Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 6. forduló

2019.09.22 - 16:00

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WEIL LEVENTE, NEMES DÁVID
Örkény SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

ANTAL DOMINIK
HÓBOR ATTILA

16'

1 - 1

 

 

1 - 2

58'

KUCSVÁN MARTIN
KOVÁCS RICHÁRD

72'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 6 5 1 0 30 6 24 16 10.2
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 6 5 0 1 16 10 6 15 9.3
3 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 6 4 1 1 20 9 11 13 7.7
4 Bugyi SE Bugyi SE 6 4 0 2 18 13 5 12 9.7
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 6 4 0 2 16 12 4 12 10.7
6 Üllő SE Üllő SE 6 3 1 2 17 16 1 10 8.5
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 6 3 0 3 12 14 -2 9 9
8 Örkény SE Örkény SE 6 2 2 2 17 14 3 8 9.3
9 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 6 2 2 2 13 11 2 8 8.3
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 6 2 2 2 5 9 -4 8 8.7
11 FC Dabas II. FC Dabas II. 6 1 4 1 13 13 0 7 8.3
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 6 1 3 2 10 18 -8 6 6.3
13 Péteri KSK Péteri KSK 6 1 2 3 14 21 -7 5 8.8
14 Pereg SE Pereg SE 6 1 1 4 6 9 -3 4 7.7
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 6 0 1 5 5 17 -12 1 8
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 6 0 0 6 5 25 -20 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 3 2 1 0 8 1 7 7 3 2 1 0 6 0 6 7 6 4 2 0 14 1 13 14
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 3 3 0 0 10 0 10 9 3 1 2 0 4 3 1 5 6 4 2 0 14 3 11 14
3 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 3 2 1 0 6 1 5 7 3 2 0 1 3 2 1 6 6 4 1 1 9 3 6 13
4 Aranyszarvas SE Bugyi SE 3 1 0 2 5 4 1 3 3 2 1 0 6 1 5 7 6 3 1 2 11 5 6 10
5 Aranyszarvas SE Üllő SE 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 1 1 3 2 1 4 6 2 3 1 7 5 2 9
6 Aranyszarvas SE Pereg SE 4 2 1 1 3 1 2 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2 2 2 4 3 1 8
7 Aranyszarvas SE Péteri KSK 3 2 1 0 4 1 3 7 3 0 1 2 2 9 -7 1 6 2 2 2 6 10 -4 8
8 Aranyszarvas SE Örkény SE 4 1 1 2 4 4 0 4 2 1 0 1 4 3 1 3 6 2 1 3 8 7 1 7
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 1 0 1 0 1 1 0 1 5 1 3 1 3 3 0 6 6 1 4 1 4 4 0 7
10 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 3 0 2 2 0 3 6 1 4 1 5 6 -1 7
11 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 4 0 3 1 3 6 -3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 6 1 4 1 4 6 -2 7
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 1 1 0 2 1 1 4 4 0 2 2 1 4 -3 2 6 1 3 2 3 5 -2 6
13 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 2 1 0 4 -4 2 6 1 3 2 3 7 -4 6
14 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 3 0 2 1 1 4 -3 2 3 1 1 1 2 5 -3 4 6 1 3 2 3 9 -6 6
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 3 0 2 1 0 3 -3 2 3 0 0 3 0 6 -6 0 6 0 2 4 0 9 -9 2
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 3 0 0 3 2 11 -9 0 6 0 1 5 2 14 -12 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 20 2 18 9 3 2 1 0 10 4 6 7 6 5 1 0 30 6 24 16
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 4 3 0 1 13 10 3 9 2 2 0 0 3 0 3 6 6 5 0 1 16 10 6 15
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 3 3 0 0 16 2 14 9 3 1 1 1 4 7 -3 4 6 4 1 1 20 9 11 13
4 Aranyszarvas SE Bugyi SE 3 1 0 2 10 9 1 3 3 3 0 0 8 4 4 9 6 4 0 2 18 13 5 12
5 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 3 2 0 1 11 7 4 6 3 2 0 1 5 5 0 6 6 4 0 2 16 12 4 12
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 3 2 0 1 10 6 4 6 3 1 1 1 7 10 -3 4 6 3 1 2 17 16 1 10
7 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 3 2 0 1 6 4 2 6 3 1 0 2 6 10 -4 3 6 3 0 3 12 14 -2 9
8 Aranyszarvas SE Örkény SE 4 1 2 1 9 7 2 5 2 1 0 1 8 7 1 3 6 2 2 2 17 14 3 8
9 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 1 2 0 8 5 3 5 6 2 2 2 13 11 2 8
10 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 1 0 1 0 1 1 0 1 5 2 1 2 4 8 -4 7 6 2 2 2 5 9 -4 8
11 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 0 2 0 4 4 0 2 4 1 2 1 9 9 0 5 6 1 4 1 13 13 0 7
12 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 3 0 3 0 6 6 0 3 3 1 0 2 4 12 -8 3 6 1 3 2 10 18 -8 6
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 3 1 1 1 9 8 1 4 3 0 1 2 5 13 -8 1 6 1 2 3 14 21 -7 5
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 4 1 1 2 5 4 1 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 6 1 1 4 6 9 -3 4
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 3 0 0 3 2 6 -4 0 3 0 1 2 3 11 -8 1 6 0 1 5 5 17 -12 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 0 0 3 2 6 -4 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 6 0 0 6 5 25 -20 0
 
Alsónémedi SE
--------1 - 1------
Aranyszarvas SE
-1 - 2--1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
----7 - 33 - 5--0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1-------------3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1----------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2---3 - 3-4 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1-------1 - 11 - 2-
Péteri KSK
---2 - 5------3 - 3-4 - 0--
Ráckeve VAFC
--------6 - 17 - 1---3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 3-----2 - 2----
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2-----------2 - 4
Tápiószelei SE
----1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---------0 - 1--
Újhartyán VSE
-5 - 2---------0 - 3-6 - 2-
Üllő SE
5 - 1-----4 - 3---1 - 2----

Meccsek

Örkény SE

2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2019. 09. 08. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2019. 09. 14. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Örkény SE
2019. 10. 13. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2019. 10. 19. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 10. 19. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
INFO
Örkény SE
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
10. 27. 13:30
Halásztelek FC
2019. 11. 02. 13:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
11. 02. 13:30
Örkény SE
2019. 11. 10. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
11. 10. 13:30
Pereg SE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
11. 17. 13:00
Örkény SE
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
11. 24. 13:00
Újhartyán VSE

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
INFO
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 26. 13:30
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 03. 13:30
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 09. 13:30
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 17. 13:00
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 23. 13:00
Bugyi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom