Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 9. forduló

2019.10.12 - 15:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FILÁCZ RICHÁRD, FICSOR MÁRK
FC Dabas II.
Tárnok KSK
90'
45'

Gólok

FARKAS KRISZTIÁN

4'

1 - 0

 

 

1 - 1

31'

VÁRADI GERGŐ

 

1 - 2

48'

HRABINA ÁDÁM

 

1 - 3

76'

VIDA PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 9 8 1 0 41 8 33 25 9.9
2 Bugyi SE Bugyi SE 9 7 0 2 28 16 12 21 9.3
3 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 9 7 0 2 23 14 9 21 8.7
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 9 5 1 3 28 14 14 16 8.1
5 Üllő SE Üllő SE 9 5 1 3 24 22 2 16 8.4
6 Halásztelek FC Halásztelek FC 9 5 1 3 21 20 1 16 8.7
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 9 4 2 3 16 14 2 14 10.1
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 9 4 2 3 20 19 1 14 7.9
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 9 4 0 5 18 22 -4 12 7.6
10 Örkény SE Örkény SE 9 3 2 4 24 22 2 11 7.1
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 9 2 5 2 17 22 -5 11 8.8
12 Péteri KSK Péteri KSK 9 2 2 5 23 29 -6 8 9.9
13 Pereg SE Pereg SE 9 2 1 6 10 17 -7 7 7.9
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 9 1 4 4 14 24 -10 7 8.1
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 9 1 2 6 10 21 -11 5 8.4
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 9 0 0 9 10 43 -33 0 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 5 4 1 0 13 2 11 13 4 3 1 0 7 0 7 10 9 7 2 0 20 2 18 23
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 4 4 0 0 14 0 14 12 5 2 2 1 5 4 1 8 9 6 2 1 19 4 15 20
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 5 3 0 2 8 4 4 9 4 3 1 0 8 1 7 10 9 6 1 2 16 5 11 19
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 5 2 3 0 7 5 2 9 4 2 1 1 4 2 2 7 9 4 4 1 11 7 4 16
5 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 5 2 1 2 6 4 2 7 4 2 0 2 3 3 0 6 9 4 1 4 9 7 2 13
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 4 2 1 1 6 5 1 7 5 1 3 1 3 4 -1 6 9 3 4 2 9 9 0 13
7 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 5 0 3 2 3 8 -5 3 4 3 1 0 4 0 4 10 9 3 4 2 7 8 -1 13
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 3 1 4 6 -2 9 9 3 4 2 7 9 -2 13
9 Aranyszarvas SE Pereg SE 5 3 1 1 5 2 3 10 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 3 3 3 6 6 0 12
10 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 2 3 1 5 3 2 9 9 2 5 2 6 5 1 11
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 6 1 3 2 4 7 -3 6 3 1 1 1 2 5 -3 4 9 2 4 3 6 12 -6 10
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 5 2 2 1 5 3 2 8 4 0 1 3 3 11 -8 1 9 2 3 4 8 14 -6 9
13 Aranyszarvas SE Örkény SE 5 1 1 3 4 5 -1 4 4 1 0 3 6 9 -3 3 9 2 1 6 10 14 -4 7
14 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 4 1 2 1 3 3 0 5 5 0 2 3 1 8 -7 2 9 1 4 4 4 11 -7 7
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 4 0 2 2 0 4 -4 2 5 0 2 3 2 8 -6 2 9 0 4 5 2 12 -10 4
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 0 1 3 0 5 -5 1 5 0 1 4 4 14 -10 1 9 0 2 7 4 19 -15 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 5 5 0 0 28 4 24 15 4 3 1 0 13 4 9 10 9 8 1 0 41 8 33 25
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 5 3 0 2 18 11 7 9 4 4 0 0 10 5 5 12 9 7 0 2 28 16 12 21
3 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 5 3 0 2 14 12 2 9 4 4 0 0 9 2 7 12 9 7 0 2 23 14 9 21
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 4 4 0 0 22 2 20 12 5 1 1 3 6 12 -6 4 9 5 1 3 28 14 14 16
5 Aranyszarvas SE Üllő SE 5 3 0 2 15 11 4 9 4 2 1 1 9 11 -2 7 9 5 1 3 24 22 2 16
6 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 3 2 0 1 6 4 2 6 6 3 1 2 15 16 -1 10 9 5 1 3 21 20 1 16
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 3 1 1 1 6 5 1 4 6 3 1 2 10 9 1 10 9 4 2 3 16 14 2 14
8 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 4 2 0 2 9 9 0 6 5 2 2 1 11 10 1 8 9 4 2 3 20 19 1 14
9 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 5 2 0 3 12 13 -1 6 4 2 0 2 6 9 -3 6 9 4 0 5 18 22 -4 12
10 Aranyszarvas SE Örkény SE 5 2 2 1 12 8 4 8 4 1 0 3 12 14 -2 3 9 3 2 4 24 22 2 11
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 6 1 5 0 13 10 3 8 3 1 0 2 4 12 -8 3 9 2 5 2 17 22 -5 11
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 5 2 1 2 17 13 4 7 4 0 1 3 6 16 -10 1 9 2 2 5 23 29 -6 8
13 Aranyszarvas SE Pereg SE 5 2 1 2 8 5 3 7 4 0 0 4 2 12 -10 0 9 2 1 6 10 17 -7 7
14 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 4 0 2 2 5 9 -4 2 5 1 2 2 9 15 -6 5 9 1 4 4 14 24 -10 7
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 4 0 0 4 3 8 -5 0 5 1 2 2 7 13 -6 5 9 1 2 6 10 21 -11 5
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 0 0 4 3 12 -9 0 5 0 0 5 7 31 -24 0 9 0 0 9 10 43 -33 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4-3 - 0-1 - 1------
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
----7 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 1-
FC Dabas II.
1 - 1---------0 - 2-1 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1----5 - 1---5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2---3 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1--3 - 1----1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 2-2 - 5------3 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0----6 - 17 - 1---3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 2-1 - 13 - 31 - 1----2 - 2-1 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2---4 - 3-------2 - 4
Tápiószelei SE
--1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---------0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3------0 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 3--2 - 11 - 2----

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Bugyi SE

Tárnok KSK

2019. 08. 18. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 08. 18. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2019. 08. 24. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 08. 24. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Tápiószelei SE
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 09. 01. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Bugyi SE
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2019. 09. 28. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 28. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2019. 10. 05. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 10. 05. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllő SE
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 10. 19. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkény SE
2019. 10. 26. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tárnok KSK
2019. 11. 02. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 11. 02. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Ráckeve VAFC
2019. 11. 09. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tárnok KSK
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tárnok KSK
2019. 11. 23. 13:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 11. 23. 13:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
INFO
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom