Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú U14-es bajnokság, Nyugati csoport 8. forduló

2019.04.18 - 16:30

Tárnok, Tárnok KSK Sporttelep

Pest

II. osztályú U14-es bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
GÖRBE PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VIRÁG MÁRTON
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagytétényi SE
80'
40'

Gólok

KOPERDA GERGŐ

3'

1 - 0

 

KATONA ÁDÁM

56'

2 - 0

 

KATONA ÁDÁM

71'

3 - 0

 

MOLNÁR HUNOR

74'

4 - 0

 

KOPERDA GERGŐ

79'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 8 7 1 0 31 7 24 22 5.3
2 Viadukt SE-Biatorbágy Viadukt SE-Biatorbágy 8 6 2 0 47 10 37 20 5
3 Asterix SC-Érd Asterix SC-Érd 8 5 1 2 39 13 26 16 4.8
4 Budakeszi LA Budakeszi LA 8 4 1 3 24 22 2 13 5
5 Pátyi SE Pátyi SE 8 2 2 4 20 28 -8 8 4.3
6 Fogócska SE-Érd Fogócska SE-Érd 8 2 0 6 13 38 -25 6 4
7 Nagytétényi SE Nagytétényi SE 8 1 1 6 11 47 -36 4 3.8
8 Halásztelek FC II. Halásztelek FC II. 8 1 0 7 7 27 -20 3 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Halásztelek FC II. Viadukt SE-Biatorbágy 5 2 2 1 7 5 2 8 3 3 0 0 8 1 7 9 8 5 2 1 15 6 9 17
2 Halásztelek FC II. Bolha-FTSE-Tárnok 4 2 2 0 5 3 2 8 4 3 0 1 8 1 7 9 8 5 2 1 13 4 9 17
3 Halásztelek FC II. Asterix SC-Érd 3 2 1 0 7 1 6 7 5 2 2 1 7 3 4 8 8 4 3 1 14 4 10 15
4 Halásztelek FC II. Budakeszi LA 4 3 0 1 7 5 2 9 4 1 2 1 4 2 2 5 8 4 2 2 11 7 4 14
5 Halásztelek FC II. Pátyi SE 4 3 0 1 3 3 0 9 4 1 2 1 5 5 0 5 8 4 2 2 8 8 0 14
6 Halásztelek FC II. Nagytétényi SE 3 1 0 2 2 7 -5 3 5 1 0 4 2 8 -6 3 8 2 0 6 4 15 -11 6
7 Halásztelek FC II. Halásztelek FC II. 5 1 1 3 1 6 -5 4 3 0 0 3 1 5 -4 0 8 1 1 6 2 11 -9 4
8 Halásztelek FC II. Fogócska SE-Érd 4 1 0 3 3 7 -4 3 4 0 0 4 2 10 -8 0 8 1 0 7 5 17 -12 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Halásztelek FC II. Bolha-FTSE-Tárnok 4 4 0 0 16 3 13 12 4 3 1 0 15 4 11 10 8 7 1 0 31 7 24 22
2 Halásztelek FC II. Viadukt SE-Biatorbágy 5 3 2 0 26 6 20 11 3 3 0 0 21 4 17 9 8 6 2 0 47 10 37 20
3 Halásztelek FC II. Asterix SC-Érd 3 2 1 0 20 1 19 7 5 3 0 2 19 12 7 9 8 5 1 2 39 13 26 16
4 Halásztelek FC II. Budakeszi LA 4 3 0 1 16 14 2 9 4 1 1 2 8 8 0 4 8 4 1 3 24 22 2 13
5 Halásztelek FC II. Pátyi SE 4 1 1 2 9 14 -5 4 4 1 1 2 11 14 -3 4 8 2 2 4 20 28 -8 8
6 Halásztelek FC II. Fogócska SE-Érd 4 1 0 3 5 17 -12 3 4 1 0 3 8 21 -13 3 8 2 0 6 13 38 -25 6
7 Halásztelek FC II. Nagytétényi SE 3 0 0 3 4 22 -18 0 5 1 1 3 7 25 -18 4 8 1 1 6 11 47 -36 4
8 Halásztelek FC II. Halásztelek FC II. 5 1 0 4 6 13 -7 3 3 0 0 3 1 14 -13 0 8 1 0 7 7 27 -20 3
 
Asterix SC-Érd
--7 - 0-12 - 01 - 1-
Bolha-FTSE-Tárnok
3 - 14 - 1--5 - 04 - 1-
Budakeszi LA
1 - 9-3 - 28 - 14 - 2--
Fogócska SE-Érd
-0 - 3-2 - 0-1 - 92 - 5
Halásztelek FC II.
0 - 21 - 33 - 1-1 - 2-1 - 5
Nagytétényi SE
-0 - 6-3 - 5--1 - 11
Pátyi SE
2 - 6-0 - 5-4 - 03 - 3-
Viadukt SE-Biatorbágy
6 - 13 - 31 - 18 - 1--8 - 0

Meccsek

Bolha-FTSE-Tárnok

2018. 09. 17. 18:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 17. 18:00
Nagytétényi SE
Nagytétényi SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 29. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Pátyi SE
2018. 10. 28. 10:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Diósdi TC Sporttelep
Fogócska SE-Érd
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 10. 30. 10:00
Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
2018. 10. 30. 10:00
Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
Bolha-FTSE-Tárnok
Budakeszi LA
2018. 11. 04. 10:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
2018. 11. 04. 10:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Kolozsvári utca)
Viadukt SE-Biatorbágy
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 11. 18. 10:00
Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
2018. 11. 18. 10:00
Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
Bolha-FTSE-Tárnok
Asterix SC-Érd
2018. 11. 24. 10:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC II.
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 04. 18. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 18. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagytétényi SE
2019. 03. 17. 10:00
Pátyi SE Sportpálya
2019. 03. 17. 10:00
Pátyi SE Sportpálya
Pátyi SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 03. 30. 10:00
Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
2019. 03. 30. 10:00
Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
Bolha-FTSE-Tárnok
Fogócska SE-Érd
2019. 04. 14. 10:00
Budakeszi sporttelep
2019. 04. 14. 10:00
Budakeszi sporttelep
Budakeszi LA
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 05. 05. 12:30
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 05. 12:30
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
ELMARDT
Viadukt SE-Biatorbágy
2019. 05. 14. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 05. 14. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Viadukt SE-Biatorbágy
2019. 05. 21. 14:00
Sóskúti Sportpálya
2019. 05. 21. 14:00
Sóskúti Sportpálya
Asterix SC-Érd
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 06. 01. 14:00
Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
2019. 06. 01. 14:00
Bolha Focitanoda SE Sporttelepe
Bolha-FTSE-Tárnok
06. 01. 14:00
Halásztelek FC II.

Nagytétényi SE

2018. 09. 17. 18:00
Nagytétényi SE
2018. 09. 17. 18:00
Nagytétényi SE
Nagytétényi SE
Bolha-FTSE-Tárnok
2018. 09. 29. 10:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC II.
Nagytétényi SE
2018. 10. 26. 18:00
Pátyi SE Sportpálya
2018. 10. 26. 18:00
Pátyi SE Sportpálya
Pátyi SE
Nagytétényi SE
2018. 10. 30. 10:00
Nagytétényi SE
2018. 10. 30. 10:00
Nagytétényi SE
Nagytétényi SE
Fogócska SE-Érd
2018. 12. 01. 10:00
Budakeszi sporttelep
2018. 12. 01. 10:00
Budakeszi sporttelep
Budakeszi LA
Nagytétényi SE
2018. 11. 10. 15:00
Nagytétényi SE
2018. 11. 10. 15:00
Nagytétényi SE
Nagytétényi SE
Viadukt SE-Biatorbágy
2018. 11. 25. 10:00
Sóskúti Sportpálya
2018. 11. 25. 10:00
Sóskúti Sportpálya
Asterix SC-Érd
Nagytétényi SE
2019. 04. 18. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
2019. 04. 18. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
Bolha-FTSE-Tárnok
Nagytétényi SE
2019. 03. 18. 18:00
Nagytétényi SE
2019. 03. 18. 18:00
Nagytétényi SE
Nagytétényi SE
Halásztelek FC II.
2019. 03. 30. 12:30
Nagytétényi SE
2019. 03. 30. 12:30
Nagytétényi SE
Nagytétényi SE
Pátyi SE
2019. 04. 13. 10:00
Diósdi TC Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Diósdi TC Sporttelep
Fogócska SE-Érd
Nagytétényi SE
2019. 05. 03. 18:00
Nagytétényi SE
2019. 05. 03. 18:00
Nagytétényi SE
Nagytétényi SE
Budakeszi LA
2019. 05. 19. 10:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Iharos dűlő)
2019. 05. 19. 10:00
Viadukt SE-Biatorbágy (Iharos dűlő)
Viadukt SE-Biatorbágy
Nagytétényi SE
2019. 06. 02. 10:00
Nagytétényi SE
2019. 06. 02. 10:00
Nagytétényi SE
Nagytétényi SE
06. 02. 10:00
Asterix SC-Érd
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol