Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2019.09.07 - 16:30

Tárnok, Tárnok KSK sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁBI ZOLTÁN, DELI KRISTÓF
Tárnok KSK
Bugyi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

NAGY-JÁGER DÁVID

 

0 - 2

16'

NAGY-JÁGER DÁVID

 

0 - 3

39'

BERKI ÁDÁM
HRABINA ÁDÁM

60'

1 - 3

 

TÓTH TAMÁS SÁNDOR

64'

2 - 3

 

 

2 - 4

93'

BERKI ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 4 4 0 0 11 3 8 12 10.5
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 4 3 1 0 20 4 16 10 12.3
3 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 4 3 0 1 12 7 5 9 7
4 Örkény SE Örkény SE 4 2 1 1 12 8 4 7 10.8
5 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 4 2 1 1 9 5 4 7 10
6 Bugyi SE Bugyi SE 4 2 0 2 9 9 0 6 6.8
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 2 0 2 9 9 0 6 7.8
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 4 2 0 2 5 6 -1 6 8.8
9 FC Dabas II. FC Dabas II. 4 1 3 0 10 7 3 6 12.3
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 1 2 1 7 9 -2 5 6.8
11 Pereg SE Pereg SE 4 1 1 2 4 3 1 4 10.3
12 Üllő SE Üllő SE 4 1 1 2 9 11 -2 4 8.5
13 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 1 1 2 3 8 -5 4 7.5
14 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 2 2 9 17 -8 2 5.3
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 4 0 1 3 5 12 -7 1 6.3
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 0 0 4 2 18 -16 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 9 2 7 10
2 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 2 1 1 0 6 1 5 4 2 1 1 0 3 0 3 4 4 2 2 0 9 1 8 8
3 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 1 1 5 2 3 7
4 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 2 1 0 3 0 3 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 3 1 2 7
5 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 0 2 3 3 0 3 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 0 2 6 4 2 6
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 3 2 1 6
7 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6
8 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 3 3 0 5
9 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
10 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 2 2 0 5
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 2 4 -2 5
12 Aranyszarvas SE Bugyi SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 1 0 4 1 3 4 4 1 1 2 5 5 0 4
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 1 1 2 3 9 -6 4
14 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 1 3 0 7 -7 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 1 3 1 9 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 11 3 8 12
2 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 16 1 15 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 20 4 16 10
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 9 1 8 6 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 3 0 1 12 7 5 9
4 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 1 1 7 5 2 4 1 1 0 0 5 3 2 3 4 2 1 1 12 8 4 7
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 1 1 9 5 4 7
6 Aranyszarvas SE Bugyi SE 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 0 2 9 9 0 6
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 2 1 0 1 6 5 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 9 9 0 6
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 5 6 -1 6
9 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 1 0 6 3 3 4 4 1 3 0 10 7 3 6
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 2 1 7 9 -2 5
11 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 1 1 1 4 2 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 1 2 4 3 1 4
12 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 2 0 1 1 3 8 -5 1 4 1 1 2 9 11 -2 4
13 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 3 8 -5 4 4 1 1 2 3 8 -5 4
14 Aranyszarvas SE Péteri KSK 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 1 1 4 9 -5 1 4 0 2 2 9 17 -8 2
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 0 1 3 5 12 -7 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 14 -13 0 4 0 0 4 2 18 -16 0
 
Alsónémedi SE
---------------
Aranyszarvas SE
----1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
-----3 - 5--0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1-------------3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1------------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 0------1 - 3-
Örkény SE
0 - 1------3 - 3-4 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1-------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5------3 - 3----
Ráckeve VAFC
--------6 - 1----3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 3----------
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2------------
Tápiószelei SE
-----2 - 1---6 - 2-----
Tárnok KSK
--2 - 4---------0 - 1--
Újhartyán VSE
-----------0 - 3-6 - 2-
Üllő SE
5 - 1---------1 - 2----

Meccsek

Tárnok KSK

2019. 08. 18. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 08. 18. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2019. 08. 24. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 08. 24. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Tápiószelei SE
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Bugyi SE
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2019. 09. 28. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 28. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2019. 10. 05. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 10. 05. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllő SE
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 10. 19. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkény SE
2019. 10. 26. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tárnok KSK
2019. 11. 02. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 11. 02. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Ráckeve VAFC
2019. 11. 09. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tárnok KSK
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tárnok KSK
2019. 11. 23. 13:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 11. 23. 13:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Aranyszarvas SE
2020. 02. 22. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 02. 22. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Pereg SE
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tárnok KSK
2020. 03. 07. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 03. 07. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Újhartyán VSE
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Tápiószecső FC
2020. 06. 30.
Ráckevei sportpálya
2020. 06. 30.
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
06. 30.
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
06. 30.
Tárnok KSK

Bugyi SE

2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Bugyi SE
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Bugyi SE
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 23. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2020. 03. 01. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószecső FC
2020. 03. 07. 14:30
Ráckevei sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Aranyszarvas SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple