Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 3. forduló

2019.08.18 - 17:00

Hatvan, Hatvani Népkert Spottelep (Népkert Spottelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
KOVÁCS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GORDOS ÁRPÁD MIHÁLY, SKOVER PÉTER
FC HATVAN
EGER SE
90'
45'

Gólok

SZABÓ DOMINIK

27'

1 - 0

 

TORDA PATRIK

49'

2 - 0

 

SZABÓ ROLAND

56'

3 - 0

 

 

3 - 1

71'

VAJDA ÁKOS
SZABÓ ROLAND

88'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 9 3 6 9 11.7
2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 3 2 1 0 8 1 7 7 13.7
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 8 4 4 7 9.7
4 BSE BSE 3 2 1 0 5 1 4 7 13.3
5 DEAC DEAC 2 1 1 0 4 3 1 4 12
6 FC HATVAN FC HATVAN 2 1 0 1 4 2 2 3 8
7 ESMTK ESMTK 3 1 0 2 3 4 -1 3 7.7
8 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 3 1 0 2 2 3 -1 3 3.7
9 EGER SE EGER SE 3 1 0 2 4 9 -5 3 5.3
10 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3 0 3 0 4 4 0 3 12.7
11 PUTNOK FC PUTNOK FC 3 0 3 0 3 3 0 3 6.3
12 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 0 2 1 5 9 -4 2 2
13 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 7.5
14 DVSC II. DVSC II. 3 0 1 2 3 7 -4 1 5.3
15 DVTK II. DVTK II. 3 0 0 3 1 9 -8 0 2.3
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 6 0 6 9
2 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 1 0 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 2 0 2 7
3 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 2 1 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 0 1 4 3 1 6
4 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) BSE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
5 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
6 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ESMTK 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 1 0 1 5
7 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
8 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FC HATVAN 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
9 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVTK II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) PUTNOK FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 3 0 2 2 0 3
11 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TÁLLYA KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVSC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
13 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 1 2 0 3 -3 1
14 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 1 2 2 6 -4 1
15 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) EGER SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 3 -3 0
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 3 1 2 6 1 1 0 0 6 2 4 3 3 3 0 0 9 3 6 9
2 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 4 1 3 4 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 1 0 8 1 7 7
3 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) CEGLÉDI VSE 2 1 1 0 6 3 3 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 8 4 4 7
4 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) BSE 2 1 1 0 4 1 3 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 5 1 4 7
5 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DEAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FC HATVAN 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
7 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ESMTK 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
8 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 2 3 -1 3
9 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) EGER SE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 1 0 2 4 9 -5 3
10 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2 0 2 0 4 4 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 4 4 0 3
11 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) PUTNOK FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 3 0 3 3 0 3
12 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 2 1 5 9 -4 2
13 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TÁLLYA KSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
14 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVSC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
15 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVTK II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 1 9 -8 0
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE
--3 - 0---------1 - 1--
CEGLÉDI VSE
----3 - 0----3 - 3-----
DEAC
------------2 - 2--
DVTK II.
------0 - 4--------
DVSC II.
0 - 1--------------
EGER SE
-----3 - 2---------
ESMTK
-------1 - 00 - 1------
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
----4 - 1----0 - 0-----
FC HATVAN
-----4 - 1---------
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
-1 - 2-------------
GYÖNGYÖSI AK
----------2 - 6----
JÁSZBERÉNYI FC
---2 - 1-----1 - 0-----
ÓZDI KOHÁSZ SC
---------------
PUTNOK FC
-------------0 - 0-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
----2 - 2---------2 - 2
TÁLLYA KSE
--1 - 2------------

Meccsek

FC HATVAN

2019. 08. 04. 17:00
ESMTK Stadion
2019. 08. 04. 17:00
ESMTK Stadion
ESMTK
FC HATVAN
2019. 08. 18. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 08. 18. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
EGER SE
2019. 08. 25. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEAC
FC HATVAN
2019. 09. 01. 16:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 09. 01. 16:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2019. 09. 08. 16:00
Sényő Sportpálya
2019. 09. 08. 16:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FC HATVAN
2019. 09. 15. 16:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 09. 15. 16:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2019. 09. 29. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE
FC HATVAN
2019. 10. 06. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 10. 06. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
DVTK II.
2019. 10. 12. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 10. 12. 14:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
FC HATVAN
2019. 10. 20. 14:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 10. 20. 14:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
DVSC II.
2019. 10. 27. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FC HATVAN
2019. 11. 03. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 11. 03. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2019. 11. 10. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 10. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2019. 11. 17. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 11. 17. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TÁLLYA KSE
2019. 11. 24. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 11. 24. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
ESMTK
2020. 03. 08. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 03. 08. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FC HATVAN
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
FC HATVAN
DEAC
2020. 06. 30.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 30.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 06. 30.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 30.
BSE
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 30.
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2020. 06. 30.
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 06. 30.
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 30.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 06. 30.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 06. 30.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Tállya Községi Sporttelep
2020. 06. 30.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
06. 30.
FC HATVAN

EGER SE

2019. 08. 04. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 08. 04. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2019. 08. 11. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ESMTK
2019. 08. 18. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 08. 18. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
EGER SE
2019. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
EGER SE
2019. 09. 01. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 09. 08. 16:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 08. 16:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
EGER SE
2019. 09. 15. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVSC II.
2019. 09. 29. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 09. 29. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2019. 10. 06. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2019. 10. 20. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEAC
2019. 10. 27. 13:30
Sényő Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
EGER SE
2019. 11. 03. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BSE
2019. 11. 10. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 11. 10. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
EGER SE
2019. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 24. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2019. 12. 01. 13:00
ESMTK Stadion
2019. 12. 01. 13:00
ESMTK Stadion
ESMTK
EGER SE
2020. 03. 08. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 03. 08. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FC HATVAN
2020. 03. 14. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 06. 30.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 30.
EGER SE
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
06. 30.
DVTK II.
2020. 06. 30.
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 06. 30.
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
06. 30.
EGER SE
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
06. 30.
PUTNOK FC
2020. 06. 30.
Tállya Községi Sporttelep
2020. 06. 30.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
06. 30.
EGER SE
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEAC
06. 30.
EGER SE
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
06. 30.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 06. 30.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 06. 30.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE
06. 30.
EGER SE
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
06. 30.
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple