Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 15. forduló

2019.11.17 - 14:30

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GAÁL ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY MÁRK, NAGY VIKTOR
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

LŐRINCZ BENCE
KÓSZÁS KRISZTIÁN

77'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 15 11 3 1 33 11 22 36 9
2 III. KER TVE III. KER TVE 15 10 3 2 37 17 20 33 8.9
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 15 9 3 3 25 14 11 30 8.9
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 15 8 3 4 24 19 5 27 8.8
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 15 7 4 4 22 19 3 25 8.7
6 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 15 6 6 3 17 14 3 24 8.7
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 15 5 5 5 18 13 5 20 8.6
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 15 5 4 6 23 20 3 19 8.5
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 5 4 6 23 24 -1 19 8.5
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 15 4 5 6 16 20 -4 17 8.4
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 15 4 5 6 14 19 -5 17 8.3
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 5 1 9 24 25 -1 16 8.3
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 15 3 6 6 13 19 -6 15 8.2
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 15 2 4 9 10 35 -25 10 8.1
15 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 15 1 7 7 9 22 -13 10 8.1
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 15 2 3 10 17 34 -17 9 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 8 2 6 0 7 3 4 12 7 5 1 1 7 2 5 16 15 7 7 1 14 5 9 28
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 8 5 1 2 8 4 4 16 7 3 1 3 6 4 2 10 15 8 2 5 14 8 6 26
3 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 2 3 12 8 3 4 1 7 4 3 13 15 6 7 2 12 6 6 25
4 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 7 3 3 1 4 3 1 12 8 3 4 1 6 4 2 13 15 6 7 2 10 7 3 25
5 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 7 4 2 1 5 2 3 14 8 2 4 2 4 3 1 10 15 6 6 3 9 5 4 24
6 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 5 6 -1 11 7 3 2 2 6 5 1 11 15 6 4 5 11 11 0 22
7 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 7 3 2 2 3 3 0 11 8 2 5 1 5 3 2 11 15 5 7 3 8 6 2 22
8 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 8 3 5 0 6 0 6 14 7 1 5 1 3 3 0 8 15 4 10 1 9 3 6 22
9 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 8 2 4 2 5 4 1 10 7 2 3 2 3 3 0 9 15 4 7 4 8 7 1 19
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 7 0 5 3 2 10 7 2 2 3 5 5 0 8 15 3 9 3 10 8 2 18
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 2 3 4 6 -2 8 8 1 4 3 5 7 -2 7 15 3 6 6 9 13 -4 15
12 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 4 2 5 6 -1 7 8 0 7 1 1 2 -1 7 15 1 11 3 6 8 -2 14
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 2 2 4 4 5 -1 8 7 1 2 4 2 11 -9 5 15 3 4 8 6 16 -10 13
14 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 7 0 4 3 2 7 -5 4 8 2 3 3 3 4 -1 9 15 2 7 6 5 11 -6 13
15 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 7 0 4 3 1 5 -4 4 8 2 2 4 3 6 -3 8 15 2 6 7 4 11 -7 12
16 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 1 6 1 8 -7 4 7 1 3 3 1 4 -3 6 15 2 4 9 2 12 -10 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 8 5 3 0 18 6 12 18 7 6 0 1 15 5 10 18 15 11 3 1 33 11 22 36
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 8 6 1 1 23 8 15 19 7 4 2 1 14 9 5 14 15 10 3 2 37 17 20 33
3 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 7 4 1 2 11 8 3 13 8 5 2 1 14 6 8 17 15 9 3 3 25 14 11 30
4 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 8 5 1 2 10 9 1 16 7 3 2 2 14 10 4 11 15 8 3 4 24 19 5 27
5 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 7 2 2 3 7 10 -3 8 8 5 2 1 15 9 6 17 15 7 4 4 22 19 3 25
6 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 7 2 5 0 7 4 3 11 8 4 1 3 10 10 0 13 15 6 6 3 17 14 3 24
7 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 8 4 3 1 13 5 8 15 7 1 2 4 5 8 -3 5 15 5 5 5 18 13 5 20
8 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 7 4 0 3 11 6 5 12 8 1 4 3 12 14 -2 7 15 5 4 6 23 20 3 19
9 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 3 2 15 10 5 12 7 2 1 4 8 14 -6 7 15 5 4 6 23 24 -1 19
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 7 2 3 2 6 8 -2 9 8 2 2 4 10 12 -2 8 15 4 5 6 16 20 -4 17
11 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 8 3 3 2 8 9 -1 12 7 1 2 4 6 10 -4 5 15 4 5 6 14 19 -5 17
12 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 0 4 12 11 1 9 8 2 1 5 12 14 -2 7 15 5 1 9 24 25 -1 16
13 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 7 1 2 4 5 12 -7 5 8 2 4 2 8 7 1 10 15 3 6 6 13 19 -6 15
14 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 2 5 5 19 -14 5 7 1 2 4 5 16 -11 5 15 2 4 9 10 35 -25 10
15 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 1 5 7 16 -9 4 8 0 6 2 2 6 -4 6 15 1 7 7 9 22 -13 10
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 1 3 4 11 15 -4 6 7 1 0 6 6 19 -13 3 15 2 3 10 17 34 -17 9
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 20 - 20 - 3-0 - 30 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 1-1 - 3-2 - 1--2 - 10 - 21 - 10 - 0
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 30 - 0--0 - 2----2 - 21 - 1-1 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 12 - 12 - 2-7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1----2 - 1
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3--0 - 02 - 1-2 - 0----2 - 11 - 00 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1---1 - 5-2 - 20 - 2-1 - 2-0 - 2-
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 22 - 20 - 12 - 3-0 - 2-3 - 12 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 01 - 0-4 - 23 - 0-1 - 2-----0 - 1-0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1----1 - 00 - 20 - 1-2 - 1-3 - 3-
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 12 - 0-1 - 10 - 0-1 - 1-----1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 11 - 32 - 1-3 - 05 - 1-0 - 13 - 3-----
PÁPAI PERUTZ FC
-2 - 01 - 2-0 - 2--1 - 1-0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0--0 - 2---2 - 1-2 - 32 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
2 - 2--0 - 3-1 - 0--0 - 0-0 - 1--1 - 41 - 2-
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 1-3 - 05 - 14 - 1----
VLS VESZPRÉM
0 - 1----0 - 04 - 1-1 - 1-3 - 0--1 - 01 - 13 - 1

Meccsek

HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK

2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 11. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 08. 25. 18:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 08. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 08. 17:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
SÁRVÁR FC
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
2019. 09. 15. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 12. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 10. 12. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 10. 20. 16:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 10. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 03. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 03. 15:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 11. 10. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 03. 08. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 03. 08. 15:00
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 03. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 06. 30.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 06. 30.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
2020. 06. 30.
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK

FC NAGYKANIZSA

2019. 08. 04. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 04. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 08. 25. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 08. 25. 17:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 01. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER TVE
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 08. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
HÉVÍZ SK
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 09. 29. 16:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 06. 14:30
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 12. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 10. 27. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 10. 27. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 17. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2019. 11. 24. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 11. 24. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 12. 01. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 03. 08. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
2020. 06. 30.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
2020. 06. 30.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
ÉRDI VSE
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple