Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 3. forduló

2019.08.11 - 19:00

Győr, ETO Stadion (ETO Stadion )

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZŐTS GERGELY
Tartalékjátékvezető
HORVÁTH TIBOR
Asszisztensek
KIRÁLY ZSOLT, BOGNÁR LÁSZLÓ
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
90'
45'

Gólok

ANDRIC NEMANJA

23'

1 - 0

 

 

1 - 1

56'

LUDÁNSZKI BENCE
VÁRI BARNABÁS

71'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 3 3 0 0 6 1 5 9 13.3
2 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 3 0 0 7 4 3 9 9.7
3 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 3 2 0 1 7 2 5 6 10.7
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 2 0 1 4 2 2 6 8.7
5 DUNA ASZFALT TLC DUNA ASZFALT TLC 3 2 0 1 4 3 1 6 7.7
6 DOROGI FC DOROGI FC 3 2 0 1 3 5 -2 6 10.7
7 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 3 1 1 1 7 4 3 4 5.3
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 3 1 1 1 5 4 1 4 13
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 3 1 1 1 4 3 1 4 11
10 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 1 1 0 3 2 1 4 16
11 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 3 1 1 1 6 8 -2 4 11.3
12 VASAS FC VASAS FC 3 1 0 2 6 6 0 3 7
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  3 1 0 2 4 4 0 3 8.3
14 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 11
15 SZOMBATHELYI HALADÁS SZOMBATHELYI HALADÁS 3 0 3 0 3 3 0 3 14.3
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0 1 1 1 4 -3 1 9
17 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 3 0 1 2 2 6 -4 1 8.7
18 FC AJKA FC AJKA 3 0 0 3 1 5 -4 0 5
19 VÁC FC VÁC FC 3 0 0 3 3 8 -5 0 8
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 3 0 3 9
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 5 1 4 7
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 2 0 2 0 2 5
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 3 2 1 5
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 2 0 3 2 1 5
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 1 0 1 5
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 1 1 4 3 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 4 3 1 4
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 1 1 4
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 2 2 0 4
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 1 1 0 4
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 1 0 1 1 3 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 4 -2 1
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 0 4 -4 0
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) WKW ETO FC GYŐR 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 1 5 9
2 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 3 0 0 7 4 3 9 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 7 4 3 9
3 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAFOKI MTE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 7 2 5 6
4 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
5 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DUNA ASZFALT TLC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6
6 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) DOROGI FC 2 1 0 1 2 5 -3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 3 5 -2 6
7 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) MTK BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 6 3 3 3 3 1 1 1 7 4 3 4
8 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BUDAÖRS 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 4 1 4
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 4 3 1 4
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BFC SIÓFOK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
11 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SOROKSÁR SC 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 1 1 1 6 8 -2 4
12 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VASAS FC 1 1 0 0 5 2 3 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 0 2 6 6 0 3
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 0 2 4 4 0 3
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOLNOKI MÁV FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 3 0 3 3 0 3
16 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0 1 1 1 4 -3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 1 2 2 6 -4 1
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) FC AJKA 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
19 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) VÁC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 3 8 -5 0 3 0 0 3 3 8 -5 0
20 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----------------0 - 1-2 - 0
BFC SIÓFOK
--------2 - 1----------
BUDAÖRS
-----------0 - 2-----4 - 1-
BUDAFOKI MTE
--------------3 - 0----
DOROGI FC
----------0 - 4-------2 - 1
WKW ETO FC GYŐR
--------3 - 0-------2 - 1--
FC AJKA
------0 - 1--0 - 2---------
AQVITAL FC CSÁKVÁR
----2 - 1-----3 - 2------2 - 1-
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------1 - 1---
KAZINCBARCIKA
-1 - 2-----------------
MTK BUDAPEST
---1 - 1---------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-----0 - 1-------------
SOROKSÁR SC
----------1 - 1-3 - 2------
SZEGED-CSANÁD GROSICS
----0 - 3----------1 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-----------------2 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS
--1 - 1----------------
DUNA ASZFALT TLC
-------2 - 1-----------
VÁC FC
-------------------
VASAS FC
-------------5 - 2-----

Meccsek

WKW ETO FC GYŐR

2019. 08. 04. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 08. 04. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
WKW ETO FC GYŐR
2019. 08. 07. 19:00
ETO Stadion
2019. 08. 07. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 18. 19:00
Siófok Városi Stadion
2019. 08. 18. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
WKW ETO FC GYŐR
2019. 08. 25. 19:00
ETO Stadion
2019. 08. 25. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2019. 08. 28. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 08. 28. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-CSANÁD GROSICS
WKW ETO FC GYŐR
2019. 09. 02. 20:00
ETO Stadion
2019. 09. 02. 20:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
VASAS FC
2019. 09. 15. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 09. 15. 17:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 09. 18. 19:00
ETO Stadion
2019. 09. 18. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 09. 29. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 09. 29. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
WKW ETO FC GYŐR
2019. 11. 27. 18:00
ETO Stadion
2019. 11. 27. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
11. 27. 18:00
MTK BUDAPEST
2019. 10. 06. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 10. 06. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2019. 10. 20. 17:00
ETO Stadion
2019. 10. 20. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
INFO
VÁC FC
2019. 10. 27. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
10. 27. 13:30
WKW ETO FC GYŐR
2019. 11. 03. 17:00
ETO Stadion
2019. 11. 03. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
11. 03. 17:00
BUDAFOKI MTE
2019. 11. 06. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 11. 06. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
11. 06. 13:30
WKW ETO FC GYŐR
2019. 11. 24. 15:15
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 11. 24. 15:15
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
11. 24. 15:15
WKW ETO FC GYŐR
2019. 12. 01. 13:00
ETO Stadion
2019. 12. 01. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
12. 01. 13:00
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 12. 08. 13:00
ETO Stadion
2019. 12. 08. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
12. 08. 13:00
FC AJKA
2019. 12. 15. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 12. 15. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
12. 15. 17:00
WKW ETO FC GYŐR
2020. 02. 02.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 02.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 02.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 02. 09.
ETO Stadion
2020. 02. 09.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
02. 09.
BFC SIÓFOK
2020. 02. 16.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
2020. 02. 16.
Kazincbarcikai Pete András Stadion
KAZINCBARCIKA
02. 16.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 02. 23.
ETO Stadion
2020. 02. 23.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
02. 23.
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2020. 03. 01.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 03. 01.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
03. 01.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 03. 08.
ETO Stadion
2020. 03. 08.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
03. 08.
SZOLNOKI MÁV FC
2020. 03. 14.
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 03. 14.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 14.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 03. 18.
ETO Stadion
2020. 03. 18.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
03. 18.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 03. 22.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2020. 03. 22.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
03. 22.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 04. 05.
ETO Stadion
2020. 04. 05.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
04. 05.
BUDAÖRS
2020. 04. 12.
Vác Városi Stadion
2020. 04. 12.
Vác Városi Stadion
VÁC FC
04. 12.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 04. 19.
ETO Stadion
2020. 04. 19.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
04. 19.
DOROGI FC
2020. 04. 26.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 04. 26.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
04. 26.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 04. 29.
ETO Stadion
2020. 04. 29.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
04. 29.
SOROKSÁR SC
2020. 05. 10.
ETO Stadion
2020. 05. 10.
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
05. 10.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2020. 05. 17.
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 05. 17.
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
05. 17.
WKW ETO FC GYŐR

DUNA ASZFALT TLC

2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 08. 04. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 07. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
FC AJKA
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
2019. 08. 11. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 08. 18. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TLC
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 08. 25. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
VASAS FC
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 08. 28. 17:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
MTK BUDAPEST
2019. 09. 15. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 09. 15. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
VÁC FC
DUNA ASZFALT TLC
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 18. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
BUDAFOKI MTE
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 27. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
11. 27. 13:00
SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 10. 06. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TLC
2019. 10. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 10. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
INFO
BFC SIÓFOK
2019. 10. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
2019. 10. 27. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS
10. 27. 17:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 03. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 03. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
11. 03. 13:30
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 11. 06. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
11. 06. 19:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 11. 10. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 11. 10. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
11. 10. 13:30
BUDAÖRS
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
11. 24. 13:00
DUNA ASZFALT TLC
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 01. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
12. 01. 13:00
SOROKSÁR SC
2019. 12. 08. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 12. 08. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
12. 08. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 12. 15. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
12. 15. 17:00
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 02.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 02.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 02.
WKW ETO FC GYŐR
2020. 02. 09.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 09.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 09.
KAZINCBARCIKA
2020. 02. 16.
Illovszky Rudolf Stadion
2020. 02. 16.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC
02. 16.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 02. 23.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 02. 23.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
02. 23.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 03. 01.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
2020. 03. 01.
Új Hidegkuti Nándor Stadion
MTK BUDAPEST
03. 01.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 08.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
03. 08.
VÁC FC
2020. 03. 14.
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 03. 14.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
03. 14.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 03. 22.
Szombathelyi Haladás Stadion
2020. 03. 22.
Szombathelyi Haladás Stadion
SZOMBATHELYI HALADÁS
03. 22.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 05.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 05.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 05.
GYIRMÓT FC GYŐR
2020. 04. 12.
Siófok Városi Stadion
2020. 04. 12.
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
04. 12.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 19.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 19.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 19.
SZEGED-CSANÁD GROSICS
2020. 04. 26.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 04. 26.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
04. 26.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 04. 29.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 29.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
04. 29.
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2020. 05. 03.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 05. 03.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
05. 03.
DUNA ASZFALT TLC
2020. 05. 10.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 05. 10.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TLC
05. 10.
DOROGI FC
2020. 05. 17.
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 05. 17.
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 17.
DUNA ASZFALT TLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom