Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei II. osztály ifjúsági/U19 - nyugat 16. forduló

2019.03.31 - 13:00

Nógrádsáp, Nógrádsáp SE sportpálya

Nógrád

Megyei II. osztály ifjúsági/U19 - nyugat

Játékvezető
SZIKORA DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERTA ISTVÁN
NÓGRÁDSÁP SE
DIÓSJENŐ SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

JUHÁSZ ZSOMBOR MÁRTON

 

0 - 2

13'

BÍRÓ LÁSZLÓ

 

0 - 3

18'

DRAJKÓ BARNABÁS

 

0 - 4

19'

LAKATOS CSABA

 

0 - 5

20'

BUDAY BARNABÁS ZOLTÁN

 

0 - 6

30'

BUDAY BARNABÁS ZOLTÁN

 

0 - 7

30'

BUDAY BARNABÁS ZOLTÁN

 

0 - 8

32'

GYÖRGY DÁVID

 

0 - 9

34'

POSZPISEL OLIVÉR

 

0 - 10

34'

POSZPISEL OLIVÉR

 

0 - 11

36'

LAKATOS CSABA

 

0 - 12

38'

LAKATOS CSABA

 

0 - 13

40'

LAKATOS CSABA

 

0 - 14

41'

GYÖRGY DÁVID

 

0 - 15

43'

DRAJKÓ BARNABÁS

 

0 - 16

52'

TÓTH ZOLTÁN

 

0 - 17

65'

ZSOLNA ZSOLT

 

0 - 18

67'

BUDAY BARNABÁS ZOLTÁN

 

0 - 19

67'

BUDAY BARNABÁS ZOLTÁN

 

0 - 20

70'

ZSOLNA ZSOLT

 

0 - 21

74'

POSZPISEL OLIVÉR

 

0 - 22

78'

SEBŐK RÓBERT

 

0 - 23

80'

SEBŐK RÓBERT

 

0 - 24

90'

JUHÁSZ ZSOMBOR MÁRTON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZÜGY SE SZÜGY SE 14 13 0 1 88 17 71 39 8.4
2 SZENDEHELY FC SZENDEHELY FC 15 12 0 3 84 18 66 36 8.1
3 UNICUM FC MOHORA UNICUM FC MOHORA 15 11 2 2 83 19 64 35 7.9
4 DIÓSJENŐ SE DIÓSJENŐ SE 14 11 1 2 67 15 52 34 8.4
5 RÉTSÁG VSE RÉTSÁG VSE 15 8 1 6 49 42 7 25 7.5
6 SZENT IMRE DSE BGYARMAT SZENT IMRE DSE BGYARMAT 15 8 0 7 65 24 41 24 7.4
7 BÁNK SE BÁNK SE 15 7 1 7 40 47 -7 22 6.8
8 NŐTINCS SE NŐTINCS SE 15 6 0 9 30 69 -39 17 7.3 Büntetőpont: -1
9 ŐRHALOM SE ŐRHALOM SE 15 4 1 10 36 63 -27 13 7.3
10 MAGYARGÉC SE MAGYARGÉC SE 15 4 0 11 25 82 -57 8 7 Büntetőpont: -4
11 VARSÁNY SE VARSÁNY SE 15 2 2 11 20 69 -49 8 7.4
12 NAGYOROSZI HBB SE NAGYOROSZI HBB SE 15 4 0 11 20 48 -28 7 7.6 Büntetőpont: -5
13 NÓGRÁDSÁP SE NÓGRÁDSÁP SE 14 2 0 12 16 110 -94 5 6 Büntetőpont: -1
14 BERCEL KSK (Kizárva) BERCEL KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERCEL KSK (Kizárva) SZÜGY SE 7 4 2 1 17 4 13 14 7 6 1 0 18 3 15 19 14 10 3 1 35 7 28 33
2 BERCEL KSK (Kizárva) UNICUM FC MOHORA 8 6 2 0 34 2 32 20 7 3 2 2 10 5 5 11 15 9 4 2 44 7 37 31
3 BERCEL KSK (Kizárva) SZENDEHELY FC 7 5 0 2 22 4 18 15 8 4 3 1 9 4 5 15 15 9 3 3 31 8 23 30
4 BERCEL KSK (Kizárva) RÉTSÁG VSE 8 4 2 2 13 13 0 14 7 4 2 1 7 5 2 14 15 8 4 3 20 18 2 28
5 BERCEL KSK (Kizárva) SZENT IMRE DSE BGYARMAT 8 3 2 3 12 3 9 11 7 4 0 3 23 10 13 12 15 7 2 6 35 13 22 23
6 BERCEL KSK (Kizárva) DIÓSJENŐ SE 7 2 3 2 8 5 3 9 7 4 2 1 26 2 24 14 14 6 5 3 34 7 27 23
7 BERCEL KSK (Kizárva) BÁNK SE 7 3 2 2 12 11 1 11 8 3 1 4 9 10 -1 10 15 6 3 6 21 21 0 21
8 BERCEL KSK (Kizárva) NŐTINCS SE 7 4 1 2 12 7 5 12 8 1 1 6 7 25 -18 4 15 5 2 8 19 32 -13 16
9 BERCEL KSK (Kizárva) ŐRHALOM SE 8 3 1 4 10 18 -8 10 7 1 1 5 4 14 -10 4 15 4 2 9 14 32 -18 14
10 BERCEL KSK (Kizárva) MAGYARGÉC SE 7 1 2 4 3 17 -14 4 8 2 5 1 8 11 -3 8 15 3 7 5 11 28 -17 12
11 BERCEL KSK (Kizárva) VARSÁNY SE 7 2 0 5 4 15 -11 6 8 1 2 5 6 31 -25 5 15 3 2 10 10 46 -36 11
12 BERCEL KSK (Kizárva) NAGYOROSZI HBB SE 7 1 3 3 2 8 -6 3 8 2 2 4 7 11 -4 6 15 3 5 7 9 19 -10 9
13 BERCEL KSK (Kizárva) NÓGRÁDSÁP SE 8 0 2 6 2 32 -30 2 6 1 0 5 5 20 -15 2 14 1 2 11 7 52 -45 4
14 BERCEL KSK (Kizárva) BERCEL KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERCEL KSK (Kizárva) SZÜGY SE 7 6 0 1 40 9 31 18 7 7 0 0 48 8 40 21 14 13 0 1 88 17 71 39
2 BERCEL KSK (Kizárva) SZENDEHELY FC 7 5 0 2 54 8 46 15 8 7 0 1 30 10 20 21 15 12 0 3 84 18 66 36
3 BERCEL KSK (Kizárva) UNICUM FC MOHORA 8 7 0 1 65 9 56 21 7 4 2 1 18 10 8 14 15 11 2 2 83 19 64 35
4 BERCEL KSK (Kizárva) DIÓSJENŐ SE 7 6 1 0 22 7 15 19 7 5 0 2 45 8 37 15 14 11 1 2 67 15 52 34
5 BERCEL KSK (Kizárva) RÉTSÁG VSE 8 4 1 3 32 27 5 13 7 4 0 3 17 15 2 12 15 8 1 6 49 42 7 25
6 BERCEL KSK (Kizárva) SZENT IMRE DSE BGYARMAT 8 4 0 4 24 9 15 12 7 4 0 3 41 15 26 12 15 8 0 7 65 24 41 24
7 BERCEL KSK (Kizárva) BÁNK SE 7 4 0 3 22 20 2 12 8 3 1 4 18 27 -9 10 15 7 1 7 40 47 -7 22
8 BERCEL KSK (Kizárva) NŐTINCS SE 7 5 0 2 20 16 4 14 8 1 0 7 10 53 -43 3 15 6 0 9 30 69 -39 17
9 BERCEL KSK (Kizárva) ŐRHALOM SE 8 2 1 5 21 38 -17 7 7 2 0 5 15 25 -10 6 15 4 1 10 36 63 -27 13
10 BERCEL KSK (Kizárva) MAGYARGÉC SE 7 2 0 5 13 44 -31 5 8 2 0 6 12 38 -26 3 15 4 0 11 25 82 -57 8
11 BERCEL KSK (Kizárva) VARSÁNY SE 7 1 1 5 8 21 -13 4 8 1 1 6 12 48 -36 4 15 2 2 11 20 69 -49 8
12 BERCEL KSK (Kizárva) NAGYOROSZI HBB SE 7 2 0 5 9 17 -8 3 8 2 0 6 11 31 -20 4 15 4 0 11 20 48 -28 7
13 BERCEL KSK (Kizárva) NÓGRÁDSÁP SE 8 2 0 6 11 57 -46 6 6 0 0 6 5 53 -48 -1 14 2 0 12 16 110 -94 5
14 BERCEL KSK (Kizárva) BERCEL KSK (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BÁNK SE
-2 - 4-3 - 0-3 - 05 - 2-1 - 4--1 - 77 - 3
BERCEL KSK
-------------
DIÓSJENŐ SE
3 - 1-8 - 3-1 - 1--6 - 12 - 11 - 01 - 0--
NÓGRÁDSÁP SE
2 - 3-0 - 243 - 0-1 - 71 - 4--0 - 8-0 - 84 - 3
MAGYARGÉC SE
--0 - 10-0 - 3--7 - 52 - 3-0 - 111 - 123 - 0
UNICUM FC MOHORA
7 - 2--15 - 1-3 - 017 - 02 - 17 - 0--1 - 413 - 1
NAGYOROSZI HBB SE
--0 - 1-2 - 0-2 - 12 - 50 - 3-2 - 4-1 - 3
NŐTINCS SE
--2 - 0-0 - 5-3 - 03 - 13 - 22 - 57 - 3--
ŐRHALOM SE
2 - 5--9 - 1-1 - 76 - 1--0 - 30 - 101 - 92 - 2
RÉTSÁG VSE
2 - 2--6 - 06 - 16 - 2--5 - 12 - 32 - 123 - 6-
SZENDEHELY FC
3 - 5--8 - 021 - 01 - 29 - 09 - 0--3 - 1--
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
4 - 0--7 - 0-0 - 2-4 - 00 - 1-1 - 41 - 27 - 0
SZÜGY SE
4 - 0-4 - 2-3 - 0-6 - 19 - 2--3 - 4-11 - 0
VARSÁNY SE
--0 - 4-0 - 61 - 10 - 26 - 1-0 - 41 - 3--

Meccsek

NÓGRÁDSÁP SE

2018. 08. 26. 15:00
Szendehely FC sportpálya
2018. 08. 26. 15:00
Szendehely FC sportpálya
SZENDEHELY FC
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 09. 01. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 09. 01. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 09. 09. 14:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 09. 09. 14:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
SZÜGY SE
2018. 11. 17. 11:00
Rétság sportpálya
2018. 11. 17. 11:00
Rétság sportpálya
RÉTSÁG VSE
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 09. 23. 14:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 09. 23. 14:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
VARSÁNY SE
2018. 09. 29. 14:00
Őrhalom SE sportpálya
2018. 09. 29. 14:00
Őrhalom SE sportpálya
ŐRHALOM SE
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 10. 07. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
NŐTINCS SE
2018. 10. 14. 13:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2018. 10. 14. 13:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 10. 21. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 10. 21. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
NAGYOROSZI HBB SE
2018. 10. 27. 11:30
Mohora SE sportpálya
2018. 10. 27. 11:30
Mohora SE sportpálya
UNICUM FC MOHORA
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 11. 04. 11:30
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 11. 04. 11:30
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
MAGYARGÉC SE
2018. 11. 11. 11:30
Nógrádsáp SE sportpálya
2018. 11. 11. 11:30
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
BÁNK SE
2019. 03. 16. 13:00
Bercel KSK sportpálya
2019. 03. 16. 13:00
Bercel KSK sportpálya
BERCEL KSK
03. 16. 13:00
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 03. 24. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 03. 24. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
SZENDEHELY FC
2019. 03. 31. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 03. 31. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
DIÓSJENŐ SE
2019. 04. 06. 14:30
Szügy SE sportpálya
2019. 04. 06. 14:30
Szügy SE sportpálya
SZÜGY SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 05. 08. 16:00
Rétság sportpálya
2019. 05. 08. 16:00
Rétság sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
RÉTSÁG VSE
2019. 04. 20. 14:30
Varsány SE sportpálya
2019. 04. 20. 14:30
Varsány SE sportpálya
VARSÁNY SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 04. 28. 14:30
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 04. 28. 14:30
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
ŐRHALOM SE
2019. 05. 05. 15:00
Nőtincs SE sportpálya
2019. 05. 05. 15:00
Nőtincs SE sportpálya
NŐTINCS SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 05. 12. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 05. 12. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2019. 05. 19. 15:00
Nagyoroszi SK sportpálya
2019. 05. 19. 15:00
Nagyoroszi SK sportpálya
NAGYOROSZI HBB SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 05. 26. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 05. 26. 15:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
UNICUM FC MOHORA
2019. 06. 01. 15:00
Magyargéc SE sportpálya
2019. 06. 01. 15:00
Magyargéc SE sportpálya
MAGYARGÉC SE
NÓGRÁDSÁP SE
2019. 06. 09. 15:00
Bánk SE Sporttelep
2019. 06. 09. 15:00
Bánk SE Sporttelep
BÁNK SE
NÓGRÁDSÁP SE

DIÓSJENŐ SE

2018. 08. 18. 15:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 08. 18. 15:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
BÁNK SE
2018. 10. 22. 13:00
Bercel KSK sportpálya
2018. 10. 22. 13:00
Bercel KSK sportpálya
BERCEL KSK
DIÓSJENŐ SE
2018. 09. 01. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 09. 01. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
NÓGRÁDSÁP SE
2018. 09. 08. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 09. 08. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
SZENDEHELY FC
2018. 09. 15. 14:00
Szügy SE sportpálya
2018. 09. 15. 14:00
Szügy SE sportpálya
SZÜGY SE
DIÓSJENŐ SE
2018. 09. 22. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
RÉTSÁG VSE
2018. 09. 30. 14:00
Varsány SE sportpálya
2018. 09. 30. 14:00
Varsány SE sportpálya
VARSÁNY SE
DIÓSJENŐ SE
2018. 10. 06. 13:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 10. 06. 13:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
ŐRHALOM SE
2018. 10. 14. 13:00
Nőtincs SE sportpálya
2018. 10. 14. 13:00
Nőtincs SE sportpálya
NŐTINCS SE
DIÓSJENŐ SE
2018. 10. 20. 13:00
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 10. 20. 13:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
2018. 10. 28. 11:30
Nagyoroszi SK sportpálya
2018. 10. 28. 11:30
Nagyoroszi SK sportpálya
NAGYOROSZI HBB SE
DIÓSJENŐ SE
2018. 11. 03. 11:30
Diósjenői SE Sporttelep
2018. 11. 03. 11:30
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
UNICUM FC MOHORA
2018. 11. 11. 11:30
Magyargéc SE sportpálya
2018. 11. 11. 11:30
Magyargéc SE sportpálya
MAGYARGÉC SE
DIÓSJENŐ SE
2019. 03. 17. 13:00
Bánk SE Sporttelep
2019. 03. 17. 13:00
Bánk SE Sporttelep
BÁNK SE
DIÓSJENŐ SE
2019. 03. 23. 13:00
Nógrád SE sportpálya
2019. 03. 23. 13:00
Nógrád SE sportpálya
DIÓSJENŐ SE
BERCEL KSK
2019. 03. 31. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
2019. 03. 31. 13:00
Nógrádsáp SE sportpálya
NÓGRÁDSÁP SE
DIÓSJENŐ SE
2019. 04. 07. 14:30
Szendehely FC sportpálya
2019. 04. 07. 14:30
Szendehely FC sportpálya
SZENDEHELY FC
DIÓSJENŐ SE
2019. 04. 13. 14:30
Diósjenői SE Sporttelep
2019. 04. 13. 14:30
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
SZÜGY SE
2019. 04. 20. 14:30
Rétság sportpálya
2019. 04. 20. 14:30
Rétság sportpálya
RÉTSÁG VSE
DIÓSJENŐ SE
2019. 04. 27. 14:30
Diósjenői SE Sporttelep
2019. 04. 27. 14:30
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
VARSÁNY SE
2019. 05. 05. 15:00
Őrhalom SE sportpálya
2019. 05. 05. 15:00
Őrhalom SE sportpálya
ŐRHALOM SE
DIÓSJENŐ SE
2019. 05. 11. 15:00
Diósjenői SE Sporttelep
2019. 05. 11. 15:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
NŐTINCS SE
2019. 05. 18. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
2019. 05. 18. 15:00
Balassagyarmat, Vizy Zs. úti sportpálya
SZENT IMRE DSE BGYARMAT
DIÓSJENŐ SE
2019. 05. 25. 15:00
Diósjenői SE Sporttelep
2019. 05. 25. 15:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
NAGYOROSZI HBB SE
2019. 06. 01. 15:00
Mohora SE sportpálya
2019. 06. 01. 15:00
Mohora SE sportpálya
UNICUM FC MOHORA
DIÓSJENŐ SE
2019. 06. 09. 15:00
Diósjenői SE Sporttelep
2019. 06. 09. 15:00
Diósjenői SE Sporttelep
DIÓSJENŐ SE
MAGYARGÉC SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->