Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 14. forduló

2019.11.10 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HÉRA CSANÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ARADI JÓZSEF, NAGY ALEX
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

MAGYAR ZSOLT JÁNOS

24'

1 - 0

 

 

1 - 1

52'

TÓTH PATRIK ALEX
MAGYAR ZSOLT JÁNOS

96'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 14 10 3 1 31 10 21 33 9.1
2 III. KER TVE III. KER TVE 14 10 2 2 34 14 20 32 9.4
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 14 9 2 3 22 11 11 29 9.4
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 14 8 2 4 23 18 5 26 9.1
5 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 14 6 5 3 16 13 3 23 9.1
6 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 14 6 4 4 20 19 1 22 8.6
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 14 5 5 4 17 11 6 20 9.1
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 5 3 6 21 22 -1 18 8.1
9 BICSKEI TC BICSKEI TC 14 4 5 5 16 19 -3 17 8.2
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 14 4 5 5 14 17 -3 17 8.6
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 5 1 8 23 22 1 16 7.8
12 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 4 4 6 22 20 2 16 8.2
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 14 3 5 6 11 17 -6 14 7.8
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 14 2 3 9 8 33 -25 9 7.8
15 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 14 1 6 7 7 20 -13 9 8.1
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 14 1 3 10 14 33 -19 6 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 7 2 5 0 6 2 4 11 7 5 1 1 7 2 5 16 14 7 6 1 13 4 9 27
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 8 5 1 2 8 4 4 16 6 3 1 2 6 3 3 10 14 8 2 4 14 7 7 26
3 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 6 3 2 1 5 2 3 11 8 3 4 1 7 4 3 13 14 6 6 2 12 6 6 24
4 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 6 4 2 0 5 1 4 14 8 2 4 2 4 3 1 10 14 6 6 2 9 4 5 24
5 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 6 3 2 1 4 3 1 11 8 3 4 1 6 4 2 13 14 6 6 2 10 7 3 24
6 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 8 3 5 0 6 0 6 14 6 1 4 1 2 2 0 7 14 4 9 1 8 2 6 21
7 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 5 6 -1 11 6 2 2 2 5 5 0 8 14 5 4 5 10 11 -1 19
8 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 2 2 2 3 -1 8 8 2 5 1 5 3 2 11 14 4 7 3 7 6 1 19
9 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 8 2 4 2 5 4 1 10 6 2 2 2 3 3 0 8 14 4 6 4 8 7 1 18
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 7 0 5 3 2 10 6 2 1 3 3 3 0 7 14 3 8 3 8 6 2 17
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 2 3 4 6 -2 8 7 1 4 2 5 6 -1 7 14 3 6 5 9 12 -3 15
12 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 1 3 2 3 4 -1 6 8 0 7 1 1 2 -1 7 14 1 10 3 4 6 -2 13
13 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 7 0 4 3 2 7 -5 4 7 2 2 3 3 4 -1 8 14 2 6 6 5 11 -6 12
14 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 6 0 4 2 1 4 -3 4 8 2 2 4 3 6 -3 8 14 2 6 6 4 10 -6 12
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 1 2 4 3 5 -2 5 7 1 2 4 2 11 -9 5 14 2 4 8 5 16 -11 10
16 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 1 6 1 8 -7 4 6 0 3 3 0 4 -4 3 14 1 4 9 1 12 -11 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 7 4 3 0 16 5 11 15 7 6 0 1 15 5 10 18 14 10 3 1 31 10 21 33
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 8 6 1 1 23 8 15 19 6 4 1 1 11 6 5 13 14 10 2 2 34 14 20 32
3 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 6 4 0 2 8 5 3 12 8 5 2 1 14 6 8 17 14 9 2 3 22 11 11 29
4 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 8 5 1 2 10 9 1 16 6 3 1 2 13 9 4 10 14 8 2 4 23 18 5 26
5 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 6 2 4 0 6 3 3 10 8 4 1 3 10 10 0 13 14 6 5 3 16 13 3 23
6 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 6 1 2 3 5 10 -5 5 8 5 2 1 15 9 6 17 14 6 4 4 20 19 1 22
7 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 8 4 3 1 13 5 8 15 6 1 2 3 4 6 -2 5 14 5 5 4 17 11 6 20
8 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 3 2 15 10 5 12 6 2 0 4 6 12 -6 6 14 5 3 6 21 22 -1 18
9 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 7 2 3 2 6 8 -2 9 7 2 2 3 10 11 -1 8 14 4 5 5 16 19 -3 17
10 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 8 3 3 2 8 9 -1 12 6 1 2 3 6 8 -2 5 14 4 5 5 14 17 -3 17
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 0 4 12 11 1 9 7 2 1 4 11 11 0 7 14 5 1 8 23 22 1 16
12 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 6 3 0 3 10 6 4 9 8 1 4 3 12 14 -2 7 14 4 4 6 22 20 2 16
13 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 6 1 1 4 3 10 -7 4 8 2 4 2 8 7 1 10 14 3 5 6 11 17 -6 14
14 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 2 5 5 19 -14 5 6 1 1 4 3 14 -11 4 14 2 3 9 8 33 -25 9
15 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 1 0 5 5 14 -9 3 8 0 6 2 2 6 -4 6 14 1 6 7 7 20 -13 9
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 0 3 4 8 14 -6 3 7 1 0 6 6 19 -13 3 14 1 3 10 14 33 -19 6
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 20 - 20 - 3-0 - 30 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 1-1 - 3-2 - 1--2 - 10 - 21 - 10 - 0
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 30 - 0--0 - 2----2 - 21 - 1-1 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 12 - 12 - 2-7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1-----
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3--0 - 02 - 1-2 - 0----2 - 11 - 00 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1---1 - 5--0 - 2-1 - 2-0 - 2-
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 22 - 20 - 12 - 3-0 - 2--2 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 0--4 - 23 - 0-1 - 2-----0 - 1-0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1----1 - 00 - 20 - 1-2 - 1---
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 12 - 0--0 - 0-1 - 1-----1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 11 - 32 - 1-3 - 05 - 1-0 - 13 - 3-----
PÁPAI PERUTZ FC
--1 - 2-0 - 2--1 - 1-0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0--0 - 2---2 - 1-2 - 32 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
---0 - 3-1 - 0--0 - 0-0 - 1--1 - 41 - 2-
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 1-3 - 05 - 14 - 1----
VLS VESZPRÉM
0 - 1----0 - 04 - 1-1 - 1-3 - 0--1 - 01 - 13 - 1

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2019. 08. 04. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 08. 04. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 11. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER TVE
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
2019. 09. 01. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2019. 10. 06. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 03. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 03. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 11. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 12. 01. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK

KOMÁROM VSE

2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
KOMÁROM VSE
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 16:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
KOMÁROM VSE
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 11. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER TVE
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2020. 03. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple