Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. Felnőtt 26. forduló

2019.05.05 - 17:00

Csököly, Csököly Önkrományzati Sportegyesület

Somogy

Megye II. Felnőtt

Játékvezető
BALIKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ORSÓS JÁNOS, CSAJÁGINÉ MÁTRAI ÉVA
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
90'
45'

Gólok

TÉGLÁS RÓBERT

21'

1 - 0

 

 

1 - 1

23'

PAPP LÁSZLÓ

 

1 - 2

43'

PAPP LÁSZLÓ

 

1 - 3

57'

FENYVESI TIBOR

 

1 - 4

59'

HORVÁTH TAMÁS

 

1 - 5

80'

JÓNÁS PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 26 17 3 6 62 27 35 54 9.2
2 FC BARCS FC BARCS 26 16 4 6 65 34 31 52 8.8
3 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 26 15 6 5 57 32 25 51 8.6
4 JUTA SE JUTA SE 26 15 4 7 60 28 32 49 8.2
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 26 15 3 8 72 32 40 48 8.5
6 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 26 14 4 8 54 40 14 46 8.1
7 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 26 14 2 10 61 55 6 44 9.1
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 26 12 2 12 49 57 -8 38 8.3
9 BALATONSZABADI LE BALATONSZABADI LE 26 11 5 10 49 41 8 38 9.1
10 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 26 11 5 10 45 44 1 38 8.5
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 26 10 8 8 42 39 3 38 8.3
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 26 10 4 12 68 67 1 34 8.3
13 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 26 10 3 13 53 54 -1 33 8.3
14 BERZENCE SE BERZENCE SE 26 6 0 20 29 78 -49 18 8.1
15 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 26 3 2 21 31 108 -77 11 8.2
16 KARÁD SC KARÁD SC 26 1 1 24 33 94 -61 4 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 13 11 2 0 20 1 19 35 13 7 5 1 13 6 7 26 26 18 7 1 33 7 26 61
2 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 13 8 2 3 19 9 10 26 13 6 5 2 18 9 9 23 26 14 7 5 37 18 19 49
3 KARÁD SC FC BARCS 13 6 4 3 19 11 8 22 13 6 4 3 9 6 3 22 26 12 8 6 28 17 11 44
4 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 13 6 5 2 14 8 6 23 13 5 6 2 16 9 7 21 26 11 11 4 30 17 13 44
5 KARÁD SC JUTA SE 13 3 7 3 13 11 2 16 13 7 3 3 17 5 12 24 26 10 10 6 30 16 14 40
6 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 13 6 4 3 20 15 5 22 13 4 6 3 14 14 0 18 26 10 10 6 34 29 5 40
7 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 13 4 8 1 12 6 6 20 13 5 4 4 12 9 3 19 26 9 12 5 24 15 9 39
8 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 5 5 3 16 14 2 20 13 5 3 5 9 13 -4 18 26 10 8 8 25 27 -2 38
9 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 13 4 6 3 13 10 3 18 13 5 3 5 13 14 -1 18 26 9 9 8 26 24 2 36
10 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 13 6 3 4 16 8 8 21 13 3 5 5 11 12 -1 14 26 9 8 9 27 20 7 35
11 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 13 7 1 5 10 9 1 22 13 2 3 8 7 14 -7 9 26 9 4 13 17 23 -6 31
12 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 13 2 7 4 8 8 0 13 13 5 2 6 8 10 -2 17 26 7 9 10 16 18 -2 30
13 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 13 5 5 3 12 12 0 20 13 2 4 7 9 16 -7 10 26 7 9 10 21 28 -7 30
14 KARÁD SC BERZENCE SE 13 5 1 7 9 16 -7 16 13 0 3 10 5 25 -20 3 26 5 4 17 14 41 -27 19
15 KARÁD SC KARÁD SC 13 2 3 8 6 16 -10 9 13 0 5 8 8 22 -14 5 26 2 8 16 14 38 -24 14
16 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 13 0 2 11 6 24 -18 2 13 1 4 8 9 29 -20 7 26 1 6 19 15 53 -38 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARÁD SC MEZŐCSOKONYA SE 13 11 0 2 38 9 29 33 13 6 3 4 24 18 6 21 26 17 3 6 62 27 35 54
2 KARÁD SC FC BARCS 13 10 2 1 43 18 25 32 13 6 2 5 22 16 6 20 26 16 4 6 65 34 31 52
3 KARÁD SC DÉL-BALATON FC BALATONSZE 13 8 3 2 29 15 14 27 13 7 3 3 28 17 11 24 26 15 6 5 57 32 25 51
4 KARÁD SC JUTA SE 13 6 1 6 32 21 11 19 13 9 3 1 28 7 21 30 26 15 4 7 60 28 32 49
5 KARÁD SC SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 13 8 3 2 38 13 25 27 13 7 0 6 34 19 15 21 26 15 3 8 72 32 40 48
6 KARÁD SC SOMOGYVÁR K.Ö.SE 13 8 3 2 35 13 22 27 13 6 1 6 19 27 -8 19 26 14 4 8 54 40 14 46
7 KARÁD SC ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 9 1 3 40 20 20 28 13 5 1 7 21 35 -14 16 26 14 2 10 61 55 6 44
8 KARÁD SC FONYÓDI PETŐFI SE 13 8 0 5 31 23 8 24 13 4 2 7 18 34 -16 14 26 12 2 12 49 57 -8 38
9 KARÁD SC BALATONSZABADI LE 13 5 4 4 27 18 9 19 13 6 1 6 22 23 -1 19 26 11 5 10 49 41 8 38
10 KARÁD SC LENGYELTÓTI VSE 13 8 1 4 28 18 10 25 13 3 4 6 17 26 -9 13 26 11 5 10 45 44 1 38
11 KARÁD SC KISKORPÁDI SE 13 4 5 4 20 18 2 17 13 6 3 4 22 21 1 21 26 10 8 8 42 39 3 38
12 KARÁD SC BALATONBERÉNYI SE 13 6 1 6 37 27 10 19 13 4 3 6 31 40 -9 15 26 10 4 12 68 67 1 34
13 KARÁD SC BÖHÖNYE KSE 13 5 3 5 29 23 6 18 13 5 0 8 24 31 -7 15 26 10 3 13 53 54 -1 33
14 KARÁD SC BERZENCE SE 13 5 0 8 19 28 -9 15 13 1 0 12 10 50 -40 3 26 6 0 20 29 78 -49 18
15 KARÁD SC CSÖKÖLY Ö.SE 13 1 0 12 15 55 -40 3 13 2 2 9 16 53 -37 8 26 3 2 21 31 108 -77 11
16 KARÁD SC KARÁD SC 13 1 1 11 17 33 -16 4 13 0 0 13 16 61 -45 0 26 1 1 24 33 94 -61 4
 
BALATONBERÉNYI SE
4 - 03 - 10 - 58 - 21 - 5-4 - 01 - 26 - 2-0 - 00 - 26 - 12 - 42 - 3
BALATONSZABADI LE
1 - 04 - 13 - 13 - 33 - 20 - 10 - 00 - 29 - 11 - 1-1 - 11 - 21 - 3-
BERZENCE SE
-1 - 31 - 32 - 02 - 00 - 44 - 21 - 63 - 10 - 34 - 10 - 2-1 - 20 - 1
BÖHÖNYE KSE
2 - 22 - 06 - 0-1 - 40 - 36 - 30 - 14 - 11 - 12 - 2-3 - 11 - 21 - 3
CSÖKÖLY Ö.SE
2 - 61 - 50 - 21 - 4-1 - 5-0 - 64 - 30 - 40 - 42 - 42 - 42 - 40 - 4
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2 - 62 - 04 - 04 - 03 - 01 - 14 - 10 - 0-4 - 1-0 - 41 - 12 - 02 - 1
FC BARCS
4 - 4-3 - 12 - 12 - 10 - 04 - 00 - 25 - 0-7 - 12 - 14 - 35 - 25 - 2
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 01 - 33 - 23 - 02 - 33 - 12 - 1--4 - 02 - 02 - 41 - 25 - 10 - 6
JUTA SE
-0 - 1-1 - 28 - 12 - 40 - 22 - 26 - 12 - 30 - 22 - 14 - 13 - 02 - 1
KARÁD SC
1 - 21 - 44 - 02 - 32 - 30 - 12 - 30 - 2-0 - 12 - 21 - 21 - 2-1 - 8
KISKORPÁDI SE
3 - 33 - 2-3 - 10 - 00 - 11 - 03 - 41 - 13 - 10 - 11 - 12 - 30 - 0-
LENGYELTÓTI VSE
1 - 31 - 25 - 1-4 - 01 - 42 - 11 - 00 - 34 - 21 - 13 - 04 - 1-1 - 0
MEZŐCSOKONYA SE
2 - 1-2 - 03 - 07 - 2-3 - 04 - 01 - 26 - 11 - 22 - 12 - 03 - 02 - 0
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
7 - 32 - 04 - 14 - 16 - 13 - 5-2 - 30 - 04 - 22 - 04 - 1-2 - 00 - 3
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
6 - 03 - 04 - 04 - 3-0 - 01 - 1-1 - 24 - 02 - 41 - 12 - 04 - 03 - 2
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
6 - 12 - 28 - 1-6 - 01 - 13 - 00 - 12 - 13 - 13 - 12 - 12 - 2-0 - 1

Meccsek

CSÖKÖLY Ö.SE

2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 01. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KARÁD SC
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
2018. 08. 19. 17:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 09. 09. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FC BARCS
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 09. 23. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 10. 07. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 10. 07. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2018. 11. 03. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 11. 11. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2018. 11. 11. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
2019. 02. 24. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 10. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 03. 16. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 03. 24. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 03. 30. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 07. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BERZENCE SE
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 04. 21. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 04. 21. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 04. 28. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 05. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 05. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
INFO
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
06. 02. 17:00
FONYÓDI PETŐFI SE

BALATONSZABADI LE

2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2018. 08. 12. 18:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
BALATONSZABADI LE
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 08. 18. 17:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BALATONBERÉNYI SE
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 01. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
2018. 09. 09. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2018. 09. 16. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONSZABADI LE
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 09. 22. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2018. 09. 30. 16:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 06. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FONYÓDI PETŐFI SE
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
2018. 10. 14. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BALATONSZABADI LE
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 10. 20. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
CSÖKÖLY Ö.SE
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
MEZŐCSOKONYA SE
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2018. 11. 11. 13:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
BALATONSZABADI LE
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2018. 11. 17. 13:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
FC BARCS
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 02. 23. 14:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BERZENCE SE
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 03. 03. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 09. 14:30
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KISKORPÁDI SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 03. 17. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
BALATONSZABADI LE
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 23. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
JUTA SE
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 03. 30. 15:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
BÖHÖNYE KSE
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 04. 06. 15:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 13. 16:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 04. 20. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONSZABADI LE
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 04. 27. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
KARÁD SC
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 05. 05. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
2019. 05. 11. 17:00
Balatonszabadi Labdarúgó Egyesület
BALATONSZABADI LE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 05. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONSZABADI LE
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 05. 21. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
BALATONSZABADI LE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 06. 02. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
06. 02. 17:00
BALATONSZABADI LE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol