Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 22. forduló

2019.04.06 - 15:30

Mezőcsokonya, Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
BALIKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GOLUBICS ZOLTÁN, VIDA RÓBERT
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
90'
45'

Gólok

CSER GÁBOR

3'

1 - 0

 

BALOGH RAJMUND

54'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 22 15 3 4 56 23 33 48 9
2 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 22 13 5 4 50 28 22 44 9
3 FC BARCS FC BARCS 22 13 4 5 58 29 29 43 9.1
4 JUTA SE JUTA SE 22 13 3 6 56 24 32 42 9
5 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 22 12 4 6 46 32 14 40 8.4
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 22 12 3 7 61 29 32 39 8.5
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 22 12 2 8 50 46 4 38 8.5
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 22 10 2 10 39 45 -6 32 8.4
9 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 22 9 5 8 38 36 2 32 8.2
10 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 22 8 5 9 31 35 -4 29 8.6
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 22 7 8 7 33 36 -3 29 7.9
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 22 8 4 10 56 56 0 28 8.4
13 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 22 8 3 11 40 41 -1 27 8.4
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 22 5 0 17 24 71 -47 15 8.7
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 22 3 2 17 27 85 -58 11 7.9
16 KARÁD SC KARÁD SC 22 1 1 20 28 77 -49 4 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 11 10 1 0 18 0 18 31 11 6 4 1 12 6 6 22 22 16 5 1 30 6 24 53
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 11 6 2 3 17 9 8 20 11 6 3 2 17 8 9 21 22 12 5 5 34 17 17 41
3 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 11 5 4 2 13 8 5 19 11 5 5 1 15 7 8 20 22 10 9 3 28 15 13 39
4 KARÁD SC FC BARCS 11 5 4 2 16 10 6 19 11 5 4 2 8 5 3 19 22 10 8 4 24 15 9 38
5 KARÁD SC JUTA SE 11 3 6 2 12 9 3 15 11 6 2 3 15 4 11 20 22 9 8 5 27 13 14 35
6 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 11 4 6 1 11 5 6 18 11 4 3 4 9 8 1 15 22 8 9 5 20 13 7 33
7 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 11 5 3 3 17 13 4 18 11 3 6 2 12 13 -1 15 22 8 9 5 29 26 3 33
8 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 11 6 2 3 13 4 9 20 11 2 5 4 9 11 -2 11 22 8 7 7 22 15 7 31
9 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 11 4 4 3 12 13 -1 16 11 4 3 4 7 10 -3 15 22 8 7 7 19 23 -4 31
10 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 11 4 4 3 10 7 3 16 11 4 2 5 8 11 -3 14 22 8 6 8 18 18 0 30
11 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 11 6 1 4 8 7 1 19 11 2 2 7 6 12 -6 8 22 8 3 11 14 19 -5 27
12 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 11 4 5 2 11 11 0 17 11 2 2 7 6 13 -7 8 22 6 7 9 17 24 -7 25
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 11 1 7 3 5 6 -1 10 11 3 2 6 5 9 -4 11 22 4 9 9 10 15 -5 21
14 KARÁD SC BERZENCE SE 11 4 0 7 7 15 -8 12 11 0 3 8 5 21 -16 3 22 4 3 15 12 36 -24 15
15 KARÁD SC KARÁD SC 11 2 3 6 4 11 -7 9 11 0 4 7 7 18 -11 4 22 2 7 13 11 29 -18 13
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 11 0 2 9 5 20 -15 2 11 1 4 6 7 23 -16 7 22 1 6 15 12 43 -31 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 11 10 0 1 35 7 28 30 11 5 3 3 21 16 5 18 22 15 3 4 56 23 33 48
2 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 11 7 2 2 27 15 12 23 11 6 3 2 23 13 10 21 22 13 5 4 50 28 22 44
3 KARÁD SC FC BARCS 11 8 2 1 38 16 22 26 11 5 2 4 20 13 7 17 22 13 4 5 58 29 29 43
4 KARÁD SC JUTA SE 11 5 1 5 30 18 12 16 11 8 2 1 26 6 20 26 22 13 3 6 56 24 32 42
5 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 11 7 3 1 30 8 22 24 11 5 1 5 16 24 -8 16 22 12 4 6 46 32 14 40
6 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 11 6 3 2 29 12 17 21 11 6 0 5 32 17 15 18 22 12 3 7 61 29 32 39
7 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 11 8 1 2 32 16 16 25 11 4 1 6 18 30 -12 13 22 12 2 8 50 46 4 38
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 11 7 0 4 27 19 8 21 11 3 2 6 12 26 -14 11 22 10 2 10 39 45 -6 32
9 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 11 7 1 3 23 14 9 22 11 2 4 5 15 22 -7 10 22 9 5 8 38 36 2 32
10 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 11 4 4 3 17 14 3 16 11 4 1 6 14 21 -7 13 22 8 5 9 31 35 -4 29
11 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 11 3 5 3 17 16 1 14 11 4 3 4 16 20 -4 15 22 7 8 7 33 36 -3 29
12 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 11 5 1 5 29 23 6 16 11 3 3 5 27 33 -6 12 22 8 4 10 56 56 0 28
13 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 11 4 3 4 22 16 6 15 11 4 0 7 18 25 -7 12 22 8 3 11 40 41 -1 27
14 KARÁD SC BERZENCE SE 11 4 0 7 15 26 -11 12 11 1 0 10 9 45 -36 3 22 5 0 17 24 71 -47 15
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 11 1 0 10 14 46 -32 3 11 2 2 7 13 39 -26 8 22 3 2 17 27 85 -58 11
16 KARÁD SC KARÁD SC 11 1 1 9 14 28 -14 4 11 0 0 11 14 49 -35 0 22 1 1 20 28 77 -49 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 5-1 - 5-4 - 01 - 26 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 13 - 13 - 33 - 20 - 10 - 00 - 2-1 - 1-1 - 11 - 2--
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 63 - 10 - 3-0 - 2-1 - 2-
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0--0 - 3-0 - 14 - 11 - 12 - 2-3 - 11 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6-0 - 21 - 4-1 - 5-0 - 64 - 3-0 - 42 - 42 - 42 - 40 - 4
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 62 - 04 - 04 - 03 - 01 - 14 - 1--4 - 1-0 - 41 - 1-2 - 1
FC BARCS
4 - 4--2 - 12 - 10 - 04 - 00 - 25 - 0-7 - 1-4 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 0-3 - 23 - 02 - 3-2 - 1--4 - 02 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 26 - 12 - 30 - 22 - 14 - 13 - 0-
KARÁD SC
1 - 21 - 44 - 0-2 - 30 - 12 - 30 - 2-0 - 12 - 21 - 2--1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2-3 - 10 - 00 - 11 - 03 - 41 - 1--1 - 12 - 30 - 0-
LENGYELTÓTI VSE
-1 - 25 - 1-4 - 01 - 42 - 11 - 00 - 34 - 21 - 13 - 0--1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1--3 - 07 - 2-3 - 04 - 01 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 02 - 0
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 32 - 04 - 14 - 1-3 - 5--0 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
6 - 03 - 04 - 0--0 - 01 - 1--4 - 02 - 41 - 12 - 04 - 03 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 1-0 - 12 - 13 - 13 - 12 - 12 - 2-0 - 1

Meccsek

MEZŐCSOKONYA SE

2018. 08. 11. 18:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 11. 18:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KARÁD SC
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FC BARCS
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 02. 24. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 02. 24. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 04. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 04. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
06. 02. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE

SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD

2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 12. 02. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 08. 26. 17:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
2018. 09. 02. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 30. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
JUTA SE
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
2018. 10. 06. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 28. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 04. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 02. 23. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 03. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 17. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KARÁD SC
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 03. 31. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 04. 14. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 04. 21. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FC BARCS
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 06. 02. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
06. 02. 17:00
BÖHÖNYE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol