Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 20. forduló

2019.03.24 - 15:00

Csököly, Csököly Önkrományzati Sportegyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
KNÉZICS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS JÁNOS, TÓTH BÉLA
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

14'

FÉSŰS ÁDÁM

 

0 - 2

39'

ROMÁN PÉTER

 

0 - 3

43'

FÉSŰS ÁDÁM

 

0 - 4

80'

SZEGI ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 20 14 3 3 53 21 32 45 9.5
2 FC BARCS FC BARCS 20 12 4 4 55 26 29 40 9
3 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 20 12 2 6 47 37 10 38 9.3
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 20 11 5 4 43 25 18 38 8.9
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 20 11 3 6 59 26 33 36 9
6 JUTA SE JUTA SE 20 11 3 6 53 23 30 36 8.9
7 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 20 11 3 6 42 32 10 36 8.3
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 20 9 2 9 35 41 -6 29 8
9 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 20 8 5 7 35 33 2 29 8.6
10 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 20 7 7 6 33 32 1 28 8.1
11 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 20 8 3 9 39 37 2 27 8.4
12 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 20 7 5 8 28 32 -4 26 8.6
13 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 20 6 4 10 50 55 -5 22 8
14 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 20 3 2 15 26 81 -55 11 8
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 20 3 0 17 19 70 -51 9 8.2
16 KARÁD SC KARÁD SC 20 1 1 18 26 72 -46 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 10 9 1 0 17 0 17 28 10 6 3 1 11 5 6 21 20 15 4 1 28 5 23 49
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 10 5 2 3 15 9 6 17 10 6 3 1 17 7 10 21 20 11 5 4 32 16 16 38
3 KARÁD SC FC BARCS 10 5 3 2 15 9 6 18 10 4 4 2 7 5 2 16 20 9 7 4 22 14 8 34
4 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 10 4 4 2 12 8 4 16 10 4 5 1 11 6 5 17 20 8 9 3 23 14 9 33
5 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 10 4 5 1 11 5 6 17 10 4 3 3 9 7 2 15 20 8 8 4 20 12 8 32
6 KARÁD SC JUTA SE 10 3 5 2 11 8 3 14 10 5 2 3 14 4 10 17 20 8 7 5 25 12 13 31
7 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 4 4 2 11 9 2 16 10 4 3 3 7 8 -1 15 20 8 7 5 18 17 1 31
8 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 10 4 4 2 10 6 4 16 10 4 2 4 8 9 -1 14 20 8 6 6 18 15 3 30
9 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 10 4 3 3 14 13 1 15 10 3 6 1 12 12 0 15 20 7 9 4 26 25 1 30
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 10 6 1 3 8 6 2 19 10 2 2 6 6 10 -4 8 20 8 3 9 14 16 -2 27
11 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 10 5 2 3 11 4 7 17 10 2 4 4 9 11 -2 10 20 7 6 7 20 15 5 27
12 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 10 3 5 2 10 11 -1 14 10 2 2 6 6 10 -4 8 20 5 7 8 16 21 -5 22
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 10 0 7 3 3 6 -3 7 10 3 2 5 5 8 -3 11 20 3 9 8 8 14 -6 18
14 KARÁD SC BERZENCE SE 10 3 0 7 5 15 -10 9 10 0 2 8 5 21 -16 2 20 3 2 15 10 36 -26 11
15 KARÁD SC KARÁD SC 10 1 3 6 3 11 -8 6 10 0 4 6 7 16 -9 4 20 1 7 12 10 27 -17 10
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 10 0 1 9 5 20 -15 1 10 1 3 6 6 22 -16 6 20 1 4 15 11 42 -31 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 10 9 0 1 33 7 26 27 10 5 3 2 20 14 6 18 20 14 3 3 53 21 32 45
2 KARÁD SC FC BARCS 10 7 2 1 36 15 21 23 10 5 2 3 19 11 8 17 20 12 4 4 55 26 29 40
3 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 8 1 1 29 11 18 25 10 4 1 5 18 26 -8 13 20 12 2 6 47 37 10 38
4 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 10 6 2 2 25 15 10 20 10 5 3 2 18 10 8 18 20 11 5 4 43 25 18 38
5 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 10 5 3 2 27 11 16 18 10 6 0 4 32 15 17 18 20 11 3 6 59 26 33 36
6 KARÁD SC JUTA SE 10 4 1 5 28 17 11 13 10 7 2 1 25 6 19 23 20 11 3 6 53 23 30 36
7 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 10 6 3 1 26 8 18 21 10 5 0 5 16 24 -8 15 20 11 3 6 42 32 10 36
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 10 6 0 4 23 19 4 18 10 3 2 5 12 22 -10 11 20 9 2 9 35 41 -6 29
9 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 10 6 1 3 21 13 8 19 10 2 4 4 14 20 -6 10 20 8 5 7 35 33 2 29
10 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 10 3 4 3 17 16 1 13 10 4 3 3 16 16 0 15 20 7 7 6 33 32 1 28
11 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 10 4 3 3 22 15 7 15 10 4 0 6 17 22 -5 12 20 8 3 9 39 37 2 27
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 10 3 4 3 14 13 1 13 10 4 1 5 14 19 -5 13 20 7 5 8 28 32 -4 26
13 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 10 4 1 5 25 23 2 13 10 2 3 5 25 32 -7 9 20 6 4 10 50 55 -5 22
14 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 10 1 0 9 14 44 -30 3 10 2 2 6 12 37 -25 8 20 3 2 15 26 81 -55 11
15 KARÁD SC BERZENCE SE 10 3 0 7 12 25 -13 9 10 0 0 10 7 45 -38 0 20 3 0 17 19 70 -51 9
16 KARÁD SC KARÁD SC 10 1 1 8 13 26 -13 4 10 0 0 10 13 46 -33 0 20 1 1 18 26 72 -46 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 5-1 - 5--1 - 26 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 1-3 - 33 - 20 - 10 - 00 - 2-1 - 1-1 - 11 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 6-0 - 3-0 - 2-1 - 2-
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0--0 - 3--4 - 11 - 12 - 2-3 - 11 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6--1 - 4-1 - 5-0 - 64 - 3-0 - 42 - 42 - 42 - 40 - 4
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6-4 - 04 - 03 - 01 - 14 - 1--4 - 1-0 - 41 - 1-2 - 1
FC BARCS
4 - 4--2 - 1-0 - 04 - 00 - 25 - 0-7 - 1-4 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0-3 - 23 - 02 - 3-2 - 1---2 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 26 - 12 - 30 - 2-4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0-2 - 30 - 12 - 30 - 2-0 - 12 - 21 - 2--1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2-3 - 10 - 00 - 11 - 03 - 41 - 1--1 - 12 - 3--
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 01 - 4-1 - 00 - 34 - 21 - 13 - 0--1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1--3 - 07 - 2-3 - 04 - 01 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 32 - 04 - 14 - 1----0 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
6 - 03 - 04 - 0--0 - 01 - 1--4 - 02 - 41 - 12 - 0-3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 13 - 13 - 1-2 - 2-0 - 1

Meccsek

CSÖKÖLY Ö.SE

2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KARÁD SC
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FC BARCS
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 11. 11. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE

SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD

2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KARÁD SC
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FC BARCS
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BÖHÖNYE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom