Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Közép csoport 17. forduló

2019.12.01 - 13:00

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Közép csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYÜRÜSI PÉTER, URBÁN RICHÁRD
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TAKSONY SE GP SOLAR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

SZABÓ BALÁZS

 

0 - 2

47'

SZABÓ BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PMFC PMFC 17 14 2 1 63 8 55 44 9
2 SZENTLŐRINC SE SZENTLŐRINC SE 17 12 4 1 27 10 17 40 9.2
3 MONOR MONOR 17 9 5 3 28 13 15 32 8.5
4 IVÁNCSA KSE IVÁNCSA KSE 17 9 4 4 29 17 12 31 8.2
5 DUNAÚJVÁROS DUNAÚJVÁROS 17 8 3 6 25 26 -1 27 8.9
6 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 17 7 6 4 30 25 5 27 8.5
7 FC DABAS FC DABAS 17 7 2 8 13 18 -5 23 8.6
8 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 17 6 4 7 28 28 0 22 8.4
9 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 17 6 4 7 18 26 -8 22 8.7
10 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 17 5 6 6 31 26 5 21 8.8
11 KTE HUFBAU KTE HUFBAU 17 5 4 8 22 23 -1 19 8.4
12 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 17 4 6 7 22 32 -10 18 8.2
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 4 3 10 19 51 -32 15 8.4
14 TAKSONY SE GP SOLAR TAKSONY SE GP SOLAR 17 4 2 11 14 28 -14 14 8.5
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 17 2 5 10 11 34 -23 11 7.9
16 KELEN SC KELEN SC 17 2 4 11 20 35 -15 10 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 9 9 0 0 21 0 21 27 8 5 1 2 13 4 9 16 17 14 1 2 34 4 30 43
2 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 8 5 2 1 9 3 6 17 9 4 4 1 5 5 0 16 17 9 6 2 14 8 6 33
3 KELEN SC MONOR 8 4 2 2 8 4 4 14 9 5 2 2 11 2 9 17 17 9 4 4 19 6 13 31
4 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 9 5 2 2 7 4 3 17 8 4 1 3 5 5 0 13 17 9 3 5 12 9 3 30
5 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 8 5 3 0 6 1 5 18 9 3 3 3 5 5 0 12 17 8 6 3 11 6 5 30
6 KELEN SC IVÁNCSA KSE 9 6 2 1 10 2 8 20 8 1 3 4 3 6 -3 6 17 7 5 5 13 8 5 26
7 KELEN SC KTE HUFBAU 9 3 2 4 4 5 -1 11 8 4 1 3 8 5 3 13 17 7 3 7 12 10 2 24
8 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 9 3 4 2 6 8 -2 13 8 2 3 3 10 6 4 9 17 5 7 5 16 14 2 22
9 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 8 2 5 1 4 3 1 11 9 2 3 4 4 9 -5 9 17 4 8 5 8 12 -4 20
10 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 8 2 2 4 3 6 -3 8 9 2 4 3 2 6 -4 10 17 4 6 7 5 12 -7 18
11 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 3 3 6 14 -8 12 8 1 2 5 3 10 -7 5 17 4 5 8 9 24 -15 17
12 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 8 2 2 4 3 6 -3 8 9 1 6 2 4 6 -2 9 17 3 8 6 7 12 -5 17
13 KELEN SC KELEN SC 8 1 4 3 4 4 0 7 9 1 6 2 4 7 -3 9 17 2 10 5 8 11 -3 16
14 KELEN SC FC DABAS 9 2 4 3 3 4 -1 10 8 1 2 5 1 7 -6 5 17 3 6 8 4 11 -7 15
15 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 8 2 4 2 2 4 -2 10 9 1 1 7 2 9 -7 4 17 3 5 9 4 13 -9 14
16 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 9 0 3 6 2 13 -11 3 8 1 2 5 1 6 -5 5 17 1 5 11 3 19 -16 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEN SC PMFC 9 9 0 0 39 1 38 27 8 5 2 1 24 7 17 17 17 14 2 1 63 8 55 44
2 KELEN SC SZENTLŐRINC SE 8 6 2 0 12 2 10 20 9 6 2 1 15 8 7 20 17 12 4 1 27 10 17 40
3 KELEN SC MONOR 8 4 3 1 13 8 5 15 9 5 2 2 15 5 10 17 17 9 5 3 28 13 15 32
4 KELEN SC IVÁNCSA KSE 9 6 2 1 19 7 12 20 8 3 2 3 10 10 0 11 17 9 4 4 29 17 12 31
5 KELEN SC DUNAÚJVÁROS 9 3 2 4 12 14 -2 11 8 5 1 2 13 12 1 16 17 8 3 6 25 26 -1 27
6 KELEN SC HR-RENT KOZÁRMISLENY 8 4 2 2 18 10 8 14 9 3 4 2 12 15 -3 13 17 7 6 4 30 25 5 27
7 KELEN SC FC DABAS 9 5 1 3 8 5 3 16 8 2 1 5 5 13 -8 7 17 7 2 8 13 18 -5 23
8 KELEN SC RÁKOSMENTE KSK 8 3 1 4 15 13 2 10 9 3 3 3 13 15 -2 12 17 6 4 7 28 28 0 22
9 KELEN SC DABAS-GYÓN FC 8 5 1 2 9 11 -2 16 9 1 3 5 9 15 -6 6 17 6 4 7 18 26 -8 22
10 KELEN SC BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 9 1 5 3 12 16 -4 8 8 4 1 3 19 10 9 13 17 5 6 6 31 26 5 21
11 KELEN SC KTE HUFBAU 9 3 1 5 11 12 -1 10 8 2 3 3 11 11 0 9 17 5 4 8 22 23 -1 19
12 KELEN SC SZEKSZÁRDI UFC 8 2 2 4 10 14 -4 8 9 2 4 3 12 18 -6 10 17 4 6 7 22 32 -10 18
13 KELEN SC THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 2 4 13 28 -15 11 8 1 1 6 6 23 -17 4 17 4 3 10 19 51 -32 15
14 KELEN SC TAKSONY SE GP SOLAR 8 1 1 6 5 11 -6 4 9 3 1 5 9 17 -8 10 17 4 2 11 14 28 -14 14
15 KELEN SC DUNAHARASZTI MTK 9 0 5 4 6 19 -13 5 8 2 0 6 5 15 -10 6 17 2 5 10 11 34 -23 11
16 KELEN SC KELEN SC 8 2 2 4 14 13 1 8 9 0 2 7 6 22 -16 2 17 2 4 11 20 35 -15 10
 
DABAS-GYÓN FC
--1 - 0-1 - 2-1 - 02 - 11 - 00 - 6--1 - 1-2 - 1
DUNAHARASZTI MTK
0 - 22 - 2-1 - 11 - 31 - 1--0 - 20 - 7--0 - 01 - 1-
DUNAÚJVÁROS
2 - 2-1 - 21 - 12 - 11 - 2-2 - 11 - 00 - 2---2 - 3-
FC DABAS
-0 - 1---1 - 01 - 01 - 1--1 - 02 - 12 - 00 - 10 - 1
HR-RENT KOZÁRMISLENY
3 - 2--4 - 00 - 0--4 - 22 - 21 - 2-3 - 01 - 2--
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
1 - 1--2 - 0-0 - 12 - 41 - 1-1 - 12 - 2-3 - 3-0 - 3
IVÁNCSA KSE
2 - 0-2 - 0-2 - 2--4 - 00 - 2-1 - 0-3 - 11 - 14 - 1
KTE HUFBAU
2 - 04 - 00 - 1-1 - 2-0 - 2-1 - 2-1 - 12 - 0-0 - 4-
KELEN SC
-0 - 20 - 21 - 1---1 - 1--1 - 47 - 02 - 3-2 - 0
MONOR
---1 - 2-3 - 02 - 1-1 - 02 - 21 - 1-2 - 2-1 - 0
PMFC
---2 - 06 - 0-2 - 03 - 04 - 0-6 - 04 - 04 - 0-8 - 1
RÁKOSMENTE KSK
3 - 14 - 00 - 1-2 - 3--2 - 2-0 - 2-3 - 2-1 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 12 - 13 - 4-1 - 00 - 113 - 3--0 - 5---3 - 10 - 2
SZEKSZÁRDI UFC
-2 - 14 - 1----0 - 3--1 - 31 - 32 - 20 - 10 - 0
SZENTLŐRINC SE
1 - 02 - 0-1 - 01 - 12 - 0--3 - 00 - 02 - 1----
TAKSONY SE GP SOLAR
-1 - 01 - 2-0 - 21 - 2-1 - 1---1 - 20 - 1-0 - 1

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DABAS-GYÓN FC
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
RKSK sportpálya
RÁKOSMENTE KSK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MONOR
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
IVÁNCSA KSE
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
2019. 10. 06. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAÚJVÁROS
2019. 11. 03. 13:30
Csepel Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Csepel Stadion
KELEN SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZENTLŐRINC SE
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 11. 17. 13:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 03. 14. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
RÁKOSMENTE KSK
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 06. 30.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
06. 30.
KTE HUFBAU
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
2020. 06. 30.
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 06. 30.
Iváncsa Sportpálya
2020. 06. 30.
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
06. 30.
PMFC
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
06. 30.
KELEN SC
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC

TAKSONY SE GP SOLAR

2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
2019. 08. 18. 17:00
PMFC Stadion
PMFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
FC Dabas Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAHARASZTI MTK
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
DUNAÚJVÁROS
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Csepel Stadion
KELEN SC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
SZENTLŐRINC SE
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 10. 06. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Iváncsa Sportpálya
IVÁNCSA KSE
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
RÁKOSMENTE KSK
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2019. 11. 10. 13:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR
TAKSONY SE GP SOLAR
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
KTE HUFBAU
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
PMFC
2020. 03. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
FC DABAS
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
2020. 06. 30.
Dunaújvárosi Stadion
DUNAÚJVÁROS
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
KELEN SC
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC SE
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
2020. 06. 30.
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
IVÁNCSA KSE
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
DABAS-GYÓN FC
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
2020. 06. 30.
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dunaharaszti MTK Sporttelep
TAKSONY SE GP SOLAR
06. 30.
MONOR
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 06. 30.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE HUFBAU
06. 30.
TAKSONY SE GP SOLAR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple