Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 3. forduló

2019.08.11 - 17:30

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
CSONKA BENCE
Tartalékjátékvezető
ANTAL PÉTER
Asszisztensek
GARAI PÉTER, SZVETNYIK BENCE
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

PAPP MÁTÉ
KOROZMÁN KEVIN

17'

1 - 1

 

OROSZ MÁRK

59'

2 - 1

 

 

2 - 2

80'

TÓTH BARNA
OROSZ MÁRK

82'

3 - 2

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 3 3 0 0 6 1 5 9 13.3
2 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 3 0 0 7 4 3 9 9.7
3 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 3 2 0 1 7 2 5 6 10.7
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 2 0 1 4 2 2 6 8.7
5 DUNA ASZFALT TLC DUNA ASZFALT TLC 3 2 0 1 4 3 1 6 7.7
6 DOROGI FC DOROGI FC 3 2 0 1 3 5 -2 6 10.7
7 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 3 1 1 1 7 4 3 4 5.3
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 3 1 1 1 5 4 1 4 13
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 3 1 1 1 4 3 1 4 11
10 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 1 1 0 3 2 1 4 16
11 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 3 1 1 1 6 8 -2 4 11.3
12 VASAS FC VASAS FC 3 1 0 2 6 6 0 3 7
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  3 1 0 2 4 4 0 3 8.3
14 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 11
15 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 3 0 3 0 3 3 0 3 14.3
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0 1 1 1 4 -3 1 9
17 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 3 0 1 2 2 6 -4 1 8.7
18 FC AJKA FC AJKA 3 0 0 3 1 5 -4 0 5
19 VÁC FC VÁC FC 3 0 0 3 3 8 -5 0 8
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 3 0 3 9
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 5 1 4 7
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 2 0 2 0 2 5
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 3 2 1 5
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 2 0 3 2 1 5
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 1 1 4 3 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 4 3 1 4
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 1 1 4
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 2 2 0 4
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 1 1 0 4
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 1 0 1 1 3 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 4 -2 1
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 0 4 -4 0
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 1 5 9
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 3 0 0 7 4 3 9 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 7 4 3 9
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 7 2 5 6
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 2 1 0 1 2 5 -3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 3 5 -2 6
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 6 3 3 3 3 1 1 1 7 4 3 4
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 4 1 4
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 4 3 1 4
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 1 1 6 8 -2 4
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 1 1 0 0 5 2 3 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 0 2 6 6 0 3
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 0 2 4 4 0 3
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 3 0 3 3 0 3
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0 1 1 1 4 -3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 1 2 2 6 -4 1
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 8 -5 0 3 0 0 3 3 8 -5 0
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----------------0 - 1-2 - 0
BFC SIÓFOK
--------2 - 1----------
BUDAÖRS
-----------0 - 2-----4 - 1-
BUDAFOKI MTE
--------------3 - 0----
DOROGI FC
----------0 - 4-------2 - 1
WKW ETO FC GYŐR
--------3 - 0-------2 - 1--
FC AJKA
------0 - 1--0 - 2---------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
----2 - 1-----3 - 2------2 - 1-
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------1 - 1---
KAZINCBARCIKA
-1 - 2-----------------
MTK BUDAPEST
---1 - 1---------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-----0 - 1-------------
SOROKSÁR SC
----------1 - 1-3 - 2------
SZEGED-CSANÁD GROSICS
----0 - 3----------1 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-----------------2 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS
--1 - 1----------------
DUNA ASZFALT TLC
-------2 - 1-----------
VÁC FC
-------------------
VASAS FC
-------------5 - 2-----

Meccsek

SOROKSÁR SC

2019. 08. 04. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 08. 04. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2019. 08. 07. 19:00
Illovszky Rudolf Stadion
2019. 08. 07. 19:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
SOROKSÁR SC
2019. 08. 11. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 08. 11. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 08. 18. 18:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2019. 08. 18. 18:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
SOROKSÁR SC
2019. 08. 25. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 08. 25. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2019. 08. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 08. 28. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2019. 09. 15. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2019. 09. 15. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
SOROKSÁR SC
2019. 09. 18. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 09. 18. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 09. 29. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 09. 29. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SOROKSÁR SC
2019. 11. 27. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 11. 27. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
11. 27. 13:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2019. 10. 06. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 06. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SOROKSÁR SC
2019. 10. 20. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
INFO
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 10. 27. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
10. 27. 13:30
BUDAÖRS
2019. 11. 03. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
11. 03. 13:30
DOROGI FC
2019. 11. 06. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 11. 06. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
11. 06. 13:30
WKW ETO FC GYŐR
2019. 11. 10. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 10. 13:30
SOROKSÁR SC
2019. 11. 24. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
11. 24. 13:00
FC AJKA
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
12. 01. 13:00
SOROKSÁR SC
2019. 12. 08. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 12. 08. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
12. 08. 13:00
SOROKSÁR SC
2019. 12. 15. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 12. 15. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
12. 15. 13:00
VASAS FC
2020. 02. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 02. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
02. 02.
SOROKSÁR SC
2020. 02. 09.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 02. 09.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 09.
MTK BUDAPEST
2020. 02. 16.
Vác Városi Stadion
2020. 02. 16.
Vác Városi Stadion
VÁC FC
02. 16.
SOROKSÁR SC
2020. 02. 23.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 02. 23.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
02. 23.
BUDAFOKI MTE
2020. 03. 08.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 03. 08.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
03. 08.
SZOMBATHELYI HALADÁS
2020. 03. 14.
ALCUFER Stadion
2020. 03. 14.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
03. 14.
SOROKSÁR SC
2020. 03. 18.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 03. 18.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
03. 18.
BFC SIÓFOK
2020. 03. 22.
Szent Gellért Fórum
2020. 03. 22.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS
03. 22.
SOROKSÁR SC
2020. 04. 05.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 04. 05.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
04. 05.
SZOLNOKI MÁV FC
2020. 04. 12.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2020. 04. 12.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
04. 12.
SOROKSÁR SC
2020. 04. 19.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 04. 19.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
04. 19.
SOROKSÁR SC
2020. 04. 26.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2020. 04. 26.
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 26.
SOROKSÁR SC
2020. 04. 29.
ETO Stadion
2020. 04. 29.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
04. 29.
SOROKSÁR SC
2020. 05. 03.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 05. 03.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 03.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 05. 10.
Ajkai Városi Sportcentrum
2020. 05. 10.
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
05. 10.
SOROKSÁR SC
2020. 05. 17.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 05. 17.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 17.
DUNA ASZFALT TLC

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2019. 08. 04. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 08. 04. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 08. 07. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 07. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2019. 08. 11. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 08. 11. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 08. 18. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 08. 25. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 08. 25. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ELMARDT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 07. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 09. 07. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 01. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 09. 01. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 15. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 09. 15. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS FC
2019. 09. 18. 19:00
ETO Stadion
2019. 09. 18. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 29. 14:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2019. 09. 29. 14:00
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 27. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 27. 18:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
11. 27. 18:00
VÁC FC
2019. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 10. 27. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2019. 10. 27. 17:00
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
10. 27. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 03. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 03. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
11. 03. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 11. 06. 13:30
Siófok Városi Stadion
2019. 11. 06. 13:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
11. 06. 13:30
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 11. 10. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
11. 10. 13:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2019. 11. 24. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
11. 24. 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 12. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
12. 01. 13:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 12. 08. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 12. 08. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
12. 08. 13:00
BUDAÖRS
2019. 12. 15. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 12. 15. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
12. 15. 13:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 02. 02.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
02. 02.
SOROKSÁR SC
2020. 02. 09.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 02. 09.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
02. 09.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 02. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 02. 16.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
02. 16.
FC AJKA
2020. 02. 23.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 23.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 23.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 01.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 03. 01.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 01.
KAZINCBARCIKA
2020. 03. 08.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 08.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
03. 08.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 14.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 03. 14.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 14.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 03. 18.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 03. 18.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 18.
MTK BUDAPEST
2020. 03. 22.
Vác Városi Stadion
2020. 03. 22.
Vác Városi Stadion
VÁC FC
03. 22.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 04. 05.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 04. 05.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 05.
BUDAFOKI MTE
2020. 04. 19.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 04. 19.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 19.
SZOMBATHELYI HALADÁS
2020. 04. 26.
ALCUFER Stadion
2020. 04. 26.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
04. 26.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 04. 29.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 04. 29.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 29.
BFC SIÓFOK
2020. 05. 03.
Szent Gellért Fórum
2020. 05. 03.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS
05. 03.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 05. 10.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 05. 10.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 10.
SZOLNOKI MÁV FC
2020. 05. 17.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2020. 05. 17.
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
05. 17.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom