Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 6. forduló

2019.09.08 - 16:00

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
LEÉL-ŐSSY ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, RIGÓ MARTIN
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

58'

GÁLFI ZOLTÁN NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 6 5 1 0 15 5 10 16 8.5
2 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 6 4 2 0 11 3 8 14 11.8
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 6 4 0 2 11 10 1 12 7.5
4 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 6 3 2 1 13 4 9 11 9.3
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 6 3 1 2 13 9 4 10 9
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 1 2 9 7 2 10 9.5
7 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 6 2 3 1 4 4 0 9 11
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 6 2 2 2 9 9 0 8 8.8
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 1 3 11 9 2 7 8.5
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 1 3 10 10 0 7 6
11 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 6 1 4 1 5 5 0 7 7.5
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 6 1 3 2 5 8 -3 6 8.8
13 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 1 2 3 3 6 -3 5 9.7
14 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 6 1 2 3 4 8 -4 5 8
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 6 1 0 5 4 17 -13 3 7
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 6 0 1 5 3 16 -13 1 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 8 2 6 14
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 3 1 2 5 3 3 0 0 4 0 4 9 6 4 2 0 7 1 6 14
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 2 0 3 1 2 8 6 4 2 0 5 1 4 14
4 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 1 1 2 2 3 -1 4 2 2 0 0 4 0 4 6 6 3 1 2 6 3 3 10
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 2 1 1 4 4 0 7 2 1 0 1 3 3 0 3 6 3 1 2 7 7 0 10
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 2 2 0 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 6 6 0 10
7 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 2 1 0 3 1 2 7 3 0 3 0 0 0 0 3 6 2 4 0 3 1 2 10
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 2 1 0 3 1 2 7 6 2 2 2 4 5 -1 8
9 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 3 0 0 0 0 3 6 1 4 1 1 1 0 7
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 0 2 2 2 0 3 6 1 3 2 3 3 0 6
11 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 1 0 2 2 2 0 3 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 2 3 3 5 -2 5
12 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 0 0 0 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 5 1 1 2 -1 5
13 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 0 4 2 2 4 -2 4
14 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 0 3 3 1 5 -4 3
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 0 2 4 0 5 -5 2
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 4 -4 1 6 0 2 4 0 6 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 3 1 0 10 4 6 10 2 2 0 0 5 1 4 6 6 5 1 0 15 5 10 16
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 8 1 7 10 6 4 2 0 11 3 8 14
3 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 6 5 1 9 2 1 0 1 5 5 0 3 6 4 0 2 11 10 1 12
4 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 3 1 2 0 8 1 7 5 3 2 0 1 5 3 2 6 6 3 2 1 13 4 9 11
5 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 0 1 6 3 3 6 3 1 1 1 7 6 1 4 6 3 1 2 13 9 4 10
6 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 9 7 2 10
7 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 3 1 4 4 0 9
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 2 2 9 9 0 8
9 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 7 3 4 6 3 0 1 2 4 6 -2 1 6 2 1 3 11 9 2 7
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 6 3 3 4 3 1 0 2 4 7 -3 3 6 2 1 3 10 10 0 7
11 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 1 4 1 5 5 0 7
12 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 1 3 2 5 8 -3 6
13 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 2 3 3 6 -3 5
14 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 1 2 3 4 8 -4 5
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 3 1 0 2 2 8 -6 3 3 0 0 3 2 9 -7 0 6 1 0 5 4 17 -13 3
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 3 0 1 2 2 6 -4 1 3 0 0 3 1 10 -9 0 6 0 1 5 3 16 -13 1
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
------0 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0--1 - 3----2 - 1---
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 3--------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 0--0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-----2 - 1-2 - 0----2 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1------0 - 2-----
HÉVÍZ SK
--0 - 2-------0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2----------0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1-----0 - 2------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1-----------1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1----5 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
-------------1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0---------2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0----------
III. KER TVE
--3 - 2---1 - 01 - 1--5 - 1-----
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--1 - 1-----1 - 1-

Meccsek

KOMÁROM VSE

2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
KOMÁROM VSE
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER TVE
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
KOMÁROM VSE

VLS VESZPRÉM

2019. 08. 04. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SÁRVÁR FC
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 01. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 29. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 29. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER TVE
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 03. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 11. 10. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HÉVÍZ SK
2019. 11. 17. 13:00
Érdi Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 24. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VLS VESZPRÉM
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 03. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch