Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 20. forduló

2019.03.23 - 15:00

Balatonszabadi, Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
HEGYI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IZSÁK JÁNOS JÓZSEF, GÖNDÖCZ PETRA
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

72'

BARBARICS ANDRÁS

 

0 - 2

76'

HÁZI ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 20 14 3 3 53 21 32 45 9.5
2 FC BARCS FC BARCS 20 12 4 4 55 26 29 40 9
3 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 20 12 2 6 47 37 10 38 9.3
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 20 11 5 4 43 25 18 38 8.9
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 20 11 3 6 59 26 33 36 9
6 JUTA SE JUTA SE 20 11 3 6 53 23 30 36 8.9
7 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 20 11 3 6 42 32 10 36 8.3
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 20 9 2 9 35 41 -6 29 8
9 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 20 8 5 7 35 33 2 29 8.6
10 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 20 7 7 6 33 32 1 28 8.1
11 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 20 8 3 9 39 37 2 27 8.4
12 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 20 7 5 8 28 32 -4 26 8.6
13 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 20 6 4 10 50 55 -5 22 8
14 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 20 3 2 15 26 81 -55 11 8
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 20 3 0 17 19 70 -51 9 8.2
16 KARÁD SC KARÁD SC 20 1 1 18 26 72 -46 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 10 9 1 0 17 0 17 28 10 6 3 1 11 5 6 21 20 15 4 1 28 5 23 49
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 10 5 2 3 15 9 6 17 10 6 3 1 17 7 10 21 20 11 5 4 32 16 16 38
3 KARÁD SC FC BARCS 10 5 3 2 15 9 6 18 10 4 4 2 7 5 2 16 20 9 7 4 22 14 8 34
4 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 10 4 4 2 12 8 4 16 10 4 5 1 11 6 5 17 20 8 9 3 23 14 9 33
5 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 10 4 5 1 11 5 6 17 10 4 3 3 9 7 2 15 20 8 8 4 20 12 8 32
6 KARÁD SC JUTA SE 10 3 5 2 11 8 3 14 10 5 2 3 14 4 10 17 20 8 7 5 25 12 13 31
7 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 4 4 2 11 9 2 16 10 4 3 3 7 8 -1 15 20 8 7 5 18 17 1 31
8 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 10 4 4 2 10 6 4 16 10 4 2 4 8 9 -1 14 20 8 6 6 18 15 3 30
9 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 10 4 3 3 14 13 1 15 10 3 6 1 12 12 0 15 20 7 9 4 26 25 1 30
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 10 6 1 3 8 6 2 19 10 2 2 6 6 10 -4 8 20 8 3 9 14 16 -2 27
11 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 10 5 2 3 11 4 7 17 10 2 4 4 9 11 -2 10 20 7 6 7 20 15 5 27
12 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 10 3 5 2 10 11 -1 14 10 2 2 6 6 10 -4 8 20 5 7 8 16 21 -5 22
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 10 0 7 3 3 6 -3 7 10 3 2 5 5 8 -3 11 20 3 9 8 8 14 -6 18
14 KARÁD SC BERZENCE SE 10 3 0 7 5 15 -10 9 10 0 2 8 5 21 -16 2 20 3 2 15 10 36 -26 11
15 KARÁD SC KARÁD SC 10 1 3 6 3 11 -8 6 10 0 4 6 7 16 -9 4 20 1 7 12 10 27 -17 10
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 10 0 1 9 5 20 -15 1 10 1 3 6 6 22 -16 6 20 1 4 15 11 42 -31 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 10 9 0 1 33 7 26 27 10 5 3 2 20 14 6 18 20 14 3 3 53 21 32 45
2 KARÁD SC FC BARCS 10 7 2 1 36 15 21 23 10 5 2 3 19 11 8 17 20 12 4 4 55 26 29 40
3 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 8 1 1 29 11 18 25 10 4 1 5 18 26 -8 13 20 12 2 6 47 37 10 38
4 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 10 6 2 2 25 15 10 20 10 5 3 2 18 10 8 18 20 11 5 4 43 25 18 38
5 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 10 5 3 2 27 11 16 18 10 6 0 4 32 15 17 18 20 11 3 6 59 26 33 36
6 KARÁD SC JUTA SE 10 4 1 5 28 17 11 13 10 7 2 1 25 6 19 23 20 11 3 6 53 23 30 36
7 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 10 6 3 1 26 8 18 21 10 5 0 5 16 24 -8 15 20 11 3 6 42 32 10 36
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 10 6 0 4 23 19 4 18 10 3 2 5 12 22 -10 11 20 9 2 9 35 41 -6 29
9 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 10 6 1 3 21 13 8 19 10 2 4 4 14 20 -6 10 20 8 5 7 35 33 2 29
10 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 10 3 4 3 17 16 1 13 10 4 3 3 16 16 0 15 20 7 7 6 33 32 1 28
11 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 10 4 3 3 22 15 7 15 10 4 0 6 17 22 -5 12 20 8 3 9 39 37 2 27
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 10 3 4 3 14 13 1 13 10 4 1 5 14 19 -5 13 20 7 5 8 28 32 -4 26
13 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 10 4 1 5 25 23 2 13 10 2 3 5 25 32 -7 9 20 6 4 10 50 55 -5 22
14 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 10 1 0 9 14 44 -30 3 10 2 2 6 12 37 -25 8 20 3 2 15 26 81 -55 11
15 KARÁD SC BERZENCE SE 10 3 0 7 12 25 -13 9 10 0 0 10 7 45 -38 0 20 3 0 17 19 70 -51 9
16 KARÁD SC KARÁD SC 10 1 1 8 13 26 -13 4 10 0 0 10 13 46 -33 0 20 1 1 18 26 72 -46 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 5-1 - 5--1 - 26 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 1-3 - 33 - 20 - 10 - 00 - 2-1 - 1-1 - 11 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 6-0 - 3-0 - 2-1 - 2-
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0--0 - 3--4 - 11 - 12 - 2-3 - 11 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6--1 - 4-1 - 5-0 - 64 - 3-0 - 42 - 42 - 42 - 40 - 4
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 6-4 - 04 - 03 - 01 - 14 - 1--4 - 1-0 - 41 - 1-2 - 1
FC BARCS
4 - 4--2 - 1-0 - 04 - 00 - 25 - 0-7 - 1-4 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0-3 - 23 - 02 - 3-2 - 1---2 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 26 - 12 - 30 - 2-4 - 13 - 0-
KARÁD SC
-1 - 44 - 0-2 - 30 - 12 - 30 - 2-0 - 12 - 21 - 2--1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2-3 - 10 - 00 - 11 - 03 - 41 - 1--1 - 12 - 3--
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 01 - 4-1 - 00 - 34 - 21 - 13 - 0--1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1--3 - 07 - 2-3 - 04 - 01 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 0-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 32 - 04 - 14 - 1----0 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
6 - 03 - 04 - 0--0 - 01 - 1--4 - 02 - 41 - 12 - 0-3 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 13 - 13 - 1-2 - 2-0 - 1

Meccsek

BALATONSZABADI LE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FC BARCS
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KARÁD SC
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
06. 02. 17:00
BALATONSZABADI LE

JUTA SE

2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 09. 21. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
JUTA SE
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 26. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
2018. 09. 23. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
2018. 10. 07. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
JUTA SE
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
2018. 10. 21. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
2018. 11. 04. 13:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
2018. 11. 18. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KARÁD SC
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
2019. 02. 24. 14:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 10. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
JUTA SE
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 03. 17. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 20. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
JUTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 28. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FC BARCS
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
JUTA SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
06. 02. 17:00
JUTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol