Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 1. forduló

2019.08.04 - 17:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
GÁSPÁR ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYÜRÜSI PÉTER, MOLNÁR ALEX
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 16
2 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 3 0 3 3 15
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 2 0 2 3 14
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 1 1 0 0 1 0 1 3 13
5 BICSKEI TC BICSKEI TC 1 0 1 0 2 2 0 1 6
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 5
7 III. KER TVE III. KER TVE 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 1 0 1 0 1 1 0 1 10
10 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 9
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 0 1 0 0 0 0 1 12
12 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 11
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 1 -1 0 4
14 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 7 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
3 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 HÉVÍZ SK MÉNFŐCSANAK ESK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 HÉVÍZ SK III. KER TVE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 HÉVÍZ SK MÉNFŐCSANAK ESK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 HÉVÍZ SK III. KER TVE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
---------0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0----------
BICSKEI TC
-----------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 0---------
FC NAGYKANIZSA
----------2 - 0----
MOL FEHÉRVÁR FC II.
---------------
HÉVÍZ SK
---------------
KOMÁROM VSE
---------------
MÉNFŐCSANAK ESK
---------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--------0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
---------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
---------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------------
SÁRVÁR FC
---------------
III. KER TVE
-------1 - 1-------
VLS VESZPRÉM
-------------1 - 1-

Meccsek

BKV ELŐRE

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 18. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
INFO
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
08. 25. 17:00
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
09. 01. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 08. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
09. 08. 16:00
BKV ELŐRE
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
09. 15. 16:00
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
09. 29. 16:00
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
10. 06. 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 12. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
10. 12. 14:30
HÉVÍZ SK
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
10. 20. 14:00
BKV ELŐRE
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
10. 27. 13:30
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
11. 03. 13:30
BKV ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
11. 10. 13:30
SÁRVÁR FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
11. 17. 13:00
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 24. 11:00
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
12. 01. 13:00
MÉNFŐCSANAK ESK
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 03. 08.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
03. 08.
BKV ELŐRE
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 14.
KOMÁROM VSE
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 22.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 22.
BKV ELŐRE
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
2020. 03. 29.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 29.
BICSKEI TC
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 04. 05.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
04. 05.
BKV ELŐRE
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
2020. 04. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 12.
FC NAGYKANIZSA
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 04. 19.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 19.
BKV ELŐRE
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
2020. 04. 26.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
04. 26.
BKV ELŐRE
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 03.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 03.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 05. 10.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 10.
BKV ELŐRE
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 17.
ÉRDI VSE
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 05. 24.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 24.
BKV ELŐRE
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 31.
PÁPAI PERUTZ FC

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
INFO
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
08. 25. 11:00
ÉRDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
09. 01. 16:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
09. 08. 11:00
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
09. 15. 16:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 29. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 29. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
09. 29. 17:30
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
10. 06. 11:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
10. 12. 14:30
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
10. 20. 11:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
10. 27. 13:30
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 03. 11:00
III. KER TVE
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
11. 10. 13:30
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 17. 11:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 24. 11:00
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
12. 01. 13:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 08.
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 08.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
03. 08.
VLS VESZPRÉM
2020. 03. 14.
Érdi Sporttelep
2020. 03. 14.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 14.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 22.
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 22.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
03. 22.
SÁRVÁR FC
2020. 03. 29.
Perutz Stadion
2020. 03. 29.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 29.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 04. 05.
MOL Aréna Sóstó
2020. 04. 05.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 05.
HÉVÍZ SK
2020. 04. 12.
MOL Aréna Sóstó
2020. 04. 12.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 12.
MÉNFŐCSANAK ESK
2020. 04. 19.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 04. 19.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 19.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 04. 26.
MOL Aréna Sóstó
2020. 04. 26.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 26.
KOMÁROM VSE
2020. 05. 03.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 05. 03.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 03.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 05. 10.
MOL Aréna Sóstó
2020. 05. 10.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
05. 10.
BICSKEI TC
2020. 05. 17.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 05. 17.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
05. 17.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 05. 24.
MOL Aréna Sóstó
2020. 05. 24.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
05. 24.
FC NAGYKANIZSA
2020. 05. 31.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 05. 31.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 31.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom