Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 24. forduló

2019.04.20 - 16:30

Mezőcsokonya, Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
KOLESÁNSZKY ZOLTÁN TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MORVAI TIBOR, ERDÉLYI KÁLMÁN
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
90'
45'

Gólok

BATHÓ IMRE

7'

1 - 0

 

BALOGH RAJMUND

73'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 24 16 3 5 59 25 34 51 9
2 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 24 14 6 4 54 29 25 48 8.8
3 JUTA SE JUTA SE 24 14 4 6 58 25 33 46 8.7
4 FC BARCS FC BARCS 24 14 4 6 60 33 27 46 8.7
5 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 24 14 4 6 53 36 17 46 8.6
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 24 13 3 8 65 31 34 42 8.1
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 24 13 2 9 54 50 4 41 8.6
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 24 11 2 11 43 50 -7 35 8.4
9 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 24 9 8 7 40 37 3 35 8.7
10 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 24 10 4 10 67 59 8 34 9
11 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 24 9 5 10 40 43 -3 32 8.4
12 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 24 9 5 10 35 39 -4 32 8.1
13 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 24 8 3 13 44 49 -5 27 7.9
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 24 6 0 18 28 74 -46 18 8.5
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 24 3 2 19 29 97 -68 11 8.1
16 KARÁD SC KARÁD SC 24 1 1 22 30 82 -52 4 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 12 11 1 0 19 0 19 34 12 7 4 1 13 6 7 25 24 18 5 1 32 6 26 59
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 12 7 2 3 18 9 9 23 12 6 4 2 18 9 9 22 24 13 6 5 36 18 18 45
3 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 12 5 5 2 13 8 5 20 12 5 6 1 16 8 8 21 24 10 11 3 29 16 13 41
4 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 12 6 3 3 20 15 5 21 12 4 6 2 14 13 1 18 24 10 9 5 34 28 6 39
5 KARÁD SC FC BARCS 12 5 4 3 16 11 5 19 12 5 4 3 8 6 2 19 24 10 8 6 24 17 7 38
6 KARÁD SC JUTA SE 12 3 7 2 13 10 3 16 12 6 3 3 15 4 11 21 24 9 10 5 28 14 14 37
7 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 12 4 7 1 12 6 6 19 12 5 3 4 11 8 3 18 24 9 10 5 23 14 9 37
8 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 12 6 3 3 15 6 9 21 12 3 5 4 11 11 0 14 24 9 8 7 26 17 9 35
9 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 12 4 5 3 13 14 -1 17 12 5 3 4 9 11 -2 18 24 9 8 7 22 25 -3 35
10 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 12 4 5 3 11 8 3 17 12 4 3 5 10 13 -3 15 24 8 8 8 21 21 0 32
11 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 12 6 1 5 8 9 -1 19 12 2 2 8 7 14 -7 8 24 8 3 13 15 23 -8 27
12 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 12 4 5 3 11 12 -1 17 12 2 3 7 7 14 -7 9 24 6 8 10 18 26 -8 26
13 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 12 1 7 4 5 8 -3 10 12 4 2 6 6 9 -3 14 24 5 9 10 11 17 -6 24
14 KARÁD SC BERZENCE SE 12 5 0 7 9 16 -7 15 12 0 3 9 5 22 -17 3 24 5 3 16 14 38 -24 18
15 KARÁD SC KARÁD SC 12 2 3 7 5 13 -8 9 12 0 5 7 8 19 -11 5 24 2 8 14 13 32 -19 14
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 12 0 2 10 5 22 -17 2 12 1 4 7 9 26 -17 7 24 1 6 17 14 48 -34 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 12 11 0 1 37 7 30 33 12 5 3 4 22 18 4 18 24 16 3 5 59 25 34 51
2 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 12 7 3 2 27 15 12 24 12 7 3 2 27 14 13 24 24 14 6 4 54 29 25 48
3 KARÁD SC JUTA SE 12 6 1 5 32 19 13 19 12 8 3 1 26 6 20 27 24 14 4 6 58 25 33 46
4 KARÁD SC FC BARCS 12 9 2 1 40 17 23 29 12 5 2 5 20 16 4 17 24 14 4 6 60 33 27 46
5 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 12 8 3 1 34 11 23 27 12 6 1 5 19 25 -6 19 24 14 4 6 53 36 17 46
6 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 12 7 3 2 32 12 20 24 12 6 0 6 33 19 14 18 24 13 3 8 65 31 34 42
7 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 12 8 1 3 34 19 15 25 12 5 1 6 20 31 -11 16 24 13 2 9 54 50 4 41
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 12 7 0 5 28 22 6 21 12 4 2 6 15 28 -13 14 24 11 2 11 43 50 -7 35
9 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 12 4 5 3 20 17 3 17 12 5 3 4 20 20 0 18 24 9 8 7 40 37 3 35
10 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 12 6 1 5 37 25 12 19 12 4 3 5 30 34 -4 15 24 10 4 10 67 59 8 34
11 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 12 7 1 4 24 17 7 22 12 2 4 6 16 26 -10 10 24 9 5 10 40 43 -3 32
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 12 4 4 4 18 17 1 16 12 5 1 6 17 22 -5 16 24 9 5 10 35 39 -4 32
13 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 12 4 3 5 23 20 3 15 12 4 0 8 21 29 -8 12 24 8 3 13 44 49 -5 27
14 KARÁD SC BERZENCE SE 12 5 0 7 19 27 -8 15 12 1 0 11 9 47 -38 3 24 6 0 18 28 74 -46 18
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 12 1 0 11 14 50 -36 3 12 2 2 8 15 47 -32 8 24 3 2 19 29 97 -68 11
16 KARÁD SC KARÁD SC 12 1 1 10 15 30 -15 4 12 0 0 12 15 52 -37 0 24 1 1 22 30 82 -52 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 58 - 21 - 5-4 - 01 - 26 - 2-0 - 0-6 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 13 - 13 - 33 - 20 - 10 - 00 - 2-1 - 1-1 - 11 - 21 - 3-
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 63 - 10 - 34 - 10 - 2-1 - 2-
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0-1 - 40 - 3-0 - 14 - 11 - 12 - 2-3 - 11 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6-0 - 21 - 4-1 - 5-0 - 64 - 30 - 40 - 42 - 42 - 42 - 40 - 4
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 62 - 04 - 04 - 03 - 01 - 14 - 10 - 0-4 - 1-0 - 41 - 1-2 - 1
FC BARCS
4 - 4--2 - 12 - 10 - 04 - 00 - 25 - 0-7 - 12 - 14 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 01 - 33 - 23 - 02 - 3-2 - 1--4 - 02 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 4-2 - 26 - 12 - 30 - 22 - 14 - 13 - 02 - 1
KARÁD SC
1 - 21 - 44 - 0-2 - 30 - 12 - 30 - 2-0 - 12 - 21 - 21 - 2-1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2-3 - 10 - 00 - 11 - 03 - 41 - 13 - 1-1 - 12 - 30 - 0-
LENGYELTÓTI VSE
1 - 31 - 25 - 1-4 - 01 - 42 - 11 - 00 - 34 - 21 - 13 - 0--1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1-2 - 03 - 07 - 2-3 - 04 - 01 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 02 - 0
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 32 - 04 - 14 - 1-3 - 5-2 - 30 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
6 - 03 - 04 - 04 - 3-0 - 01 - 1--4 - 02 - 41 - 12 - 04 - 03 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 13 - 00 - 12 - 13 - 13 - 12 - 12 - 2-0 - 1

Meccsek

MEZŐCSOKONYA SE

2018. 08. 11. 18:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 11. 18:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KARÁD SC
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FC BARCS
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 02. 24. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 02. 24. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 04. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 04. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE

BERZENCE SE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 26. 17:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BERZENCE SE
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 09. 16:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
2018. 09. 16. 16:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BERZENCE SE
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BERZENCE SE
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 10. 14. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BERZENCE SE
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
FC BARCS
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 28. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
JUTA SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KISKORPÁDI SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BERZENCE SE
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 03. 09. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BERZENCE SE
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 17. 14:30
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BERZENCE SE
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 03. 31. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
KARÁD SC
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 28. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 05. 04. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BERZENCE SE
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 12. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BERZENCE SE
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom