Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 10. forduló

2019.10.20 - 14:00

Bugyi, Bugyi SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ ZSOLT, MOLNÁR LÁSZLÓ
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

26'

FÜLÖP TAMÁS

 

0 - 2

74'

KORDÉ KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 10 9 1 0 43 8 35 28 8.8
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 10 8 0 2 26 16 10 24 9.3
3 Bugyi SE Bugyi SE 10 7 0 3 28 18 10 21 8.5
4 Üllő SE Üllő SE 10 6 1 3 36 25 11 19 8.9
5 Halásztelek FC Halásztelek FC 10 6 1 3 25 22 3 19 9.5
6 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 10 5 2 3 22 20 2 17 7.8
7 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 10 5 1 4 29 16 13 16 7.8
8 Örkény SE Örkény SE 10 4 2 4 25 22 3 14 7.9
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 10 4 2 4 18 17 1 14 9
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 3 5 2 23 27 -4 14 8.9
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 10 4 1 5 19 23 -4 13 8.1
12 Péteri KSK Péteri KSK 10 2 3 5 24 30 -6 9 9.7
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 10 1 4 5 16 28 -12 7 7.6
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 10 1 2 7 10 22 -12 5 8.7
15 Pereg SE Pereg SE 10 2 1 7 15 23 -8 0 8.3 (-7 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 10 0 0 10 13 55 -42 0 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 5 4 1 0 13 2 11 13 5 4 1 0 8 0 8 13 10 8 2 0 21 2 19 26
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 14 2 12 12 5 2 2 1 5 4 1 8 10 6 2 2 19 6 13 20
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 8 5 3 9 4 3 1 0 8 1 7 10 10 6 1 3 16 6 10 19
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 5 2 3 0 7 5 2 9 5 3 1 1 10 3 7 10 10 5 4 1 17 8 9 19
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 4 2 1 1 6 5 1 7 6 2 3 1 5 4 1 9 10 4 4 2 11 9 2 16
6 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 1 3 2 5 8 -3 6 4 3 1 0 4 0 4 10 10 4 4 2 9 8 1 16
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 2 2 6 4 2 8 4 2 0 2 3 3 0 6 10 4 2 4 9 7 2 14
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 1 2 1 5 5 0 5 6 2 3 1 4 6 -2 9 10 3 5 2 9 11 -2 14
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 3 2 5 5 0 9 10 2 5 3 6 7 -1 11
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 6 1 3 2 4 7 -3 6 4 1 2 1 5 8 -3 5 10 2 5 3 9 15 -6 11
11 Aranyszarvas SE Péteri KSK 5 2 2 1 5 3 2 8 5 0 2 3 3 11 -8 2 10 2 4 4 8 14 -6 10
12 Aranyszarvas SE Örkény SE 5 1 1 3 4 5 -1 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 10 2 2 6 10 14 -4 8
13 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 4 1 2 1 3 3 0 5 6 0 3 3 3 10 -7 3 10 1 5 4 6 13 -7 8
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 3 2 1 8 5 3 4 4 0 2 2 1 4 -3 2 10 3 4 3 9 9 0 6
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 3 2 0 4 -4 3 5 0 2 3 2 8 -6 2 10 0 5 5 2 12 -10 5
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 1 4 1 11 -10 1 5 0 1 4 4 14 -10 1 10 0 2 8 5 25 -20 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 5 5 0 0 28 4 24 15 5 4 1 0 15 4 11 13 10 9 1 0 43 8 35 28
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 6 4 0 2 17 14 3 12 4 4 0 0 9 2 7 12 10 8 0 2 26 16 10 24
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 6 3 0 3 18 13 5 9 4 4 0 0 10 5 5 12 10 7 0 3 28 18 10 21
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 5 3 0 2 15 11 4 9 5 3 1 1 21 14 7 10 10 6 1 3 36 25 11 19
5 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 4 3 0 1 10 6 4 9 6 3 1 2 15 16 -1 10 10 6 1 3 25 22 3 19
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 4 2 0 2 9 9 0 6 6 3 2 1 13 11 2 11 10 5 2 3 22 20 2 17
7 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 5 4 0 1 23 4 19 12 5 1 1 3 6 12 -6 4 10 5 1 4 29 16 13 16
8 Aranyszarvas SE Örkény SE 5 2 2 1 12 8 4 8 5 2 0 3 13 14 -1 6 10 4 2 4 25 22 3 14
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 3 1 1 1 6 5 1 4 7 3 1 3 12 12 0 10 10 4 2 4 18 17 1 14
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 6 1 5 0 13 10 3 8 4 2 0 2 10 17 -7 6 10 3 5 2 23 27 -4 14
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 6 2 1 3 13 14 -1 7 4 2 0 2 6 9 -3 6 10 4 1 5 19 23 -4 13
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 5 2 1 2 17 13 4 7 5 0 2 3 7 17 -10 2 10 2 3 5 24 30 -6 9
13 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 4 0 2 2 5 9 -4 2 6 1 2 3 11 19 -8 5 10 1 4 5 16 28 -12 7
14 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 5 0 0 5 3 9 -6 0 5 1 2 2 7 13 -6 5 10 1 2 7 10 22 -12 5
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 6 2 1 3 13 11 2 0 4 0 0 4 2 12 -10 0 10 2 1 7 15 23 -8 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 0 5 6 24 -18 0 5 0 0 5 7 31 -24 0 10 0 0 10 13 55 -42 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4-3 - 0-1 - 1------
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 2------0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
---0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 1-
FC Dabas II.
1 - 1---------0 - 2-1 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1----5 - 1---5 - 0
Halásztelek FC
---4 - 2--1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2---3 - 33 - 14 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1--3 - 1-5 - 6--1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 2-2 - 5------3 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0----6 - 17 - 11 - 2--3 - 0-
Taksony SE II.
-5 - 2-1 - 13 - 31 - 1----2 - 2-1 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2---4 - 3-------2 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---0 - 1-----0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3---1 - 1--0 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 3--2 - 11 - 2----

Meccsek

Bugyi SE

2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Bugyi SE
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Bugyi SE
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 23. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2020. 03. 01. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószecső FC
2020. 03. 07. 14:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tárnok KSK
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Aranyszarvas SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
2020. 06. 30.
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
FC Dabas II.

Felsőpakonyi KSE

2019. 08. 17. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 17. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Aranyszarvas SE
2019. 08. 31. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2019. 09. 08. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 08. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 09. 28. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 12. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tápiószecső FC
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 09. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tárnok KSK
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2020. 02. 22. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2020. 02. 29. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 02. 29. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Felsőpakonyi KSE
2020. 03. 08. 14:30
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2020. 03. 14. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
2020. 06. 30.
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->