019. 06. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
2019. 06. 02. 10:00
Úri KSK sportpálya
Úri KSK
06. 02. 10:00
Nagykáta SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol