Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 1. forduló

2019.08.04 - 17:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÖVÉR TAMÁS, KOVÁCS ZOLTÁN
FC DABAS
KELEN SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

38'

KRAJNC BALÁZS
MOLNÁR PÉTER ZSOLT

74'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 16
2 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 13
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 11
7 FC DABAS FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 KELEN SC KELEN SC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 MONOR MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 1 0 1 0 1 1 0 1 6
12 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
13 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
14 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
4 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
13 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEKSZÁRDI UFC PMFC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SZEKSZÁRDI UFC TAKSONY SE GP SOLAR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZEKSZÁRDI UFC KTE HUFBAU 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZEKSZÁRDI UFC IVÁNCSA KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SZEKSZÁRDI UFC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SZEKSZÁRDI UFC DUNAHARASZTI MTK 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SZEKSZÁRDI UFC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZEKSZÁRDI UFC KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZEKSZÁRDI UFC MONOR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 SZEKSZÁRDI UFC RÁKOSMENTE KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 SZEKSZÁRDI UFC DUNAÚJVÁROS 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 SZEKSZÁRDI UFC HR-RENT KOZÁRMISLENY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 SZEKSZÁRDI UFC DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 SZEKSZÁRDI UFC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
DABAS-GYÓN FC
---------------
DUNAHARASZTI MTK
-------------1 - 1-
DUNAÚJVÁROS
-----1 - 2---------
FC DABAS
-------1 - 1-------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
---------------
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
--------------0 - 3
IVÁNCSA KSE
---------------
KTE HUFBAU
2 - 0--------------
KELEN SC
---------------
MONOR
----------1 - 1----
PMFC
------------4 - 0--
RÁKOSMENTE KSK
---------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
----1 - 0----------
SZEKSZÁRDI UFC
---------------
SZENTLŐRINC SE
---------------
TAKSONY SE GP SOLAR
---------------

Meccsek

FC DABAS

2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KELEN SC
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
FC DABAS
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
FC DABAS
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
RÁKOSMENTE KSK
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 09. 29. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
09. 29. 16:00
FC DABAS
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 06. 14:30
KTE HUFBAU
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 12. 14:30
FC DABAS
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 20. 14:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
2019. 10. 27. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
10. 27. 13:30
FC DABAS
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 03. 13:30
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 10. 13:30
IVÁNCSA KSE
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 11. 17. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
11. 17. 16:00
FC DABAS
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 24. 13:00
FC DABAS
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
12. 01. 13:00
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 08.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 08.
FC DABAS
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 14.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 14.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 22.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
03. 22.
FC DABAS
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 29.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 29.
DABAS-GYÓN FC
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 05.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 05.
FC DABAS
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 12.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 12.
MONOR
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 19.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
04. 19.
FC DABAS
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 26.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 26.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 03.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 03.
FC DABAS
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 10. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 10. 17:00
PMFC
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 17.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 17.
FC DABAS
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
2020. 05. 24.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
05. 24.
FC DABAS
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 31.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 31.
DUNAÚJVÁROS

KELEN SC

2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
KELEN SC
2019. 08. 11. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Csepel Stadion
KELEN SC
DUNAÚJVÁROS
2019. 08. 18. 16:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 08. 18. 16:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
KELEN SC
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
KELEN SC
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
RKSK sportpálya
KELEN SC
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 09. 08. 16:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
KELEN SC
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
KELEN SC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 29. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
09. 29. 16:00
KELEN SC
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Csepel Stadion
KELEN SC
10. 06. 14:30
RÁKOSMENTE KSK
2019. 10. 12. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 10. 12. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
10. 12. 14:30
KELEN SC
2019. 10. 20. 14:00
Csepel Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Csepel Stadion
KELEN SC
10. 20. 14:00
KTE HUFBAU
2019. 10. 27. 13:30
Csepel Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
10. 27. 13:30
KELEN SC
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
2019. 11. 03. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
11. 03. 13:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 10. 13:30
PMFC Stadion
2019. 11. 10. 13:30
PMFC Stadion
PMFC
11. 10. 13:30
KELEN SC
2019. 11. 17. 13:00
Kelen SC
2019. 11. 17. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 17. 13:00
DUNAHARASZTI MTK
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
2019. 11. 24. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 24. 13:00
FC DABAS
2019. 12. 01. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
2019. 12. 01. 16:00
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
12. 01. 16:00
KELEN SC
2020. 03. 08.
Kelen SC
2020. 03. 08.
Kelen SC
KELEN SC
03. 08.
IVÁNCSA KSE
2020. 03. 14.
Kelen SC
2020. 03. 14.
Kelen SC
KELEN SC
03. 14.
SZENTLŐRINC SE
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 03. 22.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
03. 22.
KELEN SC
2020. 03. 29.
Kelen SC
2020. 03. 29.
Kelen SC
KELEN SC
03. 29.
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2020. 04. 05.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 04. 05.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
04. 05.
KELEN SC
2020. 04. 12.
Kelen SC
2020. 04. 12.
Kelen SC
KELEN SC
04. 12.
DABAS-GYÓN FC
2020. 04. 19.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 04. 19.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
04. 19.
KELEN SC
2020. 04. 26.
Kelen SC
2020. 04. 26.
Kelen SC
KELEN SC
04. 26.
MONOR
2020. 05. 03.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 05. 03.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
05. 03.
KELEN SC
2020. 05. 10. 17:00
Kelen SC
2020. 05. 10. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
05. 10. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 05. 17.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 17.
KELEN SC
2020. 05. 24.
Kelen SC
2020. 05. 24.
Kelen SC
KELEN SC
05. 24.
PMFC
2020. 05. 31.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 05. 31.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
05. 31.
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom