Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2019.09.15 - 16:00

Újhartyán, Újhartyáni sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RIBÉNYI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁTORI CSABA, TÍMÁR LÓRÁND
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

TŐKÉS JÁNOS

17'

1 - 0

 

 

1 - 1

27'

MÁRTON ZSOLT
WRÁBEL TIBOR

33'

2 - 1

 

WRÁBEL TIBOR

42'

3 - 1

 

TŐKÉS JÁNOS

59'

4 - 1

 

WRÁBEL TIBOR

82'

5 - 1

 

 

5 - 2

84'

MÉSZÁROS SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 5 5 0 0 15 4 11 15 11.4
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 5 4 1 0 24 5 19 13 11.8
3 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 5 3 1 1 13 8 5 10 7
4 Bugyi SE Bugyi SE 5 3 0 2 16 12 4 9 8
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 5 3 0 2 14 11 3 9 9.8
6 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 5 2 2 1 11 7 4 8 9
7 Örkény SE Örkény SE 5 2 1 2 15 12 3 7 9.6
8 Üllő SE Üllő SE 5 2 1 2 13 14 -1 7 8.6
9 Halásztelek FC Halásztelek FC 5 2 0 3 8 13 -5 6 8
10 FC Dabas II. FC Dabas II. 5 1 3 1 11 11 0 6 9.2
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 1 3 1 9 11 -2 6 6.6
12 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 2 2 13 17 -4 5 8.2
13 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 5 1 2 2 4 9 -5 5 6.8
14 Pereg SE Pereg SE 5 1 1 3 5 7 -2 4 8.6
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 5 0 1 4 5 16 -11 1 7.2
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 0 5 4 23 -19 0 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 3 2 1 0 8 1 7 7 2 1 1 0 3 0 3 4 5 3 2 0 11 1 10 11
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 6 0 6 6 3 1 2 0 4 3 1 5 5 3 2 0 10 3 7 11
3 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 3 2 1 0 6 1 5 7 2 1 0 1 2 2 0 3 5 3 1 1 8 3 5 10
4 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 2 1 0 3 0 3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 4 2 2 8
5 Aranyszarvas SE Bugyi SE 3 1 0 2 5 4 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 5 2 1 2 9 5 4 7
6 Aranyszarvas SE Péteri KSK 3 2 1 0 4 1 3 7 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 2 1 2 5 9 -4 7
7 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 3 0 2 2 0 3 5 1 4 0 4 3 1 7
8 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 3 0 3 0 3 3 0 3 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 4 0 4 3 1 7
9 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 0 2 3 3 0 3 2 1 0 1 4 3 1 3 5 2 0 3 7 6 1 6
10 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 3 1 4 4 0 6
11 Aranyszarvas SE Üllő SE 3 1 2 0 4 3 1 5 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 3 1 4 4 0 6
12 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 3 0 2 1 1 4 -3 2 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 3 1 3 5 -2 6
13 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 1 2 2 2 4 -2 5
14 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 0 4 -4 2 5 1 2 2 2 6 -4 5
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 0 3 0 6 -6 0 5 0 1 4 0 9 -9 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 0 3 2 11 -9 0 5 0 1 4 2 12 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 3 3 0 0 12 4 8 9 2 2 0 0 3 0 3 6 5 5 0 0 15 4 11 15
2 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 20 2 18 9 2 1 1 0 4 3 1 4 5 4 1 0 24 5 19 13
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 9 1 8 6 3 1 1 1 4 7 -3 4 5 3 1 1 13 8 5 10
4 Aranyszarvas SE Bugyi SE 3 1 0 2 10 9 1 3 2 2 0 0 6 3 3 6 5 3 0 2 16 12 4 9
5 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 3 2 0 1 11 7 4 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 3 0 2 14 11 3 9
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 0 1 3 2 1 3 3 1 2 0 8 5 3 5 5 2 2 1 11 7 4 8
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 1 1 7 5 2 4 2 1 0 1 8 7 1 3 5 2 1 2 15 12 3 7
8 Aranyszarvas SE Üllő SE 3 2 0 1 10 6 4 6 2 0 1 1 3 8 -5 1 5 2 1 2 13 14 -1 7
9 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 0 3 8 13 -5 6
10 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 0 2 0 4 4 0 2 3 1 1 1 7 7 0 4 5 1 3 1 11 11 0 6
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 3 0 3 0 6 6 0 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 5 1 3 1 9 11 -2 6
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 3 1 1 1 9 8 1 4 2 0 1 1 4 9 -5 1 5 1 2 2 13 17 -4 5
13 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 1 2 3 8 -5 4 5 1 2 2 4 9 -5 5
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 1 1 1 4 2 2 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 1 3 5 7 -2 4
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 3 11 -8 1 5 0 1 4 5 16 -11 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 5 0 0 5 4 23 -19 0
 
Alsónémedi SE
--------1 - 1------
Aranyszarvas SE
----1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
----7 - 33 - 5--0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1-------------3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1----------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 0------1 - 3-
Örkény SE
0 - 1------3 - 3-4 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1-------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5------3 - 3-4 - 0--
Ráckeve VAFC
--------6 - 1----3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 3-----2 - 2----
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2------------
Tápiószelei SE
-----2 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
--2 - 4---------0 - 1--
Újhartyán VSE
-5 - 2---------0 - 3-6 - 2-
Üllő SE
5 - 1-----4 - 3---1 - 2----

Meccsek

Újhartyán VSE

2019. 08. 18. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószecső FC
2019. 08. 24. 17:00
Ráckevei sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 09. 29. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
INFO
Péteri KSK
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
10. 27. 13:30
Újhartyán VSE
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 03. 13:30
Taksony SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
11. 09. 13:30
Újhartyán VSE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 17. 13:00
FC Dabas II.
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
11. 24. 13:00
Újhartyán VSE

Aranyszarvas SE

2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 01. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 01. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2019. 10. 12. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 12. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
INFO
Üllő SE
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 26. 13:30
Aranyszarvas SE
2019. 11. 02. 13:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
11. 02. 13:30
Örkény SE
2019. 11. 09. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
11. 09. 13:30
Aranyszarvas SE
2019. 11. 16. 13:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
11. 16. 13:00
Ráckeve VAFC
2019. 11. 23. 13:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 11. 23. 13:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
11. 23. 13:00
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom