Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 11. forduló

2019.10.20 - 14:00

Sárvár, Sárvár FC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERTALAN DÁVID, NAGY ALEX
SÁRVÁR FC
III. KER TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

BORVETŐ ÁRON

 

0 - 2

34'

RABATIN RICHÁRD
SKRIBA MÁTÉ

38'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 11 7 3 1 24 8 16 24 8.5
2 III. KER TVE III. KER TVE 11 7 2 2 25 13 12 23 9.7
3 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 11 6 3 2 16 10 6 21 9.6
4 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 11 6 2 3 16 9 7 20 9.1
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 11 6 1 4 20 18 2 19 8.6
6 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 11 4 5 2 11 8 3 17 9.4
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 11 4 4 3 13 9 4 16 8
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 11 4 4 3 16 15 1 16 8.5
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 11 4 4 3 13 13 0 16 9.4
10 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 11 4 3 4 18 14 4 15 7.8
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 4 2 5 16 16 0 14 8.5
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 4 1 6 18 16 2 13 8
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 11 2 5 4 9 15 -6 11 7.5
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 1 4 6 7 18 -11 7 8.7
15 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 11 1 3 7 7 28 -21 6 7.6
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 11 0 2 9 8 27 -19 2 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 6 2 4 0 5 1 4 10 5 4 0 1 5 1 4 12 11 6 4 1 10 2 8 22
2 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 5 3 1 1 4 3 1 10 6 3 3 0 4 1 3 12 11 6 4 1 8 4 4 22
3 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 5 3 2 0 4 1 3 11 6 2 3 1 3 1 2 9 11 5 5 1 7 2 5 20
4 HÉVÍZ SK III. KER TVE 6 3 1 2 5 3 2 10 5 3 0 2 6 3 3 9 11 6 1 4 11 6 5 19
5 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 5 3 1 1 5 2 3 10 6 2 3 1 5 3 2 9 11 5 4 2 10 5 5 19
6 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 6 2 3 1 5 3 2 9 5 2 1 2 2 2 0 7 11 4 4 3 7 5 2 16
7 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 6 2 4 0 2 0 2 10 5 1 3 1 2 2 0 6 11 3 7 1 4 2 2 16
8 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 6 2 1 3 4 6 -2 7 5 2 1 2 5 5 0 7 11 4 2 5 9 11 -2 14
9 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 1 5 0 3 1 2 8 5 2 0 3 3 3 0 6 11 3 5 3 6 4 2 14
10 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 0 3 2 4 -2 6 6 1 4 1 5 5 0 7 11 3 4 4 7 9 -2 13
11 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 5 1 2 2 1 3 -2 5 6 1 4 1 3 3 0 7 11 2 6 3 4 6 -2 12
12 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 5 0 3 2 2 5 -3 3 6 2 2 2 3 3 0 8 11 2 5 4 5 8 -3 11
13 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 3 4 -1 5 6 0 5 1 1 2 -1 5 11 1 7 3 4 6 -2 10
14 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 5 0 3 2 1 4 -3 3 6 1 2 3 2 5 -3 5 11 1 5 5 3 9 -6 8
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 6 1 2 3 3 4 -1 5 5 0 2 3 1 7 -6 2 11 1 4 6 4 11 -7 7
16 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 6 1 1 4 1 6 -5 4 5 0 2 3 0 4 -4 2 11 1 3 7 1 10 -9 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 6 3 3 0 14 4 10 12 5 4 0 1 10 4 6 12 11 7 3 1 24 8 16 24
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 6 4 1 1 16 7 9 13 5 3 1 1 9 6 3 10 11 7 2 2 25 13 12 23
3 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 5 1 2 2 5 8 -3 5 6 5 1 0 11 2 9 16 11 6 3 2 16 10 6 21
4 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 5 3 0 2 6 4 2 9 6 3 2 1 10 5 5 11 11 6 2 3 16 9 7 20
5 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 6 4 0 2 9 9 0 12 5 2 1 2 11 9 2 7 11 6 1 4 20 18 2 19
6 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 5 1 4 0 4 3 1 7 6 3 1 2 7 5 2 10 11 4 5 2 11 8 3 17
7 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 6 3 3 0 9 3 6 12 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 4 4 3 13 9 4 16
8 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 5 2 2 1 6 6 0 8 6 2 2 2 10 9 1 8 11 4 4 3 16 15 1 16
9 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 6 3 2 1 8 7 1 11 5 1 2 2 5 6 -1 5 11 4 4 3 13 13 0 16
10 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 5 3 0 2 9 4 5 9 6 1 3 2 9 10 -1 6 11 4 3 4 18 14 4 15
11 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 3 2 1 11 4 7 11 5 1 0 4 5 12 -7 3 11 4 2 5 16 16 0 14
12 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 0 3 8 7 1 6 6 2 1 3 10 9 1 7 11 4 1 6 18 16 2 13
13 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 5 1 1 3 3 9 -6 4 6 1 4 1 6 6 0 7 11 2 5 4 9 15 -6 11
14 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 0 4 5 12 -7 3 6 0 4 2 2 6 -4 4 11 1 4 6 7 18 -11 7
15 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 6 1 2 3 5 14 -9 5 5 0 1 4 2 14 -12 1 11 1 3 7 7 28 -21 6
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 6 0 2 4 6 12 -6 2 5 0 0 5 2 15 -13 0 11 0 2 9 8 27 -19 2
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 2-0 - 3--0 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 1-1 - 3-2 - 1--2 - 1-1 - 1-
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 3--------2 - 21 - 1-1 - 0
ÉRDI VSE
--2 - 12 - 2-7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3---2 - 1-2 - 0----2 - 1-0 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1---1 - 5--0 - 2-1 - 2---
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 2-0 - 12 - 3-0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 23 - 0-------0 - 1-0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1----1 - 00 - 20 - 1-----
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 1---0 - 0-1 - 1-----1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 1-2 - 1-3 - 05 - 1-0 - 1------
PÁPAI PERUTZ FC
--1 - 2----1 - 1-0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0--0 - 2------2 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0--0 - 0----1 - 41 - 2-
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 1--5 - 1-----
VLS VESZPRÉM
-----0 - 0--1 - 1-3 - 0--1 - 01 - 13 - 1

Meccsek

SÁRVÁR FC

2019. 08. 04. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SÁRVÁR FC
2019. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 08. 18. 17:00
Hévízi Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SÁRVÁR FC
2019. 08. 25. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 25. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 08. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 08. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
SÁRVÁR FC
2019. 09. 15. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2019. 10. 06. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 12. 14:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 10. 12. 14:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
SÁRVÁR FC
2019. 10. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER TVE
2019. 10. 27. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2019. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 11. 24. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VLS VESZPRÉM
2019. 12. 01. 13:00
Érdi Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2020. 03. 08. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
HÉVÍZ SK
2020. 03. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
SÁRVÁR FC

III. KER TVE

2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
KOMÁROM VSE
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER TVE
2019. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
BICSKEI TC
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 25. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HÉVÍZ SK
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER TVE
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER TVE
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 29. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER TVE
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
ÉRDI VSE
2019. 10. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER TVE
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 27. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER TVE
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 17. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 17. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER TVE
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER TVE
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 03. 08. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08. 14:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
BICSKEI TC
III. KER TVE
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch