Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 15. forduló

2019.11.17 - 13:00

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MOLNÁR RÉKA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, BALLA LEVENTE
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

MOLNÁR BALÁZS
MELCZER VILMOS

37'

1 - 1

 

CSISZÁR ZOLTÁN

54'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 15 11 3 1 33 11 22 36 9
2 III. KER TVE III. KER TVE 15 10 3 2 37 17 20 33 8.9
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 15 9 3 3 25 14 11 30 8.9
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 15 8 3 4 24 19 5 27 8.8
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 15 7 4 4 22 19 3 25 8.7
6 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 15 6 6 3 17 14 3 24 8.7
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 15 5 5 5 18 13 5 20 8.6
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 15 5 4 6 23 20 3 19 8.5
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 5 4 6 23 24 -1 19 8.5
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 15 4 5 6 16 20 -4 17 8.4
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 15 4 5 6 14 19 -5 17 8.3
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 5 1 9 24 25 -1 16 8.3
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 15 3 6 6 13 19 -6 15 8.2
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 15 2 4 9 10 35 -25 10 8.1
15 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 15 1 7 7 9 22 -13 10 8.1
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 15 2 3 10 17 34 -17 9 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 8 2 6 0 7 3 4 12 7 5 1 1 7 2 5 16 15 7 7 1 14 5 9 28
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 8 5 1 2 8 4 4 16 7 3 1 3 6 4 2 10 15 8 2 5 14 8 6 26
3 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 2 3 12 8 3 4 1 7 4 3 13 15 6 7 2 12 6 6 25
4 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 7 3 3 1 4 3 1 12 8 3 4 1 6 4 2 13 15 6 7 2 10 7 3 25
5 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 7 4 2 1 5 2 3 14 8 2 4 2 4 3 1 10 15 6 6 3 9 5 4 24
6 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 5 6 -1 11 7 3 2 2 6 5 1 11 15 6 4 5 11 11 0 22
7 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 7 3 2 2 3 3 0 11 8 2 5 1 5 3 2 11 15 5 7 3 8 6 2 22
8 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 8 3 5 0 6 0 6 14 7 1 5 1 3 3 0 8 15 4 10 1 9 3 6 22
9 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 8 2 4 2 5 4 1 10 7 2 3 2 3 3 0 9 15 4 7 4 8 7 1 19
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 7 0 5 3 2 10 7 2 2 3 5 5 0 8 15 3 9 3 10 8 2 18
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 2 3 4 6 -2 8 8 1 4 3 5 7 -2 7 15 3 6 6 9 13 -4 15
12 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 4 2 5 6 -1 7 8 0 7 1 1 2 -1 7 15 1 11 3 6 8 -2 14
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 2 2 4 4 5 -1 8 7 1 2 4 2 11 -9 5 15 3 4 8 6 16 -10 13
14 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 7 0 4 3 2 7 -5 4 8 2 3 3 3 4 -1 9 15 2 7 6 5 11 -6 13
15 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 7 0 4 3 1 5 -4 4 8 2 2 4 3 6 -3 8 15 2 6 7 4 11 -7 12
16 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 1 6 1 8 -7 4 7 1 3 3 1 4 -3 6 15 2 4 9 2 12 -10 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 8 5 3 0 18 6 12 18 7 6 0 1 15 5 10 18 15 11 3 1 33 11 22 36
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 8 6 1 1 23 8 15 19 7 4 2 1 14 9 5 14 15 10 3 2 37 17 20 33
3 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 7 4 1 2 11 8 3 13 8 5 2 1 14 6 8 17 15 9 3 3 25 14 11 30
4 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 8 5 1 2 10 9 1 16 7 3 2 2 14 10 4 11 15 8 3 4 24 19 5 27
5 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 7 2 2 3 7 10 -3 8 8 5 2 1 15 9 6 17 15 7 4 4 22 19 3 25
6 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 7 2 5 0 7 4 3 11 8 4 1 3 10 10 0 13 15 6 6 3 17 14 3 24
7 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 8 4 3 1 13 5 8 15 7 1 2 4 5 8 -3 5 15 5 5 5 18 13 5 20
8 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 7 4 0 3 11 6 5 12 8 1 4 3 12 14 -2 7 15 5 4 6 23 20 3 19
9 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 3 2 15 10 5 12 7 2 1 4 8 14 -6 7 15 5 4 6 23 24 -1 19
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 7 2 3 2 6 8 -2 9 8 2 2 4 10 12 -2 8 15 4 5 6 16 20 -4 17
11 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 8 3 3 2 8 9 -1 12 7 1 2 4 6 10 -4 5 15 4 5 6 14 19 -5 17
12 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 0 4 12 11 1 9 8 2 1 5 12 14 -2 7 15 5 1 9 24 25 -1 16
13 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 7 1 2 4 5 12 -7 5 8 2 4 2 8 7 1 10 15 3 6 6 13 19 -6 15
14 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 2 5 5 19 -14 5 7 1 2 4 5 16 -11 5 15 2 4 9 10 35 -25 10
15 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 1 5 7 16 -9 4 8 0 6 2 2 6 -4 6 15 1 7 7 9 22 -13 10
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 1 3 4 11 15 -4 6 7 1 0 6 6 19 -13 3 15 2 3 10 17 34 -17 9
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 20 - 20 - 3-0 - 30 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 1-1 - 3-2 - 1--2 - 10 - 21 - 10 - 0
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 30 - 0--0 - 2----2 - 21 - 1-1 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 12 - 12 - 2-7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1----2 - 1
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3--0 - 02 - 1-2 - 0----2 - 11 - 00 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1---1 - 5-2 - 20 - 2-1 - 2-0 - 2-
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 22 - 20 - 12 - 3-0 - 2-3 - 12 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 01 - 0-4 - 23 - 0-1 - 2-----0 - 1-0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1----1 - 00 - 20 - 1-2 - 1-3 - 3-
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 12 - 0-1 - 10 - 0-1 - 1-----1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 11 - 32 - 1-3 - 05 - 1-0 - 13 - 3-----
PÁPAI PERUTZ FC
-2 - 01 - 2-0 - 2--1 - 1-0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0--0 - 2---2 - 1-2 - 32 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
2 - 2--0 - 3-1 - 0--0 - 0-0 - 1--1 - 41 - 2-
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 1-3 - 05 - 14 - 1----
VLS VESZPRÉM
0 - 1----0 - 04 - 1-1 - 1-3 - 0--1 - 01 - 13 - 1

Meccsek

ÉRDI VSE

2019. 08. 04. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2019. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 08. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 09. 08. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 09. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2019. 10. 06. 14:30
Érdi Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 10. 12. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
ÉRDI VSE
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2019. 11. 10. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
ÉRDI VSE
2019. 11. 17. 13:00
Érdi Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 24. 13:00
Hévízi Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÉRDI VSE
2019. 12. 01. 13:00
Érdi Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2020. 03. 08. 14:30
Perutz Stadion
2020. 03. 08. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2020. 03. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
BKV Előre Stadion
2020. 06. 30.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
ÉRDI VSE

VLS VESZPRÉM

2019. 08. 04. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SÁRVÁR FC
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2019. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 01. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 09. 08. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 09. 29. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 09. 29. 16:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 06. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER TVE
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
2019. 10. 27. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 03. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 11. 10. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HÉVÍZ SK
2019. 11. 17. 13:00
Érdi Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2019. 11. 24. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
VLS VESZPRÉM
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 03. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple