Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 19. forduló

2020.03.14 - 14:30

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
SOMOGYI SÁRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VRBOVSZKI PÁL, ANCSIN ZOLTÁN
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
90'
45'

Gólok

LACZKÓ MILÁN

22'

1 - 0

 

PAPP GYÖRGY

64'

2 - 0

 

TAKÁCS KRISZTOFER LAJOS

67'

3 - 0

 

LACZKÓ MILÁN

74'

4 - 0

 

KOVÁCS LÁSZLÓ BOTOND

86'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DEAC DEAC 17 12 2 3 45 20 25 38 9
2 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 18 12 2 4 30 18 12 38 7.9
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 18 11 3 4 36 24 12 36 8.6
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 17 9 5 3 37 28 9 32 8.8
5 ESMTK ESMTK 18 8 7 3 29 20 9 31 8.4
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 18 7 8 3 37 31 6 29 8.6
7 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 18 8 2 8 30 27 3 26 8.9
8 PUTNOK FC PUTNOK FC 18 7 4 7 27 25 2 25 7.4
9 BSE BSE 18 7 3 8 27 28 -1 24 8.8
10 EGER SE EGER SE 18 6 2 10 19 31 -12 20 7.4
11 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 18 5 5 8 28 36 -8 20 7.2
12 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 17 5 3 9 20 25 -5 18 7.2
13 DVSC II. DVSC II. 18 4 4 10 29 36 -7 16 7.4
14 FC HATVAN FC HATVAN 17 2 4 11 16 33 -17 10 7.2
15 DVTK II. DVTK II. 18 2 2 14 19 47 -28 8 7.2
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 8 4 3 1 7 5 2 15 10 4 3 3 5 5 0 15 18 8 6 4 12 10 2 30
2 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) CEGLÉDI VSE 10 6 3 1 9 2 7 21 8 1 4 3 4 5 -1 7 18 7 7 4 13 7 6 28
3 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 9 4 2 3 10 9 1 14 9 3 3 3 6 6 0 12 18 7 5 6 16 15 1 26
4 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) BSE 9 4 4 1 8 6 2 16 9 1 7 1 6 6 0 10 18 5 11 2 14 12 2 26
5 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DEAC 8 5 1 2 13 3 10 16 9 1 6 2 4 6 -2 9 17 6 7 4 17 9 8 25
6 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 5 3 1 11 5 6 18 8 1 4 3 6 9 -3 7 17 6 7 4 17 14 3 25
7 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) PUTNOK FC 8 2 4 2 4 3 1 10 10 3 6 1 8 6 2 15 18 5 10 3 12 9 3 25
8 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 10 2 6 2 6 5 1 12 8 3 3 2 6 6 0 12 18 5 9 4 12 11 1 24
9 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ESMTK 9 2 6 1 3 2 1 12 9 3 3 3 5 5 0 12 18 5 9 4 8 7 1 24
10 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 9 4 2 3 11 9 2 14 9 2 3 4 6 10 -4 9 18 6 5 7 17 19 -2 23
11 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVSC II. 9 3 5 1 8 5 3 14 9 2 2 5 8 10 -2 8 18 5 7 6 16 15 1 22
12 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVTK II. 8 3 2 3 9 7 2 11 10 2 3 5 2 7 -5 9 18 5 5 8 11 14 -3 20
13 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) EGER SE 10 0 8 2 3 5 -2 8 8 3 1 4 6 8 -2 10 18 3 9 6 9 13 -4 18
14 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TÁLLYA KSE 8 0 5 3 2 6 -4 5 9 3 3 3 7 9 -2 12 17 3 8 6 9 15 -6 17
15 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FC HATVAN 9 1 1 7 1 10 -9 4 8 1 4 3 3 7 -4 7 17 2 5 10 4 17 -13 11
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DEAC 8 5 2 1 26 10 16 17 9 7 0 2 19 10 9 21 17 12 2 3 45 20 25 38
2 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FÜZESGYARMATI SPORT KLUB 8 6 1 1 16 7 9 19 10 6 1 3 14 11 3 19 18 12 2 4 30 18 12 38
3 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) CEGLÉDI VSE 10 6 3 1 23 13 10 21 8 5 0 3 13 11 2 15 18 11 3 4 36 24 12 36
4 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) SÉNYŐ-CARNIFEX FC 9 6 2 1 25 15 10 20 8 3 3 2 12 13 -1 12 17 9 5 3 37 28 9 32
5 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ESMTK 9 4 4 1 12 6 6 16 9 4 3 2 17 14 3 15 18 8 7 3 29 20 9 31
6 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 9 5 3 1 20 13 7 18 9 2 5 2 17 18 -1 11 18 7 8 3 37 31 6 29
7 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 10 5 1 4 16 14 2 16 8 3 1 4 14 13 1 10 18 8 2 8 30 27 3 26
8 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) PUTNOK FC 8 3 1 4 8 10 -2 10 10 4 3 3 19 15 4 15 18 7 4 7 27 25 2 25
9 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) BSE 9 3 3 3 14 14 0 12 9 4 0 5 13 14 -1 12 18 7 3 8 27 28 -1 24
10 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) EGER SE 10 5 2 3 12 11 1 17 8 1 0 7 7 20 -13 3 18 6 2 10 19 31 -12 20
11 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 9 3 0 6 14 23 -9 9 9 2 5 2 14 13 1 11 18 5 5 8 28 36 -8 20
12 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) TÁLLYA KSE 8 2 1 5 6 9 -3 7 9 3 2 4 14 16 -2 11 17 5 3 9 20 25 -5 18
13 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVSC II. 9 2 2 5 13 16 -3 8 9 2 2 5 16 20 -4 8 18 4 4 10 29 36 -7 16
14 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) FC HATVAN 9 1 2 6 9 18 -9 5 8 1 2 5 7 15 -8 5 17 2 4 11 16 33 -17 10
15 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) DVTK II. 8 2 1 5 16 20 -4 7 10 0 1 9 3 27 -24 1 18 2 2 14 19 47 -28 8
16 ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) ÓZDI KOHÁSZ SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE
--3 - 01 - 0-2 - 3-2 - 11 - 3-1 - 1-1 - 13 - 30 - 2
CEGLÉDI VSE
1 - 00 - 35 - 04 - 33 - 0--3 - 11 - 13 - 32 - 2---1 - 0
DEAC
4 - 1-4 - 0--2 - 2-3 - 03 - 0-1 - 3-2 - 2-7 - 2
DVTK II.
1 - 31 - 3--2 - 1-0 - 4--2 - 26 - 1-1 - 23 - 4-
DVSC II.
0 - 1-2 - 32 - 0-1 - 13 - 1-2 - 3-3 - 3--0 - 10 - 3
EGER SE
2 - 11 - 20 - 1-1 - 33 - 2-0 - 01 - 02 - 11 - 1---1 - 0
ESMTK
-1 - 0-3 - 0-3 - 12 - 21 - 00 - 10 - 0--0 - 02 - 2-
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
1 - 31 - 02 - 12 - 14 - 10 - 1-1 - 2-0 - 0--1 - 3-4 - 2
FC HATVAN
--0 - 11 - 10 - 24 - 11 - 2-1 - 31 - 3--0 - 4-1 - 1
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
-1 - 2-4 - 0-2 - 11 - 11 - 0--2 - 0-3 - 22 - 1-
GYÖNGYÖSI AK
1 - 21 - 33 - 2-3 - 1-1 - 43 - 2-0 - 12 - 6---0 - 2
JÁSZBERÉNYI FC
---2 - 13 - 3-3 - 11 - 22 - 21 - 02 - 2-3 - 23 - 0-
ÓZDI KOHÁSZ SC
---------------
PUTNOK FC
1 - 00 - 21 - 4-2 - 14 - 1-0 - 1--0 - 1--0 - 0-
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
-5 - 11 - 2-2 - 22 - 1-3 - 23 - 1-3 - 2--4 - 22 - 2
TÁLLYA KSE
3 - 2-1 - 21 - 0--0 - 1--1 - 2-0 - 0-0 - 10 - 1

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2019. 08. 04. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 08. 04. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2019. 08. 11. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
CEGLÉDI VSE
2019. 08. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 08. 18. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 08. 25. 17:00
DVTK Edzőközpont
2019. 08. 25. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 01. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVSC II.
2019. 09. 08. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 09. 08. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 15. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 09. 15. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TÁLLYA KSE
2019. 10. 06. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 06. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DEAC
2019. 10. 12. 14:30
Sényő Sportpálya
2019. 10. 12. 14:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
CEGLÉDI VSE
2019. 10. 20. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 10. 20. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BSE
2019. 10. 27. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 10. 27. 13:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 03. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 03. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 11. 10. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 11. 10. 13:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2019. 11. 17. 13:00
ESMTK Stadion
2019. 11. 17. 13:00
ESMTK Stadion
ESMTK
CEGLÉDI VSE
2019. 11. 24. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2019. 12. 01. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 12. 01. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 03. 08. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
CEGLÉDI VSE
2020. 03. 14. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 14. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
2020. 06. 30.
Debreceni Nagyerdei Stadion
2020. 06. 30.
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
PUTNOK FC
2020. 06. 30.
Tállya Községi Sporttelep
2020. 06. 30.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2020. 06. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEAC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2020. 06. 30.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 06. 30.
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 06. 30.
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
06. 30.
CEGLÉDI VSE
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 06. 30.
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
06. 30.
ESMTK

DVTK II.

2019. 08. 04. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE
DVTK II.
2019. 08. 11. 17:00
DVTK Edzőközpont
2019. 08. 11. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 08. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DVTK II.
2019. 08. 25. 17:00
DVTK Edzőközpont
2019. 08. 25. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
CEGLÉDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
ESMTK Stadion
2019. 09. 01. 16:00
ESMTK Stadion
ESMTK
DVTK II.
2019. 09. 08. 16:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 08. 16:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
EGER SE
2019. 09. 15. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
DVTK II.
2019. 09. 29. 16:00
DVTK Edzőközpont
2019. 09. 29. 16:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
GYÖNGYÖSI AK
2019. 10. 06. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 10. 06. 14:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
DVTK II.
2019. 10. 12. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II.
2019. 10. 20. 14:00
DVTK Edzőközpont
2019. 10. 20. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
PUTNOK FC
2019. 10. 27. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2019. 11. 10. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEAC
DVTK II.
2019. 11. 17. 13:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 17. 13:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 11. 24. 13:00
DVTK Edzőközpont
2019. 11. 24. 13:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BSE
2019. 12. 01. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 12. 01. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2020. 03. 08. 14:30
DVTK Edzőközpont
2020. 03. 08. 14:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
JÁSZBERÉNYI FC
2020. 03. 14. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 03. 14. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DVTK II.
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
06. 30.
ESMTK
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2020. 06. 30.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
06. 30.
DVTK II.
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
06. 30.
FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
2020. 06. 30.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 06. 30.
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 30.
DVTK II.
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
06. 30.
FC HATVAN
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
06. 30.
DVSC II.
2020. 06. 30.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2020. 06. 30.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
06. 30.
DVTK II.
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
06. 30.
TÁLLYA KSE
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
2020. 06. 30.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
06. 30.
DEAC
2020. 06. 30.
Sényő Sportpálya
2020. 06. 30.
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
06. 30.
DVTK II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch