Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 15. forduló

2019.11.17 - 11:00

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MAML ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ALEX, TOPÁLSZKI SZABIN
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

PÁPAI KRISTÓF

6'

1 - 0

 

PÁPAI KRISTÓF

11'

2 - 0

 

 

2 - 1

32'

JASAREVIC MAHIR

 

2 - 2

44'

SZIKLÁSI GERGELY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 15 11 3 1 33 11 22 36 9
2 III. KER TVE III. KER TVE 15 10 3 2 37 17 20 33 8.9
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 15 9 3 3 25 14 11 30 8.9
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 15 8 3 4 24 19 5 27 8.8
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 15 7 4 4 22 19 3 25 8.7
6 HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 15 6 6 3 17 14 3 24 8.7
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 15 5 5 5 18 13 5 20 8.6
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 15 5 4 6 23 20 3 19 8.5
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 5 4 6 23 24 -1 19 8.5
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 15 4 5 6 16 20 -4 17 8.4
11 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 15 4 5 6 14 19 -5 17 8.3
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 5 1 9 24 25 -1 16 8.3
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 15 3 6 6 13 19 -6 15 8.2
14 GREENPLAN BALATONLELLE SE GREENPLAN BALATONLELLE SE 15 2 4 9 10 35 -25 10 8.1
15 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 15 1 7 7 9 22 -13 10 8.1
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 15 2 3 10 17 34 -17 9 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 8 2 6 0 7 3 4 12 7 5 1 1 7 2 5 16 15 7 7 1 14 5 9 28
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 8 5 1 2 8 4 4 16 7 3 1 3 6 4 2 10 15 8 2 5 14 8 6 26
3 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 2 3 12 8 3 4 1 7 4 3 13 15 6 7 2 12 6 6 25
4 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 7 3 3 1 4 3 1 12 8 3 4 1 6 4 2 13 15 6 7 2 10 7 3 25
5 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 7 4 2 1 5 2 3 14 8 2 4 2 4 3 1 10 15 6 6 3 9 5 4 24
6 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 5 6 -1 11 7 3 2 2 6 5 1 11 15 6 4 5 11 11 0 22
7 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 7 3 2 2 3 3 0 11 8 2 5 1 5 3 2 11 15 5 7 3 8 6 2 22
8 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 8 3 5 0 6 0 6 14 7 1 5 1 3 3 0 8 15 4 10 1 9 3 6 22
9 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 8 2 4 2 5 4 1 10 7 2 3 2 3 3 0 9 15 4 7 4 8 7 1 19
10 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 1 7 0 5 3 2 10 7 2 2 3 5 5 0 8 15 3 9 3 10 8 2 18
11 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 2 3 4 6 -2 8 8 1 4 3 5 7 -2 7 15 3 6 6 9 13 -4 15
12 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 4 2 5 6 -1 7 8 0 7 1 1 2 -1 7 15 1 11 3 6 8 -2 14
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 2 2 4 4 5 -1 8 7 1 2 4 2 11 -9 5 15 3 4 8 6 16 -10 13
14 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 7 0 4 3 2 7 -5 4 8 2 3 3 3 4 -1 9 15 2 7 6 5 11 -6 13
15 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 7 0 4 3 1 5 -4 4 8 2 2 4 3 6 -3 8 15 2 6 7 4 11 -7 12
16 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 1 6 1 8 -7 4 7 1 3 3 1 4 -3 6 15 2 4 9 2 12 -10 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HÉVÍZ SK ÉRDI VSE 8 5 3 0 18 6 12 18 7 6 0 1 15 5 10 18 15 11 3 1 33 11 22 36
2 HÉVÍZ SK III. KER TVE 8 6 1 1 23 8 15 19 7 4 2 1 14 9 5 14 15 10 3 2 37 17 20 33
3 HÉVÍZ SK LIPÓT PÉKSÉG SE 7 4 1 2 11 8 3 13 8 5 2 1 14 6 8 17 15 9 3 3 25 14 11 30
4 HÉVÍZ SK FC NAGYKANIZSA 8 5 1 2 10 9 1 16 7 3 2 2 14 10 4 11 15 8 3 4 24 19 5 27
5 HÉVÍZ SK PÁPAI PERUTZ FC 7 2 2 3 7 10 -3 8 8 5 2 1 15 9 6 17 15 7 4 4 22 19 3 25
6 HÉVÍZ SK HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK 7 2 5 0 7 4 3 11 8 4 1 3 10 10 0 13 15 6 6 3 17 14 3 24
7 HÉVÍZ SK VLS VESZPRÉM 8 4 3 1 13 5 8 15 7 1 2 4 5 8 -3 5 15 5 5 5 18 13 5 20
8 HÉVÍZ SK KOMÁROM VSE 7 4 0 3 11 6 5 12 8 1 4 3 12 14 -2 7 15 5 4 6 23 20 3 19
9 HÉVÍZ SK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 3 2 15 10 5 12 7 2 1 4 8 14 -6 7 15 5 4 6 23 24 -1 19
10 HÉVÍZ SK BICSKEI TC 7 2 3 2 6 8 -2 9 8 2 2 4 10 12 -2 8 15 4 5 6 16 20 -4 17
11 HÉVÍZ SK BKV ELŐRE 8 3 3 2 8 9 -1 12 7 1 2 4 6 10 -4 5 15 4 5 6 14 19 -5 17
12 HÉVÍZ SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 0 4 12 11 1 9 8 2 1 5 12 14 -2 7 15 5 1 9 24 25 -1 16
13 HÉVÍZ SK SÁRVÁR FC 7 1 2 4 5 12 -7 5 8 2 4 2 8 7 1 10 15 3 6 6 13 19 -6 15
14 HÉVÍZ SK GREENPLAN BALATONLELLE SE 8 1 2 5 5 19 -14 5 7 1 2 4 5 16 -11 5 15 2 4 9 10 35 -25 10
15 HÉVÍZ SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 1 5 7 16 -9 4 8 0 6 2 2 6 -4 6 15 1 7 7 9 22 -13 10
16 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 1 3 4 11 15 -4 6 7 1 0 6 6 19 -13 3 15 2 3 10 17 34 -17 9
 
GREENPLAN BALATONLELLE SE
1 - 12 - 20 - 20 - 3-0 - 30 - 5-2 - 0-0 - 3-----
BKV ELŐRE
----0 - 02 - 1-1 - 3-2 - 1--2 - 10 - 21 - 10 - 0
BICSKEI TC
-1 - 0-1 - 30 - 0--0 - 2----2 - 21 - 1-1 - 0
ÉRDI VSE
-2 - 12 - 12 - 2-7 - 02 - 0-0 - 0-1 - 1----2 - 1
FC NAGYKANIZSA
-1 - 3--0 - 02 - 1-2 - 0----2 - 11 - 00 - 32 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
3 - 2--0 - 1---1 - 5-2 - 20 - 2-1 - 2-0 - 2-
HÉVÍZ SK
--0 - 2--2 - 22 - 20 - 12 - 3-0 - 2-3 - 12 - 2--
KOMÁROM VSE
-2 - 01 - 0-4 - 23 - 0-1 - 2-----0 - 1-0 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
2 - 0--3 - 1----1 - 00 - 20 - 1-2 - 1-3 - 3-
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
-1 - 12 - 0-1 - 10 - 0-1 - 1-----1 - 0-1 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
0 - 0-1 - 11 - 32 - 1-3 - 05 - 1-0 - 13 - 3-----
PÁPAI PERUTZ FC
-2 - 01 - 2-0 - 2--1 - 1-0 - 3---1 - 1-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG SE
----------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
4 - 0--0 - 2---2 - 1-2 - 32 - 11 - 2--1 - 2-
SÁRVÁR FC
2 - 2--0 - 3-1 - 0--0 - 0-0 - 1--1 - 41 - 2-
III. KER TVE
5 - 0-3 - 21 - 3--1 - 01 - 1-3 - 05 - 14 - 1----
VLS VESZPRÉM
0 - 1----0 - 04 - 1-1 - 1-3 - 0--1 - 01 - 13 - 1

Meccsek

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 08. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 09. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 09. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 06. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 10. 20. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2019. 10. 27. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 03. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER TVE
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 11. 10. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 24. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2019. 12. 01. 13:00
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 03. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 03. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HÉVÍZ SK
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 06. 30.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
KOMÁROM VSE
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
BICSKEI TC
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
2020. 06. 30.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
06. 30.
FC NAGYKANIZSA
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 04. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
2019. 08. 11. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2019. 08. 11. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 08. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 01. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 01. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 09. 08. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
HÉVÍZ SK
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2019. 10. 06. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 12. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GREENPLAN BALATONLELLE SE
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2019. 10. 20. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 11. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 11. 24. 14:30
ESK Ménfőcsanak
HEROLD TRANS MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 12. 01. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 06. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
BICSKEI TC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
III. KER TVE
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 06. 30.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
2020. 06. 30.
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
BKV ELŐRE
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
2020. 06. 30.
Balatonlellei Sportegyesület Sportpálya
GREENPLAN BALATONLELLE SE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
VLS VESZPRÉM
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
2020. 06. 30.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
SÁRVÁR FC
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
2020. 06. 30.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
06. 30.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
2020. 06. 30.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
06. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch