Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 7. forduló

2019.09.15 - 16:00

Pápa, Perutz Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÓRA SZABOLCS, SCHWEIGHARDT DÁNIEL
PÁPAI PERUTZ FC
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

32'

NÉMETH BENCE

 

0 - 2

43'

SERFŐZŐ BENCE

 

0 - 3

68'

SERFŐZŐ BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER TVE III. KER TVE 7 5 2 0 16 6 10 17 10
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 4 2 1 15 4 11 14 8.9
3 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 7 4 2 1 11 6 5 14 10.3
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 7 4 0 3 12 12 0 12 8.4
5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 7 3 3 1 7 4 3 12 9
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 7 3 2 2 9 7 2 11 9.1
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 7 3 1 3 13 11 2 10 7.6
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 3 1 3 12 11 1 10 6.3
9 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 7 2 4 1 6 5 1 10 8.1
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 7 2 3 2 11 11 0 9 9.9
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 1 4 11 10 1 7 8.7
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 7 1 4 2 5 8 -3 7 7.7
13 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 3 3 5 8 -3 6 10.1
14 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 7 1 3 3 5 9 -4 6 7.6
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 7 1 1 5 6 19 -13 4 7.9
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 0 2 5 5 18 -13 2 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 2 2 0 4 1 3 8 7 4 3 0 8 2 6 15
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 4 1 3 0 3 1 2 6 3 3 0 0 4 0 4 9 7 4 3 0 7 1 6 15
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 3 2 0 1 2 2 0 6 4 2 2 0 3 1 2 8 7 4 2 1 5 3 2 14
4 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 2 1 0 3 1 2 7 4 1 3 0 2 0 2 6 7 3 4 0 5 1 4 13
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 2 1 1 4 4 0 7 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 2 2 7 7 0 11
6 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 2 2 0 6 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 2 2 6 6 0 11
7 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 1 1 2 2 3 -1 4 3 2 0 1 4 1 3 6 7 3 1 3 6 4 2 10
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 2 1 1 3 2 1 7 7 2 2 3 4 6 -2 8
9 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 4 0 4 0 1 1 0 4 7 1 5 1 2 2 0 8
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 3 1 0 2 2 2 0 3 7 1 4 2 3 3 0 7
11 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 4 1 3 0 3 2 1 6 3 0 1 2 0 2 -2 1 7 1 4 2 3 4 -1 7
12 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 1 1 2 3 3 0 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 7 1 3 3 4 6 -2 6
13 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 4 0 4 0 0 0 0 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 0 6 1 1 2 -1 6
14 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 4 1 1 2 1 3 -2 4 3 0 1 2 0 2 -2 1 7 1 2 4 1 5 -4 5
15 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 0 4 3 1 5 -4 4
16 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 3 0 2 1 0 2 -2 2 4 0 1 3 0 4 -4 1 7 0 3 4 0 6 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK III. KER TVE 4 3 1 0 10 4 6 10 3 2 1 0 6 2 4 7 7 5 2 0 16 6 10 17
2 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 4 2 2 0 10 1 9 8 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 2 1 15 4 11 14
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 3 5 -2 4 4 3 1 0 8 1 7 10 7 4 2 1 11 6 5 14
4 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 6 5 1 9 3 1 0 2 6 7 -1 3 7 4 0 3 12 12 0 12
5 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 2 1 1 4 2 2 7 7 3 3 1 7 4 3 12
6 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 3 2 0 1 5 3 2 6 4 1 2 1 4 4 0 5 7 3 2 2 9 7 2 11
7 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 3 2 0 1 6 3 3 6 4 1 1 2 7 8 -1 4 7 3 1 3 13 11 2 10
8 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 2 1 1 8 4 4 7 3 1 0 2 4 7 -3 3 7 3 1 3 12 11 1 10
9 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 4 1 3 0 3 2 1 6 3 1 1 1 3 3 0 4 7 2 4 1 6 5 1 10
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 1 2 1 7 6 1 5 7 2 3 2 11 11 0 9
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 2 0 1 7 3 4 6 4 0 1 3 4 7 -3 1 7 2 1 4 11 10 1 7
12 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 3 1 1 1 1 3 -2 4 4 0 3 1 4 5 -1 3 7 1 4 2 5 8 -3 7
13 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 3 3 5 8 -3 6
14 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 4 1 2 1 4 5 -1 5 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 3 3 5 9 -4 6
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 4 1 1 2 4 10 -6 4 3 0 0 3 2 9 -7 0 7 1 1 5 6 19 -13 4
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 0 2 2 4 8 -4 2 3 0 0 3 1 10 -9 0 7 0 2 5 5 18 -13 2
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
-2 - 2----0 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 0--1 - 3----2 - 1-1 - 1-
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 3--------2 - 2---
ÉRDI VSE
-----7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-----2 - 1-2 - 0----2 - 1-0 - 3-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1------0 - 2-----
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 2----0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 2----------0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1-----0 - 2------
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1-----------1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
--1 - 1-2 - 1--5 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
---------0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0---------2 - 1---1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0--0 - 0-------
III. KER TVE
--3 - 2---1 - 01 - 1--5 - 1-----
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--1 - 1----1 - 01 - 1-

Meccsek

PÁPAI PERUTZ FC

2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 04. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 25. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 29. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 09. 29. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 20. 14:00
Perutz Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
2019. 11. 24. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 03. 08. 14:30
Perutz Stadion
2020. 03. 08. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2020. 03. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC

HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK

2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 08. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 08. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
SÁRVÁR FC
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 12. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 10. 12. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 03. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 03. 15:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 08. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 03. 08. 15:00
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 03. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch