Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2019.08.18 - 17:00

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY MÁRK, VAD ANITA
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

KALÁSZ MILÁN
MELCZER VILMOS

45'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 2 1 0 11 1 10 7 10.7
2 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 3 2 1 0 6 2 4 7 7.7
3 III. KER TVE III. KER TVE 3 2 1 0 6 4 2 7 10.3
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 7 2 5 6 9.3
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 6 5 1 6 11.7
6 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 11.7
7 BICSKEI TC BICSKEI TC 3 1 1 1 6 5 1 4 11.3
8 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 1 1 1 2 3 -1 4 9
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 1 1 1 6 8 -2 4 4
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 1 0 2 4 6 -2 3 5.3
11 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 0 2 3 5 -2 3 7.3
12 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 3 0 2 1 2 3 -1 2 7.3
13 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 3 0 2 1 2 4 -2 2 8.3
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 3 0 2 1 3 6 -3 2 9.7
15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 1 2 4 6 -2 1 5
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 0 1 2 2 11 -9 1 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 5 1 4 7
2 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 5 2 3 7
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7
4 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 4 3 1 6
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 2 0 1 4 4 0 6
6 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 3 1 2 5
7 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
8 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
9 HÉVÍZ SK III. KER TVE 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 3 3 0 3
10 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 2 3 -1 3
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
13 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 4 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 2 1 1 0 8 1 7 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 11 1 10 7
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 6 2 4 7
3 HÉVÍZ SK III. KER TVE 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 6 4 2 7
4 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 0 1 5 2 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 7 2 5 6
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 6 5 1 6
6 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 3 2 1 5
7 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 1 1 6 5 1 4
8 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 3 1 1 1 6 8 -2 4
10 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 4 6 -2 3
11 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 2 3 -1 2
13 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
14 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 2 1 3 6 -3 2
15 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 1 2 4 6 -2 1
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 1 2 2 11 -9 1
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
-------2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0-----1 - 3----
BICSKEI TC
-----------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 0---1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
----------2 - 02 - 1---
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--------------
HÉVÍZ SK
--0 - 2---------2 - 2--
KOMÁROM VSE
----4 - 2----------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1-------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------5 - 10 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
--------------2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
---------0 - 2-----
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-------------1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-----------
III. KER TVE
--3 - 2----1 - 1-------
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0-------1 - 1-

Meccsek

ÉRDI VSE

2019. 08. 04. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2019. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 08. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 09. 08. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2019. 10. 06. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
ÉRDI VSE
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
ÉRDI VSE
2019. 11. 17. 13:00
Érdi Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 24. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
11. 24. 13:00
ÉRDI VSE
2019. 12. 01. 13:00
Érdi Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
12. 01. 13:00
SÁRVÁR FC
2020. 03. 08.
Perutz Stadion
2020. 03. 08.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 08.
ÉRDI VSE
2020. 03. 14.
Érdi Sporttelep
2020. 03. 14.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 14.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 22.
ESK Ménfőcsanak
2020. 03. 22.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
03. 22.
ÉRDI VSE
2020. 03. 29.
Érdi Sporttelep
2020. 03. 29.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
03. 29.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 04. 05.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 04. 05.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 05.
ÉRDI VSE
2020. 04. 12.
Érdi Sporttelep
2020. 04. 12.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 12.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 04. 19.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 04. 19.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
04. 19.
ÉRDI VSE
2020. 04. 26.
Érdi Sporttelep
2020. 04. 26.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 26.
III. KER TVE
2020. 05. 03.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 05. 03.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 03.
ÉRDI VSE
2020. 05. 10.
Érdi Sporttelep
2020. 05. 10.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 10.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 17.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 17.
ÉRDI VSE
2020. 05. 24.
Érdi Sporttelep
2020. 05. 24.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 24.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 05. 31.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 05. 31.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 31.
ÉRDI VSE

PÁPAI PERUTZ FC

2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 25. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 29. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 09. 29. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 20. 14:00
Perutz Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
11. 24. 13:00
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
12. 01. 13:00
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 03. 08.
Perutz Stadion
2020. 03. 08.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 08.
ÉRDI VSE
2020. 03. 14.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 14.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
03. 14.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 03. 22.
Perutz Stadion
2020. 03. 22.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 22.
HÉVÍZ SK
2020. 03. 29.
Perutz Stadion
2020. 03. 29.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
03. 29.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 04. 05.
ESK Ménfőcsanak
2020. 04. 05.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
04. 05.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 04. 12.
Perutz Stadion
2020. 04. 12.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 12.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 04. 19.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 04. 19.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 19.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 04. 26.
Perutz Stadion
2020. 04. 26.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
04. 26.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 05. 03.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 05. 03.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 03.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 05. 10.
Perutz Stadion
2020. 05. 10.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 10.
III. KER TVE
2020. 05. 17.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 05. 17.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
05. 17.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 05. 24.
Perutz Stadion
2020. 05. 24.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 24.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
2020. 05. 31.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 31.
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom