Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2019.08.18 - 17:00

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JAKAB ÁRPÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIRÁLY ZSOLT, CSÓRA SZABOLCS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

HAMAR ÁDÁM

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

27'

SCHILLER PATRIK
SZEGI VINCE

56'

2 - 1

 

HAMAR ÁDÁM

61'

3 - 1

 

LAKI BALÁZS

73'

4 - 1

 

FARKAS NORBERT

77'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 2 1 0 11 1 10 7 10.7
2 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 3 2 1 0 6 2 4 7 7.7
3 III. KER TVE III. KER TVE 3 2 1 0 6 4 2 7 10.3
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 7 2 5 6 9.3
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 6 5 1 6 11.7
6 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 11.7
7 BICSKEI TC BICSKEI TC 3 1 1 1 6 5 1 4 11.3
8 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 1 1 1 2 3 -1 4 9
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 1 1 1 6 8 -2 4 4
10 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 1 0 2 4 6 -2 3 5.3
11 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 0 2 3 5 -2 3 7.3
12 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 3 0 2 1 2 3 -1 2 7.3
13 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 3 0 2 1 2 4 -2 2 8.3
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 3 0 2 1 3 6 -3 2 9.7
15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 1 2 4 6 -2 1 5
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 0 1 2 2 11 -9 1 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 5 1 4 7
2 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 5 2 3 7
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7
4 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 4 3 1 6
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 2 0 1 4 4 0 6
6 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 3 1 2 5
7 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
8 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
9 HÉVÍZ SK III. KER TVE 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 3 3 0 3
10 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 2 3 -1 3
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
13 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
14 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 4 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 2 1 1 0 8 1 7 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 11 1 10 7
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 6 2 4 7
3 HÉVÍZ SK III. KER TVE 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 6 4 2 7
4 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 0 1 5 2 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 7 2 5 6
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 6 5 1 6
6 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 3 2 1 5
7 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 1 1 6 5 1 4
8 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 0 1 1 2 6 -4 1 3 1 1 1 6 8 -2 4
10 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 4 6 -2 3
11 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 2 3 -1 2
13 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
14 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 2 1 3 6 -3 2
15 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 1 2 4 6 -2 1
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 1 2 2 11 -9 1
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
--------2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0--1 - 3--------
BICSKEI TC
------------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 0----1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-------2 - 0----2 - 1---
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2---------------
HÉVÍZ SK
--0 - 2----------2 - 2--
KOMÁROM VSE
----4 - 2-----------
LIPÓT PÉKSÉG SE
---------0 - 2------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1--------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------5 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
---------------2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
--------------1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3------------
III. KER TVE
--3 - 2----1 - 1--------
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--------1 - 1-

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 11. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 08. 11. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 01. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
BICSKEI TC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.

KOMÁROM VSE

2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
KOMÁROM VSE
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER TVE
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch