Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 19. forduló

2019.03.17 - 14:30

Öreglak, Öreglaki MEDOSZ SE

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
TAKÁCS MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSÓS JÁNOS, IZSÁK JÁNOS JÓZSEF
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
90'
45'

Gólok

MÁRTON LAJOS

19'

1 - 0

 

PINTÉR JÓZSEF

31'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 19 14 3 2 53 18 35 45 9.5
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 19 12 2 5 46 34 12 38 9.1
3 FC BARCS FC BARCS 19 11 4 4 52 24 28 37 8.7
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 19 10 5 4 39 24 15 35 8.8
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 19 10 3 6 55 26 29 33 8.8
6 JUTA SE JUTA SE 19 10 3 6 51 23 28 33 8.6
7 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 19 10 3 6 36 32 4 33 8.1
8 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 19 7 7 5 32 28 4 28 8.4
9 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 19 8 2 9 32 39 -7 26 7.7
10 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 19 7 5 7 32 33 -1 26 9
11 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 19 7 5 7 28 30 -2 26 8.6
12 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 19 7 3 9 36 36 0 24 8.6
13 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 19 6 4 9 50 49 1 22 8
14 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 19 3 2 14 26 77 -51 11 8.2
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 19 3 0 16 17 67 -50 9 8.2
16 KARÁD SC KARÁD SC 19 1 1 17 24 69 -45 4 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 10 9 1 0 17 0 17 28 9 6 3 0 11 4 7 21 19 15 4 0 28 4 24 49
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 10 5 2 3 15 9 6 17 9 5 3 1 14 7 7 18 19 10 5 4 29 16 13 35
3 KARÁD SC FC BARCS 10 5 3 2 15 9 6 18 9 4 3 2 6 4 2 15 19 9 6 4 21 13 8 33
4 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 10 4 5 1 11 5 6 17 9 4 3 2 9 5 4 15 19 8 8 3 20 10 10 32
5 KARÁD SC JUTA SE 10 3 5 2 11 8 3 14 9 5 1 3 14 4 10 16 19 8 6 5 25 12 13 30
6 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 4 4 2 11 9 2 16 9 4 2 3 7 8 -1 14 19 8 6 5 18 17 1 30
7 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 9 3 4 2 10 8 2 13 10 4 5 1 11 6 5 17 19 7 9 3 21 14 7 30
8 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 10 4 3 3 14 13 1 15 9 3 6 0 12 8 4 15 19 7 9 3 26 21 5 30
9 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 9 4 3 2 10 6 4 15 10 4 2 4 8 9 -1 14 19 8 5 6 18 15 3 29
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 9 5 1 3 7 6 1 16 10 2 2 6 6 10 -4 8 19 7 3 9 13 16 -3 24
11 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 9 4 2 3 7 4 3 14 10 2 4 4 9 11 -2 10 19 6 6 7 16 15 1 24
12 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 9 3 4 2 8 9 -1 13 10 2 2 6 6 10 -4 8 19 5 6 8 14 19 -5 21
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 9 0 6 3 3 6 -3 6 10 3 2 5 5 8 -3 11 19 3 8 8 8 14 -6 17
14 KARÁD SC BERZENCE SE 10 3 0 7 5 15 -10 9 9 0 1 8 3 19 -16 1 19 3 1 15 8 34 -26 10
15 KARÁD SC KARÁD SC 9 1 2 6 2 10 -8 5 10 0 4 6 7 16 -9 4 19 1 6 12 9 26 -17 9
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 9 0 1 8 5 17 -12 1 10 1 3 6 6 22 -16 6 19 1 4 14 11 39 -28 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 10 9 0 1 33 7 26 27 9 5 3 1 20 11 9 18 19 14 3 2 53 18 35 45
2 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 8 1 1 29 11 18 25 9 4 1 4 17 23 -6 13 19 12 2 5 46 34 12 38
3 KARÁD SC FC BARCS 10 7 2 1 36 15 21 23 9 4 2 3 16 9 7 14 19 11 4 4 52 24 28 37
4 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 9 5 2 2 21 14 7 17 10 5 3 2 18 10 8 18 19 10 5 4 39 24 15 35
5 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 10 5 3 2 27 11 16 18 9 5 0 4 28 15 13 15 19 10 3 6 55 26 29 33
6 KARÁD SC JUTA SE 10 4 1 5 28 17 11 13 9 6 2 1 23 6 17 20 19 10 3 6 51 23 28 33
7 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 9 5 3 1 20 8 12 18 10 5 0 5 16 24 -8 15 19 10 3 6 36 32 4 33
8 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 10 3 4 3 17 16 1 13 9 4 3 2 15 12 3 15 19 7 7 5 32 28 4 28
9 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 9 5 0 4 20 17 3 15 10 3 2 5 12 22 -10 11 19 8 2 9 32 39 -7 26
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 9 5 1 3 18 13 5 16 10 2 4 4 14 20 -6 10 19 7 5 7 32 33 -1 26
11 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 9 3 4 2 14 11 3 13 10 4 1 5 14 19 -5 13 19 7 5 7 28 30 -2 26
12 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 9 3 3 3 19 14 5 12 10 4 0 6 17 22 -5 12 19 7 3 9 36 36 0 24
13 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 10 4 1 5 25 23 2 13 9 2 3 4 25 26 -1 9 19 6 4 9 50 49 1 22
14 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 9 1 0 8 14 40 -26 3 10 2 2 6 12 37 -25 8 19 3 2 14 26 77 -51 11
15 KARÁD SC BERZENCE SE 10 3 0 7 12 25 -13 9 9 0 0 9 5 42 -37 0 19 3 0 16 17 67 -50 9
16 KARÁD SC KARÁD SC 9 1 1 7 11 23 -12 4 10 0 0 10 13 46 -33 0 19 1 1 17 24 69 -45 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 5-1 - 5--1 - 26 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 1-3 - 33 - 20 - 10 - 0--1 - 1-1 - 11 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 6-0 - 3-0 - 2-1 - 2-
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0--0 - 3--4 - 11 - 12 - 2--1 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6--1 - 4-1 - 5-0 - 64 - 3-0 - 42 - 42 - 42 - 4-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6-4 - 04 - 03 - 01 - 14 - 1----0 - 41 - 1-2 - 1
FC BARCS
4 - 4--2 - 1-0 - 04 - 00 - 25 - 0-7 - 1-4 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0--3 - 02 - 3-2 - 1---2 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 26 - 12 - 30 - 2-4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0-2 - 30 - 1-0 - 2-0 - 12 - 21 - 2--1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2-3 - 10 - 00 - 11 - 03 - 41 - 1--1 - 12 - 3--
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 01 - 4-1 - 00 - 34 - 21 - 1---1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1--3 - 07 - 2-3 - 04 - 01 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 32 - 04 - 14 - 1----0 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
-3 - 04 - 0--0 - 01 - 1--4 - 02 - 41 - 12 - 0-3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 13 - 13 - 1-2 - 2-0 - 1

Meccsek

ÖREGLAKI MEDOSZ SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 19. 17:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 08. 19. 17:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KISKORPÁDI SE
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 15. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 23. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 09. 23. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 29. 16:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 07. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 10. 07. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KARÁD SC
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 21. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 10. 21. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 11. 11. 13:30
Barcsi Sport Club
2018. 11. 11. 13:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 31. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 04. 07. 15:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 04. 14. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 14. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 21. 16:30
Karád Sport Club
2019. 04. 21. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 05. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
FC BARCS
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
06. 02. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE

BALATONSZABADI LE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FC BARCS
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KARÁD SC
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
06. 02. 17:00
BALATONSZABADI LE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol