Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 1. forduló

2019.08.04 - 19:00

Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
PILLÓK ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
FARKAS TIBOR
Asszisztensek
KOVÁCS II. GÁBOR, TŐKÉS RÓBERT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

54'

KIRCHNER GYÖRGY KRISZTIÁN

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 1 1 0 0 3 0 3 3 19
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  1 1 0 0 2 0 2 3 18
3 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 1 0 0 3 2 1 3 13
4 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 15
5 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 2 1 1 3 14
6 DUNA ASZFALT TLC DUNA ASZFALT TLC 1 1 0 0 1 0 1 3 16
7 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 1 1 0 0 1 0 1 3 17
8 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 11
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
12 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 1 0 0 1 2 3 -1 0 3
14 VÁC FC VÁC FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
15 VASAS FC VASAS FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
16 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
17 FC AJKA FC AJKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
18 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 2
19 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0 0 1 0 3 -3 0 1
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----------------0 - 1--
BFC SIÓFOK
-------------------
BUDAÖRS
-----------0 - 2-------
BUDAFOKI MTE
-------------------
DOROGI FC
------------------2 - 1
WKW ETO FC GYŐR
-------------------
FC AJKA
------0 - 1------------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
----------3 - 2--------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------1 - 1---
KAZINCBARCIKA
-------------------
MTK BUDAPEST
-------------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------------
SOROKSÁR SC
----------1 - 1--------
SZEGED-CSANÁD GROSICS
----0 - 3--------------
SZOLNOKI MÁV FC
-----------------2 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS
-------------------
DUNA ASZFALT TLC
-------------------
VÁC FC
-------------------
VASAS FC
-------------------

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 07. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 08. 07. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 08. 12. 20:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 12. 20:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VASAS FC
2019. 08. 18. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 08. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
MTK BUDAPEST
2019. 08. 28. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2019. 08. 28. 17:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
VÁC FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 09. 01. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 01. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2019. 09. 18. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 09. 18. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 09. 29. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 09. 29. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 11. 27. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 27. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BFC SIÓFOK
2019. 10. 06. 17:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 06. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 10. 20. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 10. 20. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 10. 27. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 10. 27. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 11. 03. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAÖRS
2019. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 11. 06. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2019. 11. 24. 15:15
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 24. 15:15
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 12. 01. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 12. 01. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 15. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 12. 15. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAZINCBARCIKA
2020. 02. 02. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 02. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 02. 09. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 09. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 16. 18:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2020. 02. 16. 18:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 02. 23. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 23. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
VÁC FC
2020. 03. 01. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 03. 14. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 03. 14. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
06. 30.
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 06. 30.
Siófok Városi Stadion
2020. 06. 30.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
06. 30.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
06. 30.
DOROGI FC
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
ETO Stadion
2020. 06. 30.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
06. 30.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 06. 30.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
06. 30.
FC AJKA

DUNA ASZFALT TLC

2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
FC AJKA
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
VASAS FC
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 15. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 09. 15. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
VÁC FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAFOKI MTE
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 10. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BFC SIÓFOK
2019. 10. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 03. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 03. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 10. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 10. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAÖRS
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
SOROKSÁR SC
2019. 12. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 02. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 02. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
WKW ETO FC GYŐR
2020. 02. 09. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 09. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
KAZINCBARCIKA
2020. 02. 16. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 16. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 23. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 23. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 01. 17:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2020. 03. 01. 17:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
VÁC FC
2020. 03. 14. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 06. 30.
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
06. 30.
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 06. 30.
Siófok Városi Stadion
2020. 06. 30.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
06. 30.
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 06. 30.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
06. 30.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 06. 30.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 06. 30.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
06. 30.
DOROGI FC
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 06. 30.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
06. 30.
DUNA ASZFALT TLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple