Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 25. forduló

2019.04.28 - 17:00

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
PETI JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALLÉR LÁSZLÓ, SZAKÁCS GÁBOR
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

61'

MÁTÉS BALÁZS

 

0 - 2

82'

TÁBORI GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 25 17 3 5 61 25 36 54 9
2 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 25 15 6 4 56 29 27 51 8.7
3 FC BARCS FC BARCS 25 15 4 6 62 33 29 49 8.7
4 JUTA SE JUTA SE 25 14 4 7 58 27 31 46 8.6
5 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 25 14 4 7 53 38 15 46 8.4
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 25 14 3 8 66 31 35 45 8.1
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 25 14 2 9 60 51 9 44 8.7
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 25 11 2 12 46 56 -10 35 8.4
9 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 25 10 5 10 44 40 4 35 8.8
10 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 25 10 5 10 41 43 -2 35 8.5
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 25 9 8 8 40 38 2 35 8.5
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 25 10 4 11 67 61 6 34 8.7
13 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 25 9 3 13 50 52 -2 30 7.9
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 25 6 0 19 28 75 -47 18 8.4
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 25 3 2 20 30 103 -73 11 8.3
16 KARÁD SC KARÁD SC 25 1 1 23 31 91 -60 4 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 12 11 1 0 19 0 19 34 13 7 5 1 13 6 7 26 25 18 6 1 32 6 26 60
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 12 7 2 3 18 9 9 23 13 6 5 2 18 9 9 23 25 13 7 5 36 18 18 46
3 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 13 6 5 2 14 8 6 23 12 5 6 1 16 8 8 21 25 11 11 3 30 16 14 44
4 KARÁD SC FC BARCS 12 5 4 3 16 11 5 19 13 6 4 3 9 6 3 22 25 11 8 6 25 17 8 41
5 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 13 6 4 3 20 15 5 22 12 4 6 2 14 13 1 18 25 10 10 5 34 28 6 40
6 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 5 5 3 16 14 2 20 12 5 3 4 9 11 -2 18 25 10 8 7 25 25 0 38
7 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 13 4 8 1 12 6 6 20 12 5 3 4 11 8 3 18 25 9 11 5 23 14 9 38
8 KARÁD SC JUTA SE 13 3 7 3 13 11 2 16 12 6 3 3 15 4 11 21 25 9 10 6 28 15 13 37
9 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 12 6 3 3 15 6 9 21 13 3 5 5 11 12 -1 14 25 9 8 8 26 18 8 35
10 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 13 4 6 3 13 10 3 18 12 4 3 5 10 13 -3 15 25 8 9 8 23 23 0 33
11 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 12 6 1 5 8 9 -1 19 13 2 3 8 7 14 -7 9 25 8 4 13 15 23 -8 28
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 13 2 7 4 8 8 0 13 12 4 2 6 6 9 -3 14 25 6 9 10 14 17 -3 27
13 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 12 4 5 3 11 12 -1 17 13 2 4 7 9 16 -7 10 25 6 9 10 20 28 -8 27
14 KARÁD SC BERZENCE SE 13 5 1 7 9 16 -7 16 12 0 3 9 5 22 -17 3 25 5 4 16 14 38 -24 19
15 KARÁD SC KARÁD SC 12 2 3 7 5 13 -8 9 13 0 5 8 8 22 -14 5 25 2 8 15 13 35 -22 14
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 12 0 2 10 5 22 -17 2 13 1 4 8 9 29 -20 7 25 1 6 18 14 51 -37 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 12 11 0 1 37 7 30 33 13 6 3 4 24 18 6 21 25 17 3 5 61 25 36 54
2 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 13 8 3 2 29 15 14 27 12 7 3 2 27 14 13 24 25 15 6 4 56 29 27 51
3 KARÁD SC FC BARCS 12 9 2 1 40 17 23 29 13 6 2 5 22 16 6 20 25 15 4 6 62 33 29 49
4 KARÁD SC JUTA SE 13 6 1 6 32 21 11 19 12 8 3 1 26 6 20 27 25 14 4 7 58 27 31 46
5 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 12 8 3 1 34 11 23 27 13 6 1 6 19 27 -8 19 25 14 4 7 53 38 15 46
6 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 12 7 3 2 32 12 20 24 13 7 0 6 34 19 15 21 25 14 3 8 66 31 35 45
7 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 9 1 3 40 20 20 28 12 5 1 6 20 31 -11 16 25 14 2 9 60 51 9 44
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 12 7 0 5 28 22 6 21 13 4 2 7 18 34 -16 14 25 11 2 12 46 56 -10 35
9 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 13 5 4 4 27 18 9 19 12 5 1 6 17 22 -5 16 25 10 5 10 44 40 4 35
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 12 7 1 4 24 17 7 22 13 3 4 6 17 26 -9 13 25 10 5 10 41 43 -2 35
11 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 13 4 5 4 20 18 2 17 12 5 3 4 20 20 0 18 25 9 8 8 40 38 2 35
12 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 13 6 1 6 37 27 10 19 12 4 3 5 30 34 -4 15 25 10 4 11 67 61 6 34
13 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 13 5 3 5 29 23 6 18 12 4 0 8 21 29 -8 12 25 9 3 13 50 52 -2 30
14 KARÁD SC BERZENCE SE 13 5 0 8 19 28 -9 15 12 1 0 11 9 47 -38 3 25 6 0 19 28 75 -47 18
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 12 1 0 11 14 50 -36 3 13 2 2 9 16 53 -37 8 25 3 2 20 30 103 -73 11
16 KARÁD SC KARÁD SC 12 1 1 10 15 30 -15 4 13 0 0 13 16 61 -45 0 25 1 1 23 31 91 -60 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 58 - 21 - 5-4 - 01 - 26 - 2-0 - 00 - 26 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 13 - 13 - 33 - 20 - 10 - 00 - 29 - 11 - 1-1 - 11 - 21 - 3-
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 63 - 10 - 34 - 10 - 2-1 - 20 - 1
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0-1 - 40 - 36 - 30 - 14 - 11 - 12 - 2-3 - 11 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 6-0 - 21 - 4-1 - 5-0 - 64 - 30 - 40 - 42 - 42 - 42 - 40 - 4
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 62 - 04 - 04 - 03 - 01 - 14 - 10 - 0-4 - 1-0 - 41 - 12 - 02 - 1
FC BARCS
4 - 4--2 - 12 - 10 - 04 - 00 - 25 - 0-7 - 12 - 14 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 01 - 33 - 23 - 02 - 3-2 - 1--4 - 02 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 40 - 22 - 26 - 12 - 30 - 22 - 14 - 13 - 02 - 1
KARÁD SC
1 - 21 - 44 - 0-2 - 30 - 12 - 30 - 2-0 - 12 - 21 - 21 - 2-1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2-3 - 10 - 00 - 11 - 03 - 41 - 13 - 10 - 11 - 12 - 30 - 0-
LENGYELTÓTI VSE
1 - 31 - 25 - 1-4 - 01 - 42 - 11 - 00 - 34 - 21 - 13 - 0--1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1-2 - 03 - 07 - 2-3 - 04 - 01 - 26 - 1-2 - 12 - 03 - 02 - 0
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 32 - 04 - 14 - 16 - 13 - 5-2 - 30 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
6 - 03 - 04 - 04 - 3-0 - 01 - 1--4 - 02 - 41 - 12 - 04 - 03 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-2 - 28 - 1-6 - 01 - 13 - 00 - 12 - 13 - 13 - 12 - 12 - 2-0 - 1

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 12. 18:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 09. 01. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 09. 23. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
2018. 10. 27. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONBERÉNYI SE
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 04. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 11. 18. 13:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 02. 24. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 17. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
2019. 04. 07. 15:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 05. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
FC BARCS
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 05. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
INFO
BALATONBERÉNYI SE
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
06. 02. 17:00
KISKORPÁDI SE

MEZŐCSOKONYA SE

2018. 08. 11. 18:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 11. 18:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 18. 17:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 08. 25. 17:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KARÁD SC
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 08. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
LENGYELTÓTI VSE
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 15. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
JUTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 23. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 09. 29. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FC BARCS
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 21. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 10. 21. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 10. 27. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 17. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 02. 24. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 02. 24. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 02. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
2019. 03. 10. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 03. 31. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 06. 15:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
2019. 04. 13. 16:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 04. 20. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BERZENCE SE
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 04. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 04. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 05. 12. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
INFO
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 06. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
06. 02. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol